Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7461 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 25 kwiecień 2010 - 00:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja mam wyje....... na wszystko związane z miłością poprostu w to nie wierze to jest obłuda i ściema,tylko prosze was to jest moje pryatne zdanie :D i nie każdy musi sie zemną zgadzacii

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:27
  •  

#7462 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 25 kwiecień 2010 - 09:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie i takich ludzi nam potrzeba ja też mam powoli wyje** po co się spinać
Czesiu już widzę te radlinki :D

Fart twoje texty są zbójcze :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7463 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 11:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba mieć swój honor i być prawdziwym facetem :D :)
Nie dawać sie jakimś humorom panienek. Nie podoba sie, to dziękuje, dobranoc, znajdę sobie inną, albo wcale. I żyje sie dalej.

#7464 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 kwiecień 2010 - 13:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Być prawdziwym facetem, jak Wy codziennie przeżywanie, jak stonka wykopki, swoje wzloty i upadki miłosne... Samo, to że piszesz, że masz na to ... itp. świadczy o tym, jak często o tym myślisz. :D

#7465 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 kwiecień 2010 - 14:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bobek a Ty nie ??? to zdradź nam jak Ty to robisz ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7466 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 kwiecień 2010 - 14:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Też, ale nie na tyle, abym codziennie prowadził wywody na temat swojego życia osobistego z grupą nie znanych mi ludzi. :D Mam dużo różnych interesujących mnie zajęć, które w jakiś magiczny sposób zajmują głowę. :)

#7467 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 25 kwiecień 2010 - 15:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ja teraz potrzebuje waszej pomocy :) a mianowicie fajna kobitka którą już znam od zerówki... ale później kontakt się urwał... aż do teraz :D (własnie wróciłem ze spotkania z nią :) ) zależy mi na niej i teraz pytanie: jak ją uwieść?? muszę się troche streszczać bo kuzyn do niej zagaduje :) i nawet się teraz mnie o niego pytała :) jak się dowiem że są razem to padne :) proszę pomóżcie.

#7468 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 kwiecień 2010 - 15:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A top może niech sie jakiś "ekspert" wypowie :D

Bobek nom wiesz czasem lepiej z obcym jak ze znajomym kimś pozalic się :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7469 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 25 kwiecień 2010 - 15:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bobek a skąd wiesz czy inni nie mają?! Ja też nie myślę o żadnej no i żyję
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7470 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 15:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Być prawdziwym facetem, jak Wy codziennie przeżywanie, jak stonka wykopki, swoje wzloty i upadki miłosne... Samo, to że piszesz, że masz na to ... itp. świadczy o tym, jak często o tym myślisz. :D

Tak się składa, że akurat nie myślę o tym często. Nie ma o czym. :)
Jest stosowny temat na forum, to się wypowiadam i tyle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7471 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 18:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gadasz jak nie wiem co. Teraz każdemu tak mówisz bo nei kochasz i chyba zapomniałeś jak to było. Powiem ja teraz. Nic na siłe chłopaki nie odkochujcie ise na siłe też bo to i tak nie idzie i nie miejcie od razu wyje*/***. Szkoda nerwów i sił. Samo kiedys umrze. Ja jakoś z moim losem się pogodziłem no i żyje jakoś dalej...
Mój Wladimirec podbija świat

#7472 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. Dziewczyna mnie nie chciała. A ja nadal wpatrzony w nią byłem jak świnia w pomidory. I tak mijał czas, mijał, nic się nie działo, tylko ja się przejmowałem, a ona miała mnie daleko gdzieś w najlepsze. I tak się w ten sposób życie toczyło. Pewnego dnia sobie uświadomiłem, że w ten sposób robię z siebie tylko błazna i nic więcej. Uniżony przed jakąś panienką nie myślałem o niczym innym, tylko chciałem być z nią, a ją obchodziło to tyle, co prezydenta USA poziom wody w Wiśle. To było w tym wszystkim najgorsze. Czy ja jestem istotą NIŻSZĄ w jakikolwiek sposób (dla niekumatych, nie mam na myśli wzrostu) od tej dziewczyny, żebym sie przed nią płaszczył i marnował przez nią MOJE WŁASNE życie? Czy do tego zostałem stworzony? NIE! Więc się nie dziw Czesiu, że mam te sprawy daleko w D**IE, jeśli mają w ten sposób wyglądać, bo kochać można, ale osoby tego warte, które też odwzajemniają.

Dziękuję za uwagę.

#7473 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @lordhagen jeden z mądrych tutaj (nie ubliżając nikomu) mnie też te sprawy teraz oblatują jak mucha g*wno, jak kogoś się kocha, a ta osoba Ciebie nie to nie ma co sobie pośladów zawracać tą osobą tylko olać tą sprawę, szukać zajęć żeby o niej nie myśleć i żyć dalej :D

#7474 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo to już była obraza dla mnie samego, czułem się jakbym się w ogóle nie szanował i dawał poniżać temu durnemu uczuciu do tej dziewczyny, która miała to daleko gdzieś. No i trzeba było podjąć działania w odpowiednią stronę i oto jest mój obecny punkt widzenia.

#7475 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odpuścić idzie sobie na początku ale nie jak sie zawlecze dostatecznie daleko. Jak już kobieta jeździ z tobą wszedzie pomaga ci w wyborach. Jeździła wasza ukochana z wami na zakupy do agromy? Jeździliscie z nią wybrac sukienke? Oglądaliście razem ciagnik u handlarza? Jeżeli nei no to o czym tu mówić... To neistety była tylko koleżeńska pomoc a wydawało mi sie ze to juz coś więcej było... :D Mój świat, moje kredki i wypier**ć z gumką! :)
Mój Wladimirec podbija świat

#7476 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @UrsusCzesio w takiej sytuacji jak Ty to jednak bym się załamał doszczętnie :D szukaj zajęcia i odwróć się do niej d**ą tak jak ona na Ciebie i po sprawie :) przejdzie Ci na bank :)

#7477 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 kwiecień 2010 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiem Czesiu, wiem, że się do niej przywiązałeś i u mnie o tyle łatwiejsza sytuacja, że zdarzyło mi się... zakochać (?) w nieco nieuświadomionej życia panience, dlatego samą motywacją do zaprzestania tego procederu była świadomość, że zawracam sobie głowę taką... osobą nie w moim typie, żeby się zbyt dosadnie nie wyrazić.

Ale u Ciebie może być trudniej ze względu na to, że trafiłeś na taką jak trzeba i żal się rozstawać, a u mnie wręcz żal by było wrócić do niej z powrotem.

#7478 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 kwiecień 2010 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uderz w stół a nożyce się odezwą. :D Nie powiem, że nie wykazuje zainteresowania... :) Stwórzcie może jakąś soup operę pt. "Miłość między skibami". :)

#7479 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 kwiecień 2010 - 06:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma co na sile szukac dziewczyny wiadomo bo to jest glupota, ale zawsze mozna miec kilka kolezanek prawda i z nimi pisac a noz widelec z jakos zaczniesz sie spotykac czesciej i cos miedzy wami zaiskrzy, tez nie ma co na poczatku sie angazowac za mocno zeby potem nie myslec rok o tym najlepiej z czasem bycia razem poznajecie sie jeszcze lepiej i czujesz czy to jest to czy jej jest z toba dobrze czy tobie z nia jest dobrze czy sie meczycie ze soba. Nie macie tez kolo 30 ze musicie sie bac ze juz w tym wieku nie znajdziecie drugiej polowki bedziesz w sredniej czy na studiach to wtedy mozna sie rozgladac a teraz mozna troche z kumpalmi i kolezankami po imprezowac w domu czy na dyskotekach jak kto woli. Fakt jest faktem ze dzisiejsze dziewczyny nie maja latwego charakteru ale mozna sie przyzwyczaic i wystarczy o tym pogadac jak cos jest nie tak i bedzie ok moze nie zawsze ale jak laska jest madra i zalezy jej na tobie to bedzie chciala sie zmienic tak zeby bylo dobrze;)

a co do kolegi co mu kuzyn wyrywa laske to wiesz po swinsku jak tu kolega robili koledzy mozesz jej o nim nagadac jakis glupot to moze go przekresli, albo bardziej kulturalnie musisz z nia sie czesto spotykac i duzo rozmawiac o was to znaczy niech ona opowie co u niej sie wydarzylo przez tyle czasu ty powiedz co u ciebie jakie plany na przyszlosc itp. taka luzna gadka potem mozesz sie spytac czy ma chlopaka jak powie ze nie to jacy sie jej podobaja jak bedzie to malo podobne do ciebie to powiedz " szkoda ze ja taki nie jestem bo by bylo cudownie miec taka wspaniala dziewczyne jak ty" czy cos w tym stylu trzeba probowac a moze sie uda :D POWODZENIA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7480 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 kwiecień 2010 - 07:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uważam, że wina leży pod oby stronach i zarówno MY, jak i ONE poddaliśmy się fali obecnego świata i stajemy bardziej indywidualni. Przecież ile ludzi poznaje się przez naszą klasę. :D Ludziom trudniej się na żywo rozmawia bo słowo pisane wypiera słowo mówione.