Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7841 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 29 maj 2010 - 19:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesiu niedługo to i już dobrej POLSKIEJ wódki nie będzie wszystko rozpierniczą a nam wódkę z winogron zaproponują...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:16
  •  

#7842 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 29 maj 2010 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta i bezalkoholową... niestety taki już nasz los ;) a tak żeby nie schodzić zbytnio z tematu to napisze że ja już dałem sobie spokój z tymi dziewczynami :) zobaczę co czas przyniesie :)

#7843 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 maj 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też sobie dałem spokój z dniem 1 kwietnia ;)
Po prostu nadszedł czas, kiedy powiedziałem sobie A.K.T.K i przestałem sie uniżać przed dziewczynami. :)

#7844 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 29 maj 2010 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 LordHagen mamy podobne myślenie.A wiecie panowie co ja ostatnio usłyszałem?
Patrzenie na kobiecy biust zmniejsza ryzyko zawału u mężczyzn ;)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7845 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 05:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ja chyba nie jestem zagrożony zawałem WCALE ;)
Nie to, żem jakiś zboczony i wpatruje sie jak dzikus, ale popatrzeć nie zaszkodzi, jak dziewczynie nic nie brakuje - w końcu ludźmi jesteśmy. :)

#7846 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 30 maj 2010 - 07:48

Nie to, żem jakiś zboczony i wpatruje sie jak dzikus, ale popatrzeć nie zaszkodzi, jak dziewczynie nic nie brakuje - w końcu ludźmi jesteśmy. ;)

Zgadzam się w 100%.Najlepiej jak się idzie w szkole na schodach i idzie jakaś fajna to można wiele zobaczyć :)

#7847 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 30 maj 2010 - 08:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taa u kuzynki kiedyś byłem i jej koleżanka w spódniczce wchodziła po drabninie na dach szopy ;) a ja sie patrzałem czy nie spadnie :) ...

#7848 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 08:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami jak ktoś się wpatruje, to mówią, że zboczeniec, a tak naprawdę to przecież normalna, ludzka rzecz, chcieć zobaczyć walory kobiety. ;)
W końcu jesteśmy ludźmi i powinniśmy się rozumieć. :)

#7849 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 maj 2010 - 09:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja lubię patrzeć się na schodach w dół lub w górę wspaniałe widoki"BEZCENNE"

#7850 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 maj 2010 - 09:54

Ja w tamtym roku w zimie pojechałem na spotkanie z moją (teraz już byłą) ursusem :) 80-ką :) zimno było śniegu pół metra to mowie co bede piechotą szedł :) ojciec pozwolił to pojechałem, sie zdziwiła :) zabrałem ją podjechałem w polną drogę i tam se staliśmy... :) teraz za każdym razem jak widzę 80ke to mi sie to przypomina ;)

PS: @lordhagen jak tak bardzo chcesz sie przejechać bizonem to zapraszam do mnie w żniwa! :)

Ja mam zupełnie inne skojazenia z 80 :) poniewaz kiedys po imprezie sobie w niej odpoczywałem i jakos tak mi się zrobiło nie dobrze... .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7851 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 30 maj 2010 - 09:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie lord :) kiedyś w sąsiedniej wsi stałem na moscie i szła taka fajna kobitka to się jej przyglądałem ;) ona to zauważyła a na drugi dzień znów ją widziałem to sie na mnie dziwnie patrzała i sie uśmiechała :) a ja głupi nie zagadałem :)

#7852 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 maj 2010 - 10:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz zalezy jak patrzysz bo jak tak chamsko ja z gory do dolu przelecisz wzrokiem to tak troche nie bardzo nie .. a jak tak kontem oka na nia spojrzysz zeby ona nie widziala szczegolnie w autobusie jak patrzy w inna strone a jak spojrzy na ciebie usmiechna sie na nia spojrzec w oczy i po chiwli zobaczyc co jest za oknem. No i jak idzie z chlopakiem to tez troche glupio na nia sie gapic ..bynamniej mnie to wkurza wczoraj jak ze swoja chodzilem to sie ludzie gapili na nia ze nie wiem az mnie nosilo czasam jeszcze ci idzie tak banda pajacow po wypiciu pol piwa i ledwie co na nogach sie trzyma i jakies komentarze wkurzony bylem no ale nie rzuce sie na 5-6 sam kaskaderem nie jestm haha ..

No ale to normalne rzecz ze chlopak sie patrzy na biust albo tylek dziewczyny tak samo jak one patrza na nasz krok, nie wiem czy wam sie to zdarzylo ale ja jak jechalem do szkoly siedzialem sobie a na przeciwko mnie laska i ja gapilem sie przez okno ale w nim odbijala sie jej twarz i widzialem gdzie sie patrzy a jak na nia spojrzalem to uciekla wzrokiem a pozniej sie usmiechala ..

#7853 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 30 maj 2010 - 12:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No macie super, ja to mam bardzo mało okazji żeby sobie popatrzeć no i nawet dziewczyny nie mam... ;)

#7854 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 maj 2010 - 13:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też dziewczyny nie mam. Chciałbym mieć, gdyby była jakaś chętna, ale w obecnej sytuacji to już wyzej pisałem, że leję na to.

#7855 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 maj 2010 - 15:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tez jestem "free kawalier "od pewnego czasu :)
na codzien mi to nie przeszkadza ale jak nadchodzi sobota , niedziela i widzę gdzies zakochane pary to "targa" mną złość i zazdrosc ze są szczęśliwi zakochańcy w pobliżu a mojego serca zadna nie chce :)
... a juz niedługo siankokosy i będzie wiele wiele takich ludzi na moich łąkach :) ale będą i samotne "kobiałki" :) moze któras "poleci" na ursusa :) ;) :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7856 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 30 maj 2010 - 15:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem ;) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

#7857 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 30 maj 2010 - 15:44

Ja tez jestem "free kawalier "

Ja też.A co spoglądania to tak jak któryś z was powiedział to nie można się tak chamsko patrzeć.
Ja jak idę w dół a dziołchy idą w górę to spuszczenie oczy w dół na kilka sekund i widoki się zobaczy a ona nie zauważy a jeśli nawet to się tylko uśmiechnie. ;)

#7858 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 maj 2010 - 15:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 porostu trzeba jechaci na impre i są dżezy jak trza ;) i do odcięcia jak pado mój kumpel.A panienki same się będą kręciły koło ciebie :)

#7859 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 30 maj 2010 - 16:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 posty @Mateusz2:

a tak żeby nie schodzić zbytnio z tematu to napisze że ja już dałem sobie spokój z tymi dziewczynami

pare postów dalej

Teraz jechałem skutrem bez wieś i szła taka fajna kobitka i loda wcinała hehe jak spojrzałem to sie mało nie wyje**łem ;) ale jakoś odwagi brakło zeby zatrzymac sie i zagadać :/ teraz załuje bo naprawdę ładna heh

to tylko ładne panny sie liczą? heh
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7860 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 30 maj 2010 - 16:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystkie dziewczyny są ładne , tylko muszą o siebie zadbać ;)