Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7421 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 14:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj z tymi fochami to szał hu..a normalnie. Moja P... to co chwila ma jakieś "ale", strzela focha czasem o wszystko. Najlepszym sposobem jest w/g mnie ignorowanie tego. Raz jak-żeśmy się pożarli to nawet chciała do swojej mamusi się wyprowadzić, to powiedziałem jej droga wolna, nie ty to inna, to jakoś jej przeszło. A jaki przeprosiny dostałem wieczorem..... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:09
  •  

#7422 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 15:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzieś czytałem że taka olewka to dobry sposób bo wtedy to jakoś tam działa na dziewczyny... nie znam sie mi to lata ja teraz w takie rzeczy sie nie angażuje nie potrzeba mi. ;)

#7423 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo mozna sie po bawic jak strzela focha (w sensie ze sie obraza) to mozna raz to olac a na drugi BARDZO sie tym przejac ze tak bedzie zle i tak haha .. bo tak ci powie ze sie nie przejmujesz a za drugim razem ze sie za bardzo przejmuejsz tym .. ciekawe co wtey te dziewczyny by zrobily haha .. no ale coz jakos trzeba sie przyzwyczaic do ich humorkow ..

#7424 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 21 kwiecień 2010 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to mówi mój tatko:Jak im źle to w pizdu drzwi otwarte!
Fart najlepsze w kłótni są przeprosiny :D
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7425 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z kobietą źle bez niej jeszcze gorzej :) jako mąż z półrocznym stażem hehe to mogę Wam powiedzieć że po ślubie wszystko wygląda inaczej. Trzeba z kuchni maminej przestawić się na kuchnie żony, niektóre nawyki trzeba zmienić no i trzeba się kasą dzielić :) Ale za to jest po bożemu i bez grzechu :D

#7426 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jest najlepsze, nie ma co sie przejmować, jak sie nie podoba, to koniec imprezy, dziękuję, dobranoc.

#7427 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiesz ja z checia bym sie przestawil z kuchni mamy na mojej dziewczyny bo lepsze robi jedzenie :D no wiadomo ze z zona jest inaczej niz dziewczyna chociasz jak sie mieszka razem przed slubem to nie ma za duzej roznicy po slubie.. tylko tyle jak kolega powiedzial ze po bozemu i bez grzechu

#7428 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj byś się zdziwił kolego, myślę że obrączka daje kobiecie rodzaj pewnego bezpieczeństwa, większą pewność siebie. Ja tam nie narzekam, moja pani dobrze gotuje, piecze, dba o dom. Ale jest inaczej niż przed ślubem. Nie wiem czy lepiej czy gorzej ale inaczej. Pozatym teraz mam 4 braci a tak nie miałem żadnego :D

#7429 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ahh Nie ma to jak na taką za***iscie zje** sytuacje po dniu ciezkiej pracy Zestaw Mechanizatora Czyli Hamburger+Żubr :D
Mój Wladimirec podbija świat

#7430 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ooo widzę że sponsorujesz Jagiellonię :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7431 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 21 kwiecień 2010 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 panowie a czyktorys z was zakochal sie w dziewczynie po 7 dniach od pierwszego spotkania?:D

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#7432 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czas nie jest wazny wazne jest uczucie jesli czujesz sie przy niej jakos inaczej i wogole czujesz ze to to to moglo to byc nawet i na pierwszym spotkaniu od razu a nie po 7 roznie to bywa w okresle czasowym kazdy milosc odkrywa roznie.

No napewno jest bezpieczniejsza bo wie ze jak masz obraczke to juz jej tak szybko nie uciekniesz, a co do gotowanie to wiem bo jadlem nie raz jej obiad jak bylem u niej na noc albo cos jak robila to byl bardzo smaczny chyba to sie nie zmieni ze po slubie bedzie gorzej gotowac :D

#7433 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 09:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przed ślubem może się bardziej starać, a po może się już jej nie chcieć, bo osiągnęła swój cel. Może się to Wam wydać dziwne, ale większość kobiet chce tylko wyjść za mąż żeby nie być tzw.starą panną (bo co rodzina powie, bo siostra ma już męża a ja nie itp.). Ale niemożna tak myśleć, trzeba mieć nadzieje że to ta na całe życie, że wychodzi za mąż z miłości (a nie dla kasy). Moi dziadkowie są razem już przeszło 50lat, nigdy się nie kłócili, ale dziadek mówi że kiedyś życie było prostsze. Oboje byli biedni jak myszy kościelne, razem się dorobili wszystkiego i przynajmniej jest wszystko wspólne.

#7434 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 09:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no tylko popatrz jakiebyly czasy jak twoi dziadkowie byli w twoim wieku a jakie sa teraz kiedys bylo o wiele latwiej sie dorobic niz teraz wez teraz kup sobie mieszkanie zarabiajac 1000zl na miesiac? albo zacznij gospodarzyc majac 5ha na start wtedy bys sobie zyl a teraz majac 5ha to trzeba sie troche na gimnastykowac wtedy majac 50ha byles juz kims we wsi duzym gospodarzem a teraz 40-50ha to norma sredniego gospodarstwa

#7435 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 12:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trochę prawdy w tym jest. Ale kobiety też inne były. Teraz dziewczyny nie chcą na wieś, na gospodarstwo, mieszkanie w bloku w mieście im się marzy. Moja żona choć pochodzi ze wsi, z gospodarstwa to zbytnio nie chciała iść ze mną na gospodarstwo które po wujku dostałem. Ludzie bardziej wygodni się stali.

#7436 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 12:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no widzisz oni chca uciekac do bloku a ja w nim mieszkam i ci powiem zadna frajda chetnie bym stad uciek gdzies na wies, fakt na gospodartwo mnie nie stac i od zera w dzisiejszych czasach zaczac to naprawde nie jest latwe ale chociasz domek z ogrodkiem i od razu jest inaczej nikt ci za sciana sie nie drze albo pod oknami. No wiadomo teraz dziewczyny sie zrobily bardzo wygodne nie ma co najchetniej by siedzialy w domu i nic nie robily a ty charuj jak wol haha. Z miasta tez ludzie uciekaja ale ci co maja kase zeby kupic sobie domek pod miastem z mala dzielaeczka i przychodzi weekend jest cieplo sobie siedza w ogrodku przy grillu ze znajomymi a w bloku w weekend co robiisz snujesz sie po osiedlu albo chleja pod klatkami czy cpaja.

#7437 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 12:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja zaraz po ślubie mieszkałem w bloku, mam tam mieszkanie, wtedy nie wiedziałem że dostane to gospodarstwo, i podzielam Twoje zdanie. Blok to masakra, siedzisz zamknięty jak w klatce. Ale mojej pani to odpowiadało, blisko sklepy, rozrywki.. dobrze ze mnie już tam nie ma :D

#7438 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 13:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to jest chyba jedyny plus mieszkania w bloku bo masz blisko do sklepu i nie jak na wsi ze jedne na wioske i ceny sobie ustalaja takie ze ho ho gdzie nie gdzie, a w miescie pelno sklepow duzy wybor a i do kina nie daleko. ja tez licze ze jeszcze 2-3 lata tu sie bede meczyl i uciekam stad gdzies na wies w domku chociasz ..

#7439 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 kwiecień 2010 - 19:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie we wiosce są trzy sklepy, do najbliższego marketu ma 2 km, a zakupu robimy w mieście po pracy. W dobie powszechnej motoryzacji mieszkanie na wsi ma tylko plusy. Nie wiem czemu dziewczyny tak bardzo się jej boją. Jak mi założą stałe łącze do neta to już będe miał pełnie szczęścia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7440 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 22 kwiecień 2010 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na wsi nawet teraz lepiej niz w miescie na wsi mając pole utrzymasz się z czegoś a w miescie wywalą cie z pracy i nic juz nie ratuje , a pozatym u mnie na wsi to co dom to sklep a do najbliższego marketu 4 km do poczty 4 km itp a u mnie na wsi równiejsza droga niż w miescie a pozatym teraz każda dziewczyna ma prawko więc samochód tez sie znajdzie a jak nie to rowerek lub autobus więc z przemieszczaniem nie ma problemu więc są same plusy
www.agromarchobrzany.pl.tl