marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Famer21    6

Zazdrość u dziewczyny nie jest zbyt seksowna :/ Moja co widzi jak patrze na inną, tyłek głównie czy to na zakupach, czy jakis koment walne przy niej to zawsze "Paweł no przestań!" :) "Mój tyłek Ci nie wystarcza już" hehe. Najgorsze jest to, że jak jakaś laska na imprezie do mnie zagada czy jesli poprostu gadamy i wtedy Moja jest zazdrosna, bo niby ta z którą gadam "nie widzisz, że ona pożera Cie wzrokiem" :/ , "czeka na dobry moment żeby wsadzić co język do ust" i wtedy weź jej to wytłumacz, ze tylko gadasz z inną poprostu :/ Moja wie, że nie jestem typem casanovy, znaczy, że nie jestem z tych co zdradzają, flirtują z inną mając własną, a mimo wszystko jest zazdrosna. Ja nie mam nic do niej jeśli gada z jakimś przystojniakiem, lub kimś kogo nie znam, poprostu po chwili podchodzę, "cześć", a ona nas sobie przedstawia i zaczynami razem gadać i nie mam żadnych pretensji do niej, a w naszym związku to ona jest tą ładniejszą półówką xD xD więc nie wiem skąd zazdrość :/

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No jej chłopak nie jest zachwycony że tak dobrze sie znamy ale ona mowi że nie jestem jego znajomym i niech sie mną nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

To może rzeczywiście te Wasze relacje nie są jak normalne kolega i koleżanka :) I to nie prawda, że facet z kobietą nie mogą się przyjaźnić bdb! No w sumie z 1 z tych bdb przyjaciółek się spotykałem, ale woleliśmy zostać przyjaciółmi ( za dobrze się dogadywaliśmy by być w związku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Famer21 Nie wiem czemu tak jest, ale ja też znam takie przypadki 18 lat wesele. Ja tak nie chce, myśle tymi kategoriami co Ty. A tak poza tym prawdziwa przyjaciołka to skarb.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No to moja jest taka :

- Pusta głowa

- Pół kilo tapety na pysku

- Solara że az spalona

- Leci na kase

- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

 

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

Mianuje się pół plastikiem :lol: na to wygląda...tyle,że nie lece na kase i nie solaruje się.Bo słowo sweet czasem zdarza mi się wypowiedzieć,albo "Nice" :)

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

To było pytanie do famera i motocrossboy.

 

Mianuje się pół plastikiem :lol: na to wygląda...tyle,że nie lece na kase i nie solaruje się.Bo słowo sweet czasem zdarza mi się wypowiedzieć,albo "Nice" :)

Czyli zostaje jeszcze Pusta głowa i Pół kilo tapety na pysku. Ale wtedy to będzie więcej niż pół plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

farmer wiesz nasze relacje nie są tak do konca jak kolega kolezanka tylko ona "nie moge bo go kocham " :D a ja na to no spoko spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Ewelina, a nie wykluczyłaś opcji "pusta głowa" i "jej wypowiedzi..." :) Rozumiem, że kilka tapety pasuje, bo pisałaś już, że trochę tego nakładasz :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz pusto w głowie, czy się myle xD ;p ? - w takiej sytuacji przeważnie znajoma czy Moja dają mi po głowie, za samo pytanie o to xD

 

 

motocrossboy, no właśnie. 18 również. Ja nie rozumiem tego czy presja od strony rodziny, rodziców czy jak? Ja tylko zawsze pilnuje się żeby dziadek z babcią nie wiedzieli, że sypiam z dziewczyna bez ślubu :) Tzn. jest ciężko czasem, bo w towarzystwie wujków i ciotki mam 100% nowocześni, pogadamy zawsze w prost na każdy temat i o seksie jak Moja jest u mojej rodziny co lubi (nie wiem czemu :) ) xD i wtedy żeby nie chlapnąć czego przy dziadkach i Moja też się pilnuje (u mnie zdanie dziadków liczy się bardzo, nawet czasem starych nie słucham, ale Opa czy Oma zawsze xD tak jakoś mam w sobie :) ) najlepiej tylko jak wujek roczną kuzynką przejedzie i dziadkowie są zajęci nią na cały obiad, kawe i kolacje wtedy nikt ich inny nie obchodzi prócz zabawy z wnuczką najmłodszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe...może nie pusta ;) ale za nad to mądra też nie :) czyli z pustą głowa można powiedzieć połowa no i z tepetą też jakieś pare deko :lol: nie wiesz dlaczego chciałam uniknąć przyznania się do tego hehe

Edytowano przez Edek18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmer21 -Żenić się w takim wieku to największa głupota. zero młodości, wolności, nic tylko już na łańcuchu. Moi dwaj koledy rok i dwa starsi a już o weselu gadają a ich dziewczyny chcą wcześniej wyjść za mąż. Ja nie rozumiem tego wg. Ja mieszkam z rodzicami co mi na razie nie przeszkadza, mamy takie samo zdanie na ten temat z nimi. Jest dobrze jak mam zachcianki na coś większego to kasa jest. Trzeba korzystać z młodości

 

Stasiek -Jak często ja akurat dwa razy dziennie chodzimy do szkoły w tym samym mieście, więc jeździmy ze sb godz w jedną str. Wtedy jesteśmy na bieżąco. No i niekiedy w piątki do niej w odwiedziny, lub jakiś wypad na moto po polach czasem ze mną biega Jej babcia ciągle mysli że ja się zalecam.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hmmm jak się przyznam,ze 3 lata w sumie miałam zmarnowane ze szkołą to co ?? :unsure: dlatego miedzy innymi juz nie hodowla koni tylko zwykle liceum dla doroslych gdzie nie musze sie za bardzo uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

hmmm jak się przyznam,ze 3 lata w sumie miałam zmarnowane ze szkołą to co ?? :unsure: dlatego miedzy innymi juz nie hodowla koni tylko zwykle liceum dla doroslych gdzie nie musze sie za bardzo uczyc ;)

 

Nieważne jaka szkoła... ważne że ma się świadectwo(tak uważa moja mama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

StasiekS, z dziewczyną przez większość czasu :) Ja śpie u niej, ona umnie, jade na wieś ona ze mną lub się uczy czy inne sprawy. Przez wakacje jak ma woli być u moich dziadków ze mna na wsi niż na wakacje jechać nie wiem czemu wieś tak na nia działa :) Ja mówiłem jej, że lipiec-sierpień nie mam czasu na wyjazdy, bo dużo roboty na polu i na gospodarstwie i ma jechać sama i sie dobrze bawić, ale jak nie chce to co zrobie zamiast tego w styczniu do zakopca na narty :) Z przyjaciółkami się spotkam jak ide do kumpla, czyli praktycznie kilka razy w tygodniu :) Nie są złe, że mało czasu, bo też mają facetów, tylko na początku jak ich poznawały to za starsze brata trochę robiłem :) a tak...

 

motocross a ile masz lat? z rodzicami no ja też ma się rozumieć jako adres korespondecji i zamieszkania w dokumentach :) przez okres kwiecień do czerwca często mieszkasz po kilka dni na wsi i w domu na zmiane (wszystko zależy od pogody i prac w polu), no i u Mojej różnie to u mnie jest hehe, ale hajtać się nie. Nie wstydzę się tego mówić nie dojrzałem do bycia mężem, a ojcem buahaha xD

 

meteorek to źle uważa :) Ważne, że ma się w głowie to co trzeba, co w życiu potrzebne :) No chyba, że szukasz pracy w jakiejś firmie to papierki ważne, ale jeśli na swoim to po co świadectwa :) Ja mam pełne średnie po technikum z maturą. Na mature mnie wierciła cała rodzina, nie chciałem podchodzić, bo studia to nie dla mnie, ale podszedłem o dziwo zdałem xD i mam spokój. Tyle się nuczyłem, że w życiu daje sobie bez problemu rade, tylko w rolnictwie słabo, bo nie mieszkam na wsi tylko miastowy jestem :/:) ale od tego mam forum nie szkołę xD xD xD

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ja widze ,,miszcz" musai się udzielić. Każdy inny jest jeżeli chcesz mozesz sie żenić a jak ma chulać w jaki sposób szumieć.Jeździć gdzieś i dupcyć? Na jakąś potańcówe mżecie razem wyskoczyć. Jak juz masz swoją i jest Ci dobrze to ją trzymaj!!!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

bez przesady :D zenic to sie mozna po 30 :D jak czuje że jeszcze gotowy nie jest to nic na siłe :P Niech sie chłopak bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

No to moja jest taka :

- Pusta głowa

- Pół kilo tapety na pysku

- Solara że az spalona

- Leci na kase

- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

 

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

hahahahah pewnie żadnej takiej nawet nie znasz, zacznijmy od tego ze taka dziewczyna na pewno nie chciała by się zadawać z chłopakiem który chodzi w swetrze boysa, wiec jesteś na przegranej pozycji

 

No to moja jest taka :

- Pusta głowa

- Pół kilo tapety na pysku

- Solara że az spalona

- Leci na kase

- Jej wypowiedzi ograniczają sie do głupich słow typu ( słit itp)

 

Hmmm narazie tyle mi do głowy przyszlo :D piszcie co wy macie na mysli mowiąc plastik,

hahahahah pewnie żadnej takiej nawet nie znasz, zacznijmy od tego ze taka dziewczyna na pewno nie chciała by się zadawać z chłopakiem który chodzi w swetrze boysa, wiec jesteś na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 18 to wszystko przede mną, teraz okres 18-astek w moim roczniku to laski na bok wybawić się i wrócić do domu jako tako.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

O widać że kolega ma podobną dziewczynę :) Pozdrów prosze bo już mało takich okazów zostaje...

Dlaczego z góry zakładasz że nie znam takiej i chodze w sweterze boysa? Widziałes mnie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj