Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7721 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 maj 2010 - 10:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze chodzilo o to ze co jak nie ktorzy tatus mu kupi BMW i sie wozi jak 60 z rozrzutnikie, ale jesli sobie sam na to zapracowla i kupil za wlasne piniadze to ok tylko po gratulowac ze ma sie czym pochwalic bo ma a nie patrz jaka ma fure tatus mi kupil, nie zebym zazdroscil bogatych rodzicow ale jak sam na niego zapracujesz to doceniasz kazda srubke w nim i dbasz o niego a jak ci rodzice kupia to a tam kupia najwyzej nastepny ...

A co do podrywania jak kolega mowi nie ma co na sile sama sie znajda nawet nie wiadomo kiedy i bedzie gitara ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:45
  •  

#7722 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 maj 2010 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja bym nawet nie chciał takie BMW kupić raz utrzymać dwa :lol: Mi tam poldki Atu się widzą :lol: Mi to służyć będzie do przemieszczania się B) Ale wszystko tanie do nich jak sam samochód tani. I po porządnym tuningu świetnie wygląda który też nie kosztuje wiele. A z silnikiem Rover 1.4 103KM Nie złą zadyme robią ;[ Tylko za mocno dasz czadu i most siada...
Mój Wladimirec podbija świat

#7723 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 13 maj 2010 - 22:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja mam zamiłowanie do marki BMW taka już pasja :lol: ale każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje :lol:

#7724 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 14 maj 2010 - 00:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu o most się nie musisz za bardzo martwić, co niedziele zarzynamy poloneza po okolicznych drogach polnych i innych tego typu bezdrożach i most jak i silnik nie odmawiają posłuszeństwa. Jedynie ten silnik Rovera, strasznie ciężko do niego części dostać

Mnie tam się widzą Hondy Civic, małe, zwinne, szybkie, silniki nie do zajechania... to jest to co lubie :lol: :lol:

#7725 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 maj 2010 - 05:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie ma jak japońce, mazda, honda, toyota, auta solidne i bezawaryjne. Sam mam corolle 2.0 D4D 120km, auto lux, chociaż w brew obiegowym opiniom n/t renault, meganka mojej żony też jest bez zarzutu. Co do polderów to tvn turbo widziałem kiedyś poldka po tuningu, 2,5 silnik do forda, most też fordowski, ale naprawdę fajnie był zrobiony. Ja ogólnie jestem zdania co do aut i traktorów, że nie ważna jest marka i wygląd bo tym się nie jeździ ani nie pracuje :lol:

#7726 Share TheCinek

TheCinek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 14 maj 2010 - 08:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koledzy a co nikt nie wspomina o WV Passacie? Też fajne autko :lol: Ja akurat jestem posiadaczem Passata B4 Pełna Opcja z silnikiem 2.8 VR6 o mocy 174KM... fajnie im się jeździ, i w brew pozorów jak trzeba to jest oszczędny :lol: no a jak troszkę szaleństw no to i trochę więcej trzeba wlac B)

#7727 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 maj 2010 - 09:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mi sie podoba Fiesta MK3 szczegolnie wersja XR2i 1.6 albo 1.8 od 101 KM do 130KM i waga jakies 700kg jest czym po szalec :lol: obecnie smigam ojca Puntem I nawet nawet po remoncie silnika auto lepiej przyspieszalo nie to co przed remontem ale co z tego jak ojciec duzo smiga po miescie i samochod nie jest zwyczajny do wysokich obrotow ani duzych predkosci:( ..Mi sie podoba WV golf 4 albo Fabia mam w planach cos takiego sobie kupic ale jak bedzie to sie okarze :lol: .. My tu o samochodach a temat o kobietach B)

#7728 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 14 maj 2010 - 10:04

ja bym nawet nie chciał takie BMW kupić raz utrzymać dwa :lol: Mi tam poldki Atu się widzą B) Mi to służyć będzie do przemieszczania się ;[ Ale wszystko tanie do nich jak sam samochód tani. I po porządnym tuningu świetnie wygląda który też nie kosztuje wiele. A z silnikiem Rover 1.4 103KM Nie złą zadyme robią :) Tylko za mocno dasz czadu i most siada...

Ja jestem podobnego zdania - autko tanie i solidne za 2tys masz z gazem i nie duzym przebiegiem , czesci tez tanie a jak (nie daj Boże) gdzies go rozpier... to nie szkoda tak jak jakiegoś BMW albo VW :) jesynie opłaty chyba dość drogo wychodzą :)

Mi by teraz wystarczył Wolgswagenik Golf III :) a póki co śmigam TICO 0,8 SX :) :lol:

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7729 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 maj 2010 - 11:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i z panienek zeszliśmy na auta, jeszcze tylko polityki nam brakowało :lol:

#7730 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 maj 2010 - 12:23

Ja jestem podobnego zdania - autko tanie i solidne za 2tys masz z gazem i nie duzym przebiegiem , czesci tez tanie a jak (nie daj Boże) gdzies go rozpier... to nie szkoda tak jak jakiegoś BMW albo VW :lol: jesynie opłaty chyba dość drogo wychodzą B)

Mi by teraz wystarczył Wolgswagenik Golf III :lol: a póki co śmigam TICO 0,8 SX ;[ :)

Zielone tico czy fioletowe? :) Bo ja to uwielbiam pewne zielone tico :) Ciemne szyby :) Jak na taki silnik to to ma świtne osiągi tyulko wypadek jakiś i niestety. Tam są blachy cieńsze niż moja blachodachówka :) A poldek twarda maszyna. Tylko blachy gniją szybko i trzeba młody rocznik szukać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7731 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 maj 2010 - 14:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja jestem szczęśliwym posiadaczem... znaczy nie ja, tatuś, Citroena Saxo VTR 1,6 rocznik 2000. Naprawdę lubię to auto, potrafi wiele pokazać jak mu się dociśnie, a i symfonia 4 garów niczego sobie. Ale to Angol i pewnie pójdzie na sprzedaż, a jak będę miał prawko i sam będę jeździł DO PANNY (żeby nie było całkowitego odbiegania od tematu), to się jeszcze zobaczy, ale mi by Audi A3 pasowało.

#7732 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 14 maj 2010 - 15:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niebieskie Tico :)
o blachach mi nawet nie wspominaj - rocznik 98 na jesieni leciutkie pryszcze były z prawej strony z tyłu a na wiosne pod wpływem myjki cisnieniowej juz jest dziura B) nawet szpachli nie ma do czego przykleic :)

a osiągi znośne- z pod swiateł bez problemu pierwszy ruszam z piskiem :) , ale jak się jedzie samemu bo z całą obsadą pasazerów to gorzej :)

#7733 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 maj 2010 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No Tico z naszej mafi B) 3x to narazie idą jako tako. jeden jest w super stanie blachy ale sarna na masce była i troche maska pognieciona.. U kumpla szpachla odpadała. A u najważniejszej osoby no to tak blachy ujdą ale juz go dobiła bo sie wyżywa na samochodzie... Każdy raz jak u mnie jest to zagrabiam wjazd bo na ręcznym wpada :)

#7734 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 maj 2010 - 17:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tico zajebiaszcza rzecz,5 lat jezdzilem od nowosci i tylko chamulce naprawialem, hmm a jakie odejscie B) tylko teraz z perspektywy czasu to przeraza mnie poziom bezpieczenstwa w wypadku ale tak to jest jak sie jestm mlodym to cieszy taka zabawka i to bardzo.Aile lat ma Czesiu ta najwazniejsza osoba?

#7735 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 maj 2010 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 własnei tam szanse chyba mizerne. Fajna furka ot jest, ładna zgrabna p0rzyśpieszenie ma jak na 0,8 no ale blachy z puszek po rybach robili B) No tak FSO tak robiło wszystkie blachy w Tico i w polonezach też

#7736 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 14 maj 2010 - 18:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja bym sobie kupił golfa 4 1.9 TDILUB 1.8 TURBO w bęzynie

#7737 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 15 maj 2010 - 00:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj koledzy lubują w inych markach :) no ale jak by wszyscy lubili to samo to świat był by nudny B) a ja dalej przystaje przy becie :) BMW E46 320 tds :) piękne auto :)

#7738 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 15 maj 2010 - 14:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kasek masz rację swiat byłby nudny gdyby wszystkim się jedna marka/typ/model podobał :)

czesiu to mówisz ze w polonezach nowszych tez takie cienkie blachy ? B)

#7739 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 maj 2010 - 20:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jamam Caro 93 i widziałem też w okolicy inne Caro tak nawet 96 roczniki to tak względnie u mnie nic rdzy nie ma B) Na niektórych moze gdzieś kropka ale tych z końca produkcji.. Bez komentarza, patrząc na większość Caro plus i Atu, Atu plus naprawde porażka a szkoda bo atu swietny do tuningu, ale tam co przykręcisz to odpadnie :) Chociaż Caro też idzie nieźle odwalić. Tylko musze wstawic silnik rovera w mojego bo mój FSO jeszcze dobrze idzie 150tyś ma przejechane dopiero. ale jednak ten gaźnikowy motor mi nie pasuje nie ma t5ego przyśpieszenia i spali wiele więcej od Rovera

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7740 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 15 maj 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znajomemu w atu zaczynają odpadac blotniki, na wkręty te błotniki musiał poprzykręcać bo te zawiasy trzymające się ciagle urywały, drzwi rdzewieją. Ale jak się dba tak się ma.