Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7441 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 22 kwiecień 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj ursusPL Ja się nie zgodzę z tym zdaniem :)
Jak masz mało pola to musisz jeszcze dokładac - tylko z czego ? :) nie wspomnę juz o jakiejs produkcji zwierzęcej - pracujesz na dobrą sprawę 24/h a w miescie odbębniasz te 8 czy ile godzin i luz ...
Tylko ze to zalezy od człowieka i jak czytam tutaj to wiekszosc (Ja tez) wybierze 1 opcje mimo wszystko :)

Moja była tez ze wsi a chciała do miasta :) ale póżniej (pod wpływem mojego uroku :D ) zdecydowała ze zostałaby ze mną na wsi ... ale do tego nie doszło :)
cóż niedługo 18 siostry a "ona" tez ma byc ... moze byc ciekawa konfrontacja :)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:40
  •  

#7442 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pierwsza opcja z mieskzaniem na wsi jest dla osob ktore chca pracowac i maja troche po ukladane w glowie i checi do rozwoju bo zadluzyc sie nie jest trudno, a wiadomo ze jak masz malo ha to musisz dobrze kombinowac zeby bylo dobrze ale zawsze cos bedzie wpywac na konto, a jak cie zwolnia to kicha za co zrobisz oplaty. ja juz 2tygodnie szukam pracy w poniedzialek ide na probe zobaczymy co to bedzie dalje okaze sie czy sie dostane czy nie mialem przed wakacjami kupic samochod ale raczj nic z tego :D bedzie troche pozniej, za 2 lata bede potrzebowal kolo 200tys na mieszkanie watpie zebym zarobil tyle chyba ze zaczne handlowac narkotykami bo na tym mozna zarobic i to nie zle jeszcze jak sie chodzi do szkoly to interes sie kreci ale moga cie za to zamknac.

NO to Czesław moze byc ciekawe jak mowisz ze ona bedzie ciekawe jak sie bedzie zachowywac bo cos mi sie zdaje ze ona ma jakies rozne humory raz jest ok a za chwile jest nie ok..

#7443 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 21:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 8 godz.powiadasz, ja pracuję nie rzadko 10, fakt, zarobię dobrze. Póki co dopiero zaczynam "przygodę" z rolnictwem, nie wiem jak to będzie, ale wiem że ziemi nie sprzedam. Była w naszej rodzinie od zawsze i tak zostanie. Muszę tylko nowy dom postawić bo to był jeden z warunków naszej przeprowadzki na gospodarstwo :D

#7444 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 22:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 8 powiadam , bo się nie znam :) nigdy nie pracowałem na stałe gdzies :D

Ja tam mam póki co pracę dorywczą tzn. pracuję u takiego goscia na ciągniku ,przy obejsciu itp. jedyna wada to to ze wtedy zawsze mam mnóstwo pracy u siebie w gosp. ale gdybym tak codziennie pracował u niego to miesięcznie wyszła by niezła sumka :)

@fart23 - trochę ci zazdroszczę :) - masz już życie jakby ustawione na właściwy tor a np. Ja nie wiem jak to bedzie z tymi dziewczynami , życiem :)

#7445 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 08:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No z dziewczynami nigdy nic nie wadomo ale mysle ze beda im starsze tym madrzejsze i wtedy napewno sobie znajdzisz jakas madra co chetnie zostanie z toba na gospodarce.

Masz racje przewaznie pracuje sie 8-12 godzin w miescie ale raczej nie maniej.

#7446 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 09:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawlus224 młody jeszcze jesteś. Póki co to ciesz się wolnością, trzeba chleba z niejednego pieca posmakować :) Na pociechę to powiem że kobiet w Polsce jest więcej niż facetów, tzn.jakoś 1,28 kobiety przypada na 1 faceta. Tak więc głowa do góry, dziewczyny nie lubią smutasów :D

#7447 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 23 kwiecień 2010 - 19:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego @fart23 masz racje to co muwisz to prawda, a ja teraz starą sie zdobycią pewną feme fatale która naprawde zwróciła moją uwage :D a że jestem człowiekiem upartym tak łatwo nie odpuszczam i nie poddaje sie więc może coś z tego będzie kolejny romans :)

#7448 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powiem tak, co za młodu użyjesz to twoje :D jak sobie przypomnę akcje sprzed paru lat to ....., będzie co wnukom opowiadać :)
co do dziewczyn to jak jeszcze byłem wolny jak ptak, to wyznawałem zasadę, że jak dziewczyna chce dać... to trzeba brać :)

#7449 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 19:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i masz kolego 100% racje kak dają to bierz i nie marudzii :D i cały czas do przodu tak do 35lat

#7450 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 teraz to już tylko jedno poletko do obrobienia zostało :D ale bynajmniej bez grzechu :)
a wiecie Panowie jak jest najbardziej po bożemu????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7451 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oświeć nas :D
Wiesz chyba jest bardzo wiele racji w twoich wypowiedziach :)
Maasz rację - trzeba szaleć , dość już grzecznego Pawełka :)

#7452 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 23 kwiecień 2010 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 od tyłu, bo bliżej krzyża hahahah :D
grzeczny to bądź jak już znajdziesz tą na stałe, a tak, to hulaj dusza piekła nie ma... :)

#7453 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 14:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i zgodze sie z wami panowiee nawet przytocze tekst "Miłość w naszych czasach nie istnieje trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać" ja mam taki punkt wiedzenia na to wszystkoo :D

#7454 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 15:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja już miesiąc niecały bez żadnego miłosnego pierdolamento i jakoś nie umarłem, dopiero 16 lat mam to na co mi takie rzeczy, dorosne to sie do żeniaczki nadam :D

#7455 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie gadaj już takich pierdół bo to samo przychodzi. Teraz tak mówisz a za miesiąc może byc powtórka z westernu. Przeżyło się to i owo a ja dzoś zadowolony sadziłem pyrki, słuchałem disko, jarałem blanty i popijałem żuberkiem :D
Mój Wladimirec podbija świat

#7456 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To już widzę jak proste są te rajeczki z pyrkami :D

Honda - The Power of Dreams :)

#7457 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ha ha pewnie jak szlaczki w zeszycie 5-latka :D

Czesiu zazdroszczę podejscia do otaczającego świata :)

#7458 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Nie gadaj już takich pierdół bo to samo przychodzi. Teraz tak mówisz a za miesiąc może byc powtórka z westernu. Przeżyło się to i owo a ja dzoś zadowolony sadziłem pyrki, słuchałem disko, jarałem blanty i popijałem żuberkiem :D

To nie są pierdoły tylko mój punkt widzenia. Po co mi sie przejmować jakimiś bzdurami? Dziewczyna mnie nie chce. I co dalej? Umarłem, dostałem zawału? Nie.
Nie wierzysz mi? Nie wierz.
Z paleniem też mówiłem, że mam to gdzieś, a dalej paliłem. Aż sie zawziąłem, znalazłem motywację i przestałem. Nie ukrywam, że presja otoczenia (rodzina, nauczyciele) też miała wpływ na to, ale już sie i tak przymierzałem. I tak jest w tym przypadku. Były wzloty, upadki, różne postanowienia, ale teraz już NAPRAWDE jestem pewny swoich poglądów. I mi z tym dobrze, nie musisz mi wierzyć, ani nikt inny, bo już jestem przyzwyczajony do tego, że mało kto się liczy z moim zdaniem. :)

Moje życie jest, jak dla mnie, wartościowe i przyjemne i nikt mi tego nie odbierze, a tym bardziej jakiś kawoł świńskiego gnota zwany Anetą czy inna...

#7459 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lesiu - brak mi słów :D
tego się trzymaj , zazdroszcze Ci ze tak potrafisz , Ja nie dokońca tak potrafię no najwyzej raz na jakis czas potrafię sobie wmówic ze "mam wyje..ne na wszystko" :) Ale mysle ze to wina tego co mnie spotkało :) i wiesz co Ci powiem ? chyba najgorsza jest pierwsza porazka miłosna , nastepne ma się juz coraz bardziej w d...

Twoje zdrowie - takich ludzi w świecie potrzetrzeba :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7460 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O tak, pierwsza najgorsza. Dwa tygodnie po zakochaniu się postanowiłem ją poinformować, pośpieszyłem się za bardzo. Było to w sierpniu roku 2008, przeszło mi we wrześniu 2009. Drugi raz trwało to jakoś pół roku, było smutno, ale nie tak, jak za pierwszym razem, kiedy nie mogłem sobie dać rady. A trzeciego razu jak nie było, tak nie ma... I prędko nie będzie. :D