Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7641 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 06 maj 2010 - 10:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaja to będą jak Partycja przypadkiem tu trafi i zobaczy to tu jest na wypisywane, UrsusCzesio i tak zrobi jak będzie uważał za słuszne, my jedynie możemy coś podpowiedzieć co może w takiej sytuacji zrobić.. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:46
  •  

#7642 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 maj 2010 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moim zdaniem Czesław dziewowoja traktuje Cię jak kolegę, a Ty dumasz sobie w głowie jakieś dziwne historie...

#7643 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 06 maj 2010 - 12:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale tak to jest jak człowiek jest mocno zakochany, my nic na to mu nie pomożemy, żadne perswazje nie dadzą rezultatu. A może faktycznie jest tak jak Czesław mówi że ta panna sobie z nim pogrywa, pytanie tylko po jakiego h....???? :)

#7644 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 06 maj 2010 - 12:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo widzi jak on sie zachowuje i najzwyczajniej jajca sobie robi i ma ubaw jak widzi ze to tak go bierze

#7645 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 06 maj 2010 - 18:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja proponuję wzucić na LUZ , nie przezywac kazdego gestu tej dziewczyny tak mocno i za kazdym razem zaztanawiac sie czy to oznaka przyjazni czy czegos więcej :)

tak to juz w zyciu jest ze czasem trzeba się zatrzymac i popatrzec z dystansu... moim zdaniem :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7646 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 maj 2010 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

bo widzi jak on sie zachowuje i najzwyczajniej jajca sobie robi i ma ubaw jak widzi ze to tak go bierze

No co jak ja ise niby zachowuje widziałeś co robie przy niej? Nie nie rusza mmnie to już. nie robi nam nie wrażenia ja mam z ich tekstów pompe a temu kumplowi zawsze tak dowale że ona z niego leje. Bo troche dziwne. Opowiadają wszystko ze szczegółami? Co bedą robić w nocy itp? Ale oczywiście okazuje sie że on i tak nie dojeżdża :) Właśnie kolego @fart Co to ma na celu? Ona mysli a raczej jest przekonana że ja mam na Nią wylane. Choć jest inaczej to nikt nie wie o tym. Mozemy tylko się domyślać. Trzeba zrobic śledztwo :)
Mój Wladimirec podbija świat

#7647 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 06 maj 2010 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dopiero teraz napisales ze nawet pilnujesz czy gosc do niej przyjezdza na dynanko bo skad wiesz czy dojezdza,trzeba dac na luz czesiek ktos inny ja dyma i trzeba sie z tym pogodzic ,takie zycie .A tak wogule to do tej pory jak tam sie kolo niej krecisz to zlapales choc za cycka?

#7648 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 06 maj 2010 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 siemka. słuchajcie jakby ktos mi powiedział albo w moim towarzystwie to powiedział tzn ze ktoś inny ja dyma a chodziło by o maja ukochana to tak jak mu zeby urosły tak by mu wypadły tyle ze setki razy szybciej mało tego bym go chyba tam zatłukł mogli by się jego koledzy wstawić i to by mu nie pomogło!!!!! ale fakt nalezy wyluzować i tak ursusczesio zrób dobre rady od kumplli z AF  :)

#7649 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 06 maj 2010 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie jak wczoraj rozpocząłem poszukiwania Sz.Pani Patrycji w okolicach Czesia to rzeczywiście kilka fajnych partycji się znalazło :)
A tak propos Patrycji i Czesia to verba ma taką pieśń pt"Kocham Cię na zawsze" i tam jest taki tekst(...)Uuu widzę że konkretnie,Ty do niej z kwiatkiem ona kwiatek zetnie(...)
Czesiu ale bez obrazy :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7650 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 maj 2010 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 [quote name='szmergiel' date='06 May 2010 - 19:58' timestamp='1273168725' post='513923']

[quote name='szmergiel' date='06 May 2010 - 19:58' timestamp='1273168725' post='513923']
dopiero teraz napisales ze nawet pilnujesz czy gosc do niej przyjezdza na dynanko bo skad wiesz czy dojezdza,trzeba dac na luz czesiek ktos inny ja dyma i trzeba sie z tym pogodzic ,takie zycie .A tak wogule to do tej pory jak tam sie kolo niej krecisz to zlapales choc za cycka?
[/quote]
Trochem nie wk***i&&& Bo po 1 Nikt jej nie dyma ale ty kur*a lepiej wiesz i wciskasz mi to co się nie dzieje. To jest celowe gadanie i inscenizacja przy mnei jak mhnie nie ma to nci się nie dzieje takie tam tylko pierdo*nie o chopinie. A że wiem to nie znacxzy że czatuje. Np: raz sama mi napisala bo sie o coś zalożyli nie odjechał a po za tym przez okno widze co się dzieje. Nie pojmuje macania sie i nie bycia ze sobą. Pisałem nie bylismy razem nic nie zaszło aż tak bliskiego.

PatrykGy Dobra, sprobuje jak DiCaprio, z titanic'em poszedł na dno :) Znam prawie każdą Verby na pamięć. W sumie to zasługa jednej osoby kiedys tego nie lubiałem tzn było mi to obojętne ich utwory. Ale jakos tak od tamtego lata hmm :) W sumie Verba jest z niedalekiej okolicy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7651 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 06 maj 2010 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu ja bardzo lubię Verbę.U mnie cały dzień na PC leci :) Panowie a teraz ładnie idziemy spać
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7652 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 06 maj 2010 - 21:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja mam do kobiet dystans jak hole.......... i dobrze mi z tym :)

#7653 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 06 maj 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a o co sie tu wkurw..., dyma nie dyma co to za roznica to nie twoja zona ,nazeczona a nawet nie dziewczyna wiec nie ma sie o co denerwowac.ps.to twoja sasiadka? i ty sie dziwisz ze tak jest,od dzis to lepiej nie zagaduje w zartach o sexsie do sasiadki bo jeszcze sie tak zakocha i beda jaja :)

#7654 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 06 maj 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehehe to uważaj z tą sonsiadką :)

#7655 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 06 maj 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaja to dopiero będą, jak będziesz szedł gdzieś w nocy i ona cie złapie na nieoświetlonej uliczce i porządnie wykorzysta :) :) :)

#7656 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 maj 2010 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie znaszm nie to się odpier*ol ode mnie... jak Ci się nudzi to wkurzaj jakieś gady na ulicy nie mnie. Bo gówno wiesz a najwiecej masz do powiedzenia. I masz tak samo mądre rady jak pewno święta trójca która wyleciała już :) Nie to on jest sąsiadem niezbyt bliskim ale widać co sie dzieje :) A szkoda że nie ona :)

#7657 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 07 maj 2010 - 06:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja cie nie chcialem wkurzyc,napisalem co mysle i widzisz ze inni mysla podobnie wiec bez nerwow B)przeciez ona bedzie miala wkoncyu takiego goscia co z nia bedzie spal i co wtedy ?bedziesz stal pod oknem z kijem i go przeganial?n narazie to jakis twoj kumpel to spoko ale obcy to by do bici poszedl jakby widzial ze dowalasz sie do jego laski,bo co tu ukrywac to ona o tobie nie mysli jak o chlopaku tylko kumplu a chlopaka i meza to bedzie miala inneg i trzeba sie z tym pogodzic bo dostaniesz swira jak podejrzysz ja w lozku z innym.tego kwiatu jest pol swiatu :) houk

#7658 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 maj 2010 - 10:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, proponuję zejść z tematu pt. UsusCzesio i Patrycja bo nic dobrego z tego nie wyniknie :) Czechu wie swoje, my swoje, na silę nie ma co przekonywać kogoś do swoich racji. Chłopak jest silnie zakochany i my nic na to nie poradzimy. Czas pokaże co kto miał rację, wolałbym aby to Czesio, dla jego dobra.

#7659 Share ArekNH

ArekNH

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 07 maj 2010 - 16:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mam propozycje na nowy temat :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7660 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 maj 2010 - 16:11