Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7761 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 maj 2010 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepsze chyba by bylo umowic sie z nia na spacer i pogadac z powaznie o tym co ty myslisz co czujesz i zebys chcial byc kims wiecej niz tylko przyjacielem zeby dala ci szanse. Wiesz rodzice jej nie zmusza zeby byla z toba. Z tego co mowisz to macie dobre relacje miedzy soba wiec postaraj sie z nia pogadac o tym co cie gryzie. Zawsze lepiej szczerze porozmawiac niz ukrywac swoje mysli i sie z tym meczyc.

Slyszeliscie o zabawie "słoneczko" normalnie zalamalem sie jak o tym uslyszalem i pomysle tych mozna powiedziec dzieci (bo to bylo w gimnazjum jak sie nie myle) zamiast myslec o nauce to im ru... w glowie .. ale co te laski mialy ze sie na taka zabawe zgodzily. We wtorek albo srode w Rozmowach W Toku ogladalem byl temat o pierwszym razie i laska wyskoczyla z tekstem ze teraz dziewczyny sie wstydza dziewictwa co za kretynizm laska powinna byc raczje dumna z siebie ze nie jest ulegla, a nie ze jak bedzie miala 18-20 lat albo i wiecej i powie ze jest dziewica to myslec ze chlopak sie przestraszy, bo co bo trafil na pozadna laske ktora nie dala pierwszemu lepszemu? co w o tym sadzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:15
  •  

#7762 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 20 maj 2010 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 duzo jest facetów co chca tylko jednego... popieram laska powinna być dumna z tego ze jest dziwica i ze wie z kim to che stracić tak jak moja ukochana/eks i dobrze i zle :D ale popieram ją za to ze jeszcze tego nie straciła a w lutym miała 20 :rolleyes:

#7763 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 maj 2010 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najważniejsza mi osoba ma jeszcze sim locka :D 20 lat i jestem z niej dumny! ona z siebie też i tak ma być :) A nie kur*ią sie po krzokach :rolleyes:
Mój Wladimirec podbija świat

#7764 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 20 maj 2010 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zeby tylko po krzakach :) :) :):) :rolleyes::D

#7765 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 maj 2010 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No no wiek moze nie ma tyle do znaczenia tylko z kim to sie stracilo bo mozne miec nawet i 15-16 lat i stracic dziewictwo ale byc z tym kolesiem do konca zycia, ale moze miec tez i 20 i wiecej i czekac na tego jedynego i raczej te kolezanki co sie z niej smieja ze ona jeszcze z zadnym po winny jej zazdroscic i podziwiac ze nie ulega tak jak one co miesiac inny albo co sobote na imprezie ma ja inny albo kilku innych ..

#7766 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 maj 2010 - 22:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zanim ona komuś da to póltora roku chodzenia wkoło bizona :rolleyes:

#7767 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 maj 2010 - 05:24

We wtorek albo srode w Rozmowach W Toku ogladalem byl temat o pierwszym razie i laska wyskoczyla z tekstem ze teraz dziewczyny sie wstydza dziewictwa co za kretynizm laska powinna byc raczje dumna z siebie ze nie jest ulegla, a nie ze jak bedzie miala 18-20 lat albo i wiecej i powie ze jest dziewica to myslec ze chlopak sie przestraszy, bo co bo trafil na pozadna laske ktora nie dala pierwszemu lepszemu? co w o tym sadzicie?

Wczoraj tak powiedział jeden leszcz u mnie w szkole, taki z typu pseudo-gangsta, bujanie sie i straszenie słabszych bez powodu, a jak idzie jakiś mocny koleś to główka w dół i rączki złożone przy sobie. Że dziewictwo to ,,obciach'' w dzisiejszych czasach. Moim zdaniem (i pewnie nie tylko moim co widać wyżej) jeśli jakaś dziewczyna daje, żeby się komuś przypodobać i żeby jej nie wyśmiano, to jest naprawde ch...ja warta.

Inna sprawa, która mnie dziwi i może nawet denerwuje, to to że jak dziewczyna zerwie z jakimś gościem, za tydzień ma nowego i się afiszuje z tym, jakieś fotki na NK z dedykacjami, przytłukiwanie gwoździ do zdjęcia z adresem do profilu ,,księcia z bajki'', specjalnie, żeby tamten poprzedni widział. Raz nawet głupia piz*...unia powiedziała kumplowi, że jest dupek bo nie umiał jej wyrwać...

#7768 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 maj 2010 - 05:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mogl twoj kumpel powiedziec ze byle czego nie podrywa i zeby sie tak nie ekscytowala tym ze on jej nie podrywal haha .. a co do takich kolesi to smiac mi sie chce tyle gadaja o tym ze co to nie oni a gola laske widzieli jedynie na zdjeciach czy cos w tym stylu, bo kazdy normalny koles raczej bedzie chcial zeby to zostalo miedzy nim a dziewczyna ze do czegos doszlo wiadomo jak beda mili dziecko to normalne ze w kapuscie go nie znalesli. Dziewictwo w dzisiejszych czasach to jest swiadczy dobrze o dziewczynie a jak je stracila to chociasz jak miala te 18 a nie 14-15lat jak to bywa nie raz.

Czesław ja bym wolal chodzic 1-2lata a nwet i czekac do slubu i wiedziec ze ta dziewczyna jest pozadna i jest dziewcia niz pol miasta i okoliczne wioski ja mialy w obrotach.

Ale wescie pod uwage co to bedzie jak nasze dzieci beda mialy tyle lat masakra wtedy to jak bedziesz slal syna do przedszkola to bedziesz mu musial gumki dac a corke to nie wiem haha .. chociasz to zalezy od wychowania ale we wiekszym stopniu moim zdaniem od tego co taki osobnik ma w glowie, bo dziewczyny moim zdaniem to nie ktore ulegaja presji glupich kolezanek ktore mowia no wez juz z nim idz do lozka jestescie ze soba tydzien zobaczysz jakie to fajne itp...

#7769 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 maj 2010 - 13:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dlatego ja chcę mieć syna, a nie córkę, jak patrzę czasem na dziewczyny w wieku 13-16 i widzę jakie to durne to aż mnie coś bierze, a chłopakom też niczego nie brakuje, zależy jeszcze od człowieka, tylko że chłopa to ja dam radę wychować po swojemu na porządnego człowieka, a z dziewczyną to ja się męczył nie będę. :rolleyes:

#7770 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 maj 2010 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 toc wierz jak sam dasz dobry przklad dziecia to bedzies zmogl im truc ale wiesz jak sam wpadniesz a one nie sa glupie domysla sie ze jak po slubie minelo 4-5miesiecy to raczej w noc poslubna juz bylo dziecko w drodze .. dziewczyne tez mozna na pozadna wychowac tylko trzeba do niej podejsc i zeby zrozumiala co z czym i ze nie chcesz dla niej zle tylko dobrze a moze zrozumie.. chlopaka latwiej jak ci przyprowadzi panne beda miali po 15 lat i w ciazy laska? za trudno bedzie na wychowanie :rolleyes: haha chyba ze mu obetniesz i po 18 oddasz bedzi juz dorosly niehc robi co chce i z kim chce jo ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7771 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 maj 2010 - 14:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przytoczę Wam pewna historię, mojego kolegi, otóż miał kiedyś taką laseczkę z która spotykał się tylko na bara bara :D , no i wpadli. Na początku był załamany, że taka dziewczyna, że wogóle.....dziś mówi że to było najlepsze co mogło go spotkać. Ona okazała się wzorową matką i żoną, dba o dom, dzieci (maja już 2), jest gospodarna, jego gospodarstwo normalnie na nogi stanęło, w obejściu lśni. Tak więc moim zdaniem nie można oceniać dziewczyny tylko przez pryzmat jej dziewictwa, bo może się trafić taka już "przekuta" ale zrobiła to z miłości (myślała że to ten jedyny itp.), albo dziewica która co prawda nie "wpuszczała do środka" ale np.co tydzień innemu laskę robiła. :rolleyes:

#7772 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 21 maj 2010 - 15:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystko zależy od tego jak rodzicie się zachowują i jaki mają stosunek do pewnych spraw, bo dziecko to wszystko widzi i dokładnie obserwuje i tak samo będzie zachowywac się w dorosłości.

#7773 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 maj 2010 - 16:57

Przytoczę Wam pewna historię, mojego kolegi, otóż miał kiedyś taką laseczkę z która spotykał się tylko na bara bara :D , no i wpadli. Na początku był załamany, że taka dziewczyna, że wogóle.....dziś mówi że to było najlepsze co mogło go spotkać. Ona okazała się wzorową matką i żoną, dba o dom, dzieci (maja już 2), jest gospodarna, jego gospodarstwo normalnie na nogi stanęło, w obejściu lśni. Tak więc moim zdaniem nie można oceniać dziewczyny tylko przez pryzmat jej dziewictwa, bo może się trafić taka już "przekuta" ale zrobiła to z miłości (myślała że to ten jedyny itp.), albo dziewica która co prawda nie "wpuszczała do środka" ale np.co tydzień innemu laskę robiła. :rolleyes:

Masz racje bo nie ma co na to patrzec tylko bo liczy sie tez to co ma w glowie jak sam mowisz mogla myslec ze to ten jedyny ale jenak sie okazalo ze nie no coz trudno napewno nie ulozylo sie i teraz bedac z nastepnym bedzie napewno ostrazoniejsza i wogole.. jak laska ma o ukladane w glowie to jest przewaznie pozadna i nie daje na prawo i lewo kazdemu ani nie robi innych rzeczy...

#7774 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 21 maj 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 duze znaczenie ma też otopczenie/ludzie którzy nas otaczają. powiedzmy ze tam pan(x) ma córke w wieku juz 13 lat i w szkole jest zabawa chce iśc jak myślicie nie póści jej??? póści a tam będą też rózni ludzie rówieśnicy i trache starsi którzy np. duzo oglądaja duzo ściemniaja nagadają tej córce, jedna druga w wieku 15 lat( nigdy do konca nie wiadono z kim się trzyma masze dziecko)powie ze ona to i to robiła ze to takie fajne no 7 niebo i jeszcze coś tam naściemna ( takie robienie metra z półmetra)no i ta córeczka juz sobie myśli co i jak i juz wszyswtko się wymyka z pod kontroli bedzie troche starsza nawet ten rok bedzie chciała się przejśc z kolezanką np na urodziny czy imieniny, no kto by nie póścił( mozna ja przypilnować zawozac i odbierając z miejca imrezy która jest kontrolowana przez dorosłych alre to bedzie dla niej obciach bo co kolezanki powiedzą)no i pójdzie a co się tam działo i czy faktycznie była na normalnym przyjeciu bo impreza to nazwać nie mozna, to isę tak szybko nie dowiemy. pare spokojnych wyjść rodzice myśla jaka mamy super córke, córka wyczai co jest grane i?? 3 miechy i cos ten brzuch rosnie, albo się jej spodoba to co robiła i wtedy to juz nie łatwo odciągnać ja od tego bedzie. można zaszyć :lol:ale tego się nie robi. to samo tyczy się chłopaków/synów,tyle ze on przyjdzie i powie ojcem jestem i do starego ty mnie nie ucz dzieci robić bo mi szybciej poszło ty miałeś 20 a ja 15. I kto wie czy tak to nie bedzie wyglądać w przyszłości...

sory za błedy ort i brak ",""."

#7775 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 maj 2010 - 19:53

Wszystko zależy od tego jak rodzicie się zachowują i jaki mają stosunek do pewnych spraw, bo dziecko to wszystko widzi i dokładnie obserwuje i tak samo będzie zachowywac się w dorosłości.

Dokładnie tak jest. Niby, że dlaczego w wieku 14 lat zacząłem palić papieroski? Bo tatuś tak robi i to tak fajnie wygląda, to wypadało samemu... Teraz już nie pale, ale ciągnie jak cholera.

A co do dziewczyny... nie wiem jak do nich trafić, to są niezrozumiałe stworzenia. :rolleyes:
Ps. Ostatnio pewien gość zerwał ze swoją dziewczyną, bo nie chciał jej minety strzelić, a ona nalegała. On ma 17 a ona 16 lat i oboje chodzą ze mną do klasy.

#7776 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 maj 2010 - 20:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Troche dziwne ze koles mial opory przewaznie to dziewcyzny maja klopoty z takimi sprawami bo chloapcy lubia eksperymentowac i robic rozne nowe rzeczy i tak sie nie brzydza jak dziewczyny no ale coz sa wyjatki ..

#7777 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 21 maj 2010 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :D jej Ja chyba nie rozumiem tej dzisiejszej młodziezy B) za moich czasów to było prostsze :)

Macie słusznosc z tym "trzymaniem dziewictwa przez dziewczyny" nie wiem jak Wy ale tak na chłopski rozum jeśli jakas laska puszcza się na lewo i prawo i zmienia chłopaków jak rekawiczki to co ona warta ? nawet jesli jest to jejh sposób na znalezienie tego jedynego to np. gdy zainteresuje mnie taka dziewczyna to automatycznie (przynajmniej mnie) coś od niej odpycha bo szanuję się i nie chciałbym ,żeby potraktowała mnie jak swoich wszystkich byłych :) po co sobie d... zawracac ?

A co do tego "afiszowania" się lsek z nowymi chłopakami przed byłym to "one" z tego wyrastają :rolleyes: kiedys ....

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7778 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 21 maj 2010 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam... Widze że poważne tematy tu są... Trochę się tu działo przez ten czas co tu nie zaglądałem omineło mnie coś ciekawego?? pozdro
KPK Kumurun Team...

#7779 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 maj 2010 - 19:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uwodząwszyscy czy jak? :D Ja tam to robiłem po południu jak najpiękniejsza pogoda była :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7780 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 23 maj 2010 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie uwodzę, nie mam kogo, albo idiotki, albo zajęte jak już fajne. Póki co chcę skończyć te gimnazjum w cholerę, bo mi się coś robi.