Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7341 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 15 kwiecień 2010 - 14:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 też sie modle aby ten rok sie skończył , współczuję Czesiu , same tragednie w tym roku życze Twojej ukochanej powrotu do zdrowia i Tobie niech sie ułożą te oceny w szkole :) będze dobrze
www.agromarchobrzany.pl.tl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:37
  •  

#7342 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 15 kwiecień 2010 - 14:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wyrazy współczucia a pewnie to co to zrobił to uciekł?!
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7343 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 15:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak uciekl to juz wogole jakis idjota na ktorego brak slow, ale jak sie zatrzymal i wezwal pomoc to jeszcze chcoaisz cos dobrego zrobil. Nie ma to jak pozbyc sie zlych wiesci jakimi bylo zostanie rok a po chwili dostac tragiczna wiadomosc pewnie Czesio teraz pojechales do szpitala zeby pobyc z nia. Szczerze wspolczuje i oby szybko wrocila do pelni zdrowia.

#7344 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 16:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niestety była w takim stanie że nie lezy w powiatowym szpitalu lecz w wojewódzkim :) Nie mam jak jechać. 70km ponad żeby w powiatowym to chociaż komara i bym jechał. Oczywiści to jest ciagle ta sama co miesiąć temu, pól roku temu :) Teraz tak sie czuje ehh :) To była czołówka wiec chyba nie uciekł... Samochód do kasacji
Mój Wladimirec podbija świat

#7345 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 16:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uu to co ten drugi odwalili bo rozumiem ze jego byla wina zeby na czolowke wyskoczyc zaspal czy wyprzedzal na trzeciego.. Ale Czesław trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ze szybko wroci do zdrowia i bedzie wszystko ok z nia

#7346 Share STANIK

STANIK

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w tym dziale jeszcze nigdy nie pisalem ale CZESIO WSPOLCZUJE CI!! wiem co prrzezywasz poniewaz pol roku temu moja siora miala wypadek czolowy!! do dzisiaj lezy w POZNANIU w szpitalu lecz teraz wzieli ja na oddzial rehabilitacyjny. a jak trwfila na ojom to przez 2 tygodnie nie dawali jej szans. masakra dowiedziec sie o takiej zeczy. matka codzienie lub ja jezdzimy do nie do szpitala i tez mamy 75 km dokladnie. wspolczuje i mysl ze bedzie wszystko dobrze a tak bedzie

#7347 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam nadzieje. Ona miała 80 a ile tamten mógł mieć? :)

#7348 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 20:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jedyny plus chyba w tym wszystkim ze to byla tez osobowka a nie jakis dostawczy czy ciezarowy bo moglo by byc gorzej chociasz i tak nie jest za wesolo.

#7349 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie nie wiem co to było bardzo mało wiem... Jutro msuze po prostru do jej kuzyna jechać i będe wiedział 100% i może pojedziemy. Jeżeli jest w szpitalu wojskowym to naprawde bardzo źle... :) EDIT Zna sie ktoś na samochodach? Vectra B to jest dość twardy samochód czy taki jednak bardziej miękki.

#7350 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 15 kwiecień 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jeteśmy z tobą czesiek trzym sie jakoś, a dziewczynie życze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7351 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wierze że będzie dobrze nie usne dziś :) Co Ona przeszła. Wiadomo ze dla mnie to jest więskza tragedia niz ta z soboty prosta przyczyna. Choć żyje to jednak ucierpiała bardzo bliska dla mnie osoba... :)

#7352 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio duza jest ogolnie ta Vectra a czy jest masywna to wiesz zalezy czym sie spotkala bo jesli z podobno wielkoscia samochodem to mieli rowne szanse o ile a jesli z mniejszym i tym oplem jechal szybciej to wiadomo ze ten w miejszym mocno ucirpi a oplowie duzo sie nie stanie. ale nie przejmuj sie bedzie dobrze postaraj sie w weekend ja odwiedzic w szpitalu a mowisz ze wojewodzki to w jakim miescie?

#7353 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 06:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odpowiem za Czesia, w Bydgoszczy.

#7354 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 10:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A myslalem ze u mnie w miesice, to droche drogi masz Czesio do niej jeszcze przez miasto sie przebic to juz wogole chyba ze rano to jeszcze jakos da sie malo wiele dostac bez stania w korkach ale wiadomo ze najwazniejsze jest to zeby ja zobaczyc i zeby szybko wrocila do zdrowia.

#7355 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobra, kumpel przegiął pałe :) Fakt była stłuczka ale nie że w cięzkim stanie i samochód do kasacji... Była na obserwacji wieczorem wróciła rano sie z Nią widziałem. On dostał w łeb ode mnie :)

#7356 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no to nie zle cie koles wrobil nie ma co ma jakies dziwne poczucie humoru ci powiem

#7357 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz racje zrób walizkę do MTZ-ta :)

#7358 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 19:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no ma :) i dodam że on chce być z Nia ale tak tylko pare dni aż mu da :) Tylko ja wiem troche wiecej i żeby do tego doszło no to sorry póltora roku minimum musi chodzić z Nią... Ale chyba nie będą razem. Przecież mało co nie został ojcem. A ma 3 na boku jeszcze

#7359 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 19:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a no to nie zly koles nie ma co widac ze chce chyab kazda we wiosce zaliczyc i w okolicy, szkoda ze nie zostal ojcem ciekawe co wtedy by zrobil albo jak mowisz ze ma kilka na boku i jak z kazda spi to tak by bylo smiesznie jak wszystkei 3 by z nim zaszly w ciaze oj wtedy by mu nie bylo do smiechu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7360 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ahhh.... Brak słów...