Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7521 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i co miało być ognisko na zakończenie roku szkolnego, a tu coś mi się błyska za oknem :) ale to chyba przez to że nawalony jak szyszkomat jestem :rolleyes: Ale ogólnie nawet wyróżnienie dostałem :) i średnia 4.0 od wtorku matury, myślę, że źle nie będzie :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:37
  •  

#7522 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to trza było brać nr tel.i bobajerzyć z nią :) na jakaś kawkę i lody zaprosić, nie będę Ci mówił chyba jak laskę poderwać :rolleyes:

#7523 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A propo podrywu to polecam :rolleyes:

#7524 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ta tlyko żeby nieskojarzyła innego loda bo kumpel też zaprosił miał na myśli normalnego loda a ona o czym innym pomyślała. Co było dalej chyba się domyślicie. Jest kolorowy teraz :rolleyes:
Mój Wladimirec podbija świat

#7525 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no fakt z tymi lodami to różne skojarzenia powstają hehehe, dlatego zawsze lepiej mówić że na ciastko
a tak z innej beczki kto imprezuje w wekeend????

#7526 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja niestety będę się do matur uczył, ale po tym wszystkim do października imprezuje na całego :rolleyes:

#7527 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo to sie z tymi lodami tak porobiło, za Polski Ludowej to było jakoś inaczej z tego co słyszałem, a teraz każdemu sie od razu nasuwa skojarzenie brania pały do ust... :rolleyes:

#7528 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak sa jeszcze ciastka :rolleyes: No jutro rozpoczecie sezonu nad jeziorem Mochel. Kamien Krajeński :)

#7529 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ciasteczka, herbatka, kawka, soczek, cokolwiek :rolleyes:

#7530 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 maj 2010 - 09:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja sie biere za robote, pije piwko, pakuje na pakerni, z kumplami sie wygłupiamy i w ogóle, a przy okazji kręce z pewną dziewczyną i mam wrażenie, że mi się udało. Ale nie jestem nachalny nic od razu, a jak mi się nie uda, to co? To nic. Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc. No bo po co robić z życia jakąś telenowele jak te wszystkie polskie seriale dla panienek, co tam mają aby miłosne problemy i żadne inne. Nie ta dziewczyna to inna. Też jak byłem zakochany to twierdziłem, że lepszej nie znajde, a jak mi przeszło, to się dziwiłem, co mi się w niej podobało. W dodatku na wsi jest ułatwiona sprawa, sie wkurze to ide coś robić albo siedze w samochodzie i słucham disco polo, a w żniwa to już całkiem nie ma czasu myśleć o panienkach tylko sie na kombajnie jeździ i to jest życie na wsi a nie jakaś telenowela o miłości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7531 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 01 maj 2010 - 10:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen dobrze gada polać mu :) nie ma co rozmyślać o jakieś tam miłości, w końcu baby nie jesteśmy. Trzeba brać życie za rogi i iść do przodu. Nie ta, to inna. A poza tym w dzisiejszych czasach trzeba trochę też rzeczowo spojrzeć na dziewczynę ( o ile wiążemy z nią poważniejsze plany), tzn.ważne aby była zaradna, umiała pieniędzmi gospodarzyć, dobrze gotowała, dbała o dom. A miłość to może później przyjść. Pamiętajcie chłopaki łada miska jeść nie daje :rolleyes:
p.s.dziś 3 szwagrów przyjeżdża (nasze kobiety idą na wesele robić), chata wolna, 2 litry abosluta już sę mrożą, oj będzie się działo :)

#7532 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 maj 2010 - 11:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, rozróżnia się zimne lody i ciepłe lody :rolleyes:

#7533 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 01 maj 2010 - 12:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Fart to rzeczywiście będzie ciekawie u ciebie :rolleyes:
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7534 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 maj 2010 - 13:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale na drugi dzień już nie będzie tak wesoło. :rolleyes:

#7535 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 maj 2010 - 14:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja bolowołym kruca do rana heeeh impraa jak trzaa bar był nos :) a rano patrze w tylyfun a kunto puściutkiee yno hyhyh kruca cosik wi gdzie sie dzwoniłoo a no dzisiej tys sie ustowiomy juss hejjjj :rolleyes: a paninki raz sum gut a roz nicht to wi cie trzyba coły cos do przody i baje z górki hej :) I tako siee żyje bajycznie :)

#7536 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 01 maj 2010 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Pamiętajcie chłopaki łada miska jeść nie daje :)

a propo misek żałuj @fart23 że nie byłeś na wyborach miss kaszub było na czym oko zawiesić i to nie koniecznie na uczestniczkach a na publiczności i zespołowi który umilał czas miedzy pokazami z kolegą @ Zolwiem trochę się pośmialiśmy szkoda że niekóźi jakoś nie podzielali naszego humoru ale bardzo wesoło było :rolleyes:
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#7537 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 maj 2010 - 21:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cieple lody to murzyznki :rolleyes: haha moja mnie zawsze lekko walnie jak cos powie cos o lodach i zaczne sie smiac .. wczoraj do niej pojechalem sobie nanocke dzis do tescia do szpitala potem maly spacerek nad jeziorkiem :)...a jutro na grilla na mazury (jako kierowca:()..
trzeba korzystac chlopaki z zycia jak jestescie na etapie mlodosci jak przekroczysz 18-20 to mozesz myslec troche powazniej ale nie mowie tez nie ze wczesniej.

Ladna miska moze jest nie da ale taka col ma srednia 5.0 a go.. wie o zyciu tez nie bedzie ciekawie najlepiej taka srednia uczaca sie ale taka co w zyciu sobie poradz bo czasami zobaczysz jej oceny madra laska a jak przyjdzie cos zyciowego to ona bedzie na poziomie powtarzania zawodowki bez urazy dla nikogo

#7538 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 maj 2010 - 22:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z tym smnianiem na temat jakiegoś tekstu to też mamy takie przypadki. Wogóle to chodzi o kumpla jak jesteśmy u Patrycji w domu. 1. Akurat leciał utwór verby i był tekst,,...ta pieprzona dziwka mam nadzieje że też teraz zdycha" Ja to sobie tak cicho spiewałem i tak sobie na kumpla palcem wskazałem ona w śmiech. po chwili zatrybiłem. Chodziło jej o tą sytuacje co kumpel jak by to powiedzieć został zgwałcony :rolleyes: :) Inny tekst. to juz mój ale jak zwykle ot tak se, rozmowa o piwie a ja na to że po piwie to wszystko sie chce. Chodziło mi o robote ona w śmiech i znowu chodzi o niego tylko dodała że to po wódce sie chce i śmiech. O matko czasami takie jaja są, Nie myślisz o tym ale inni myślą że mówisz o czym innym :)

#7539 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 01 maj 2010 - 23:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepsze teksty wychodzą jak o nich nie myślisz i od tak z marszu walniesz.
19Damian89 a propos tego co pisałeś, u mnie w klasie jest taka co ma średnią powyżej 1.75 chyba 4.8 czy 4.9 a jest gupia jak cholera
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7540 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 maj 2010 - 06:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja znam jednego gościa, który się uczy najlepiej w klasie, ale zachowaniem i charakterem to on jeszcze przedszkola nie skończył, więc nie zawsze dobrze uczący się = mądry. :rolleyes: