Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7301 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 19:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mi dzis kolezanka powiedziala ze facet jest jak kibel albo zajety albo ma nasra.. w glowie ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:33
  •  

#7302 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 13 kwiecień 2010 - 20:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @19Damian89 i w Twoim ostatnim poście potwierdza sie teza ze bab nigdy nie zrozumiesz , a wiecie dlaczego kawaly o blondynkach są krótkie ?
www.agromarchobrzany.pl.tl

#7303 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 13 kwiecień 2010 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zeby mogły spróbować je zrozumieć co i tak im nie wychodzi :lol:baby  są baby z babą zle ale beż baby tragicznie :)

#7304 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tragicznie :) A jak ja sam w sobie odpusciłem to Patrycja nawet jechała by oglądać Zetorka co mam zamiar obejrzeć :) Fakt że jestem inny. Jestem całkowicie naturalny rolnik sam w dolinie :)
Mój Wladimirec podbija świat

#7305 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ursus3502PL czy ja wiem ma tez troche racji w tym co mowi 3/4 tak samo jak dziewczyn jak i facetow nie jest warte uwagi a ci pozostali to zajeci przewaznie albo nie sa w poblizu...

No ja swoja chciasz jest zielona mozna powiedziec na tematy rolnicze to pojechala z checia ze mna na pokazy do grubna w zeszlym roku i w tym tez bedziemy jechac tam razem

#7306 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jestem wolny i raczej nie mam nasrane w głowie, więc jak któraś chętna to ja z chęcią :)

A tak na serio to mi się świetnie bez dziewczyn żyje i moge sie lepiej nauką skupić, zamiast o pierdołach myśleć, mam pare koleżanek dobrych i mi to starcza, a poki nie dojdę do takiego momentu, gdzie wypadało by już MIEĆ życiową towarzyszkę, no to po co? Za młody jestem. :)

#7307 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

A tak na serio to mi się świetnie bez dziewczyn żyje i moge sie lepiej nauką skupić, zamiast o pierdołach myśleć, mam pare koleżanek dobrych i mi to starcza, a poki nie dojdę do takiego momentu, gdzie wypadało by już MIEĆ życiową towarzyszkę, no to po co? Za młody jestem. :)

Zgadzam się z Tobą
Do mnie kiedyś gostek dzwonił o to że kilka smysów do jego dziewoji napisałem
A ja chyba na siatkę się zapisze trochę poćwiczę i może do drużyny się załapie :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7308 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ehh te dziewczyny to takie niezdecydowane :/ Np. dzisiaj idę ze sklepu na ostatniej przerwie do szkoły i patrze siedzi kumpel z koleżanką (jeszcze niedawno chciała czegoś więcej, a teraz wcale się nie odzywa do mnie o.O ) no ale do sprawy, idę i idę, jestem koło wejścia do szkoły, a mój kumpel drze japę przez całe boisko: "Ewelina Cię kocha" Ja takie oczy zrobiłem i se pomyślałem "wtf?" spojrzałem na nią, a ona zakryła się i calusieńka czerwona była :) i ja już nie wiem o co jej chodzi, czy ona rzeczywiście coś czuje, czy se tylko jaja robi :)

#7309 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a mi własnie z nauką gorzej idzie bez laski :) jak yłęm jeszze z ukochaną to się coś przykładałem pracowałem wolniej  spokojniej wszystko miałe mrozłozone wszystko zaplanowane zawzze miałęm czas a teraz jestem sam :) szkoła tyle ze idę i szybko do chaty by robić by w oleju i smarze grzebać a i w smrodzie( wiejskich zapachach :)) i wszystko szybko szybko :)

#7310 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja też Filipo jak Ty tylko ja teraz kolejny Pflug :) mam w częściach i zmartwienie plozy są wydymane ale gdzie ja takie dostane :) i kolejnych siwych wlosów przybyło. Raczej nie przejde do następnej klasy :) Ah co ona narobila ale widzi co straciła teraz oj widzi widzi
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7311 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moja była po weekendzie tez widzi co straciła "drugiego jak ty nie znajdę. musiałem się unieśc dumą i nie pozwolić ci wrócić" :) :) :):)

#7312 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ---

#7313 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I znów alkohol górą :) Popieram, bez alkoholu też można przeżyć imprezę i się dobrze bawić. I coś z niej pamięta się przynajmniej, bo później głupoty są. Jak byłem z kumplem na Sylwestra to troche się napił a takie goście mu wmówili że jak tańczył z dziewczyną to się wywalał :) A on biedny mnie się pytał na drugi dzień co on to robił :)

#7314 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najlepsze jest to ze dziewczyny robily zaklady kto pierwszy padnie przy stole . dobre byly we 3 wypily 3 flaszki finladi

#7315 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja pije i kaca nie mam  :)  :)  jak się bawie jestem z laska na imprezie to nie ma siły bym się napił no nie  idzie no ale wódki mało co wtedy pije praiewe same bro mm dębowe  :) i sie fajnie zyje  :)ale jka nie ma laski to nie ma imprezy  <_<i po zawodach  :) hehe to bobre zawodniczki  :)  nie jeden facet miałby problemy  :)

#7316 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 kwiecień 2010 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja nie pije teraz jedynie symbolicznie kiedliszek dwa albo jak juz to z glowa swoim tempem pije nie patrze na innych bo nie mam zamieru po 2-3 godzinach lezec pod stole wole sie dobrze bawic na imprezie i miec co wspominac niz tylko sluchac opowiadan. ja mam flaszkie w szafce jzu 2 lata lezy chyba jej nic nie bedzie i jakis szmpan ostatnio dostalem ale nie ma z kim tego wypic :)

#7317 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 06:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja piję góra 3-4 kieliszki, albo jedno-dwa piwa i starczy, bo już raz miałem niemiłe wydarzenie, że się potem dziwiłem, jak ja do domu wróciłem cały i zdrowy. Więc mi wystarczy. Mi do życia używki nie są potrzebne typu papierosy czy alkohol. Dobrze jest sie czasem napić, ale bez tego da się żyć, bo to tylko dodatek do egzystencji, a nie jej cel. :)

#7318 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 14 kwiecień 2010 - 10:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe flacha impra też,po flaszce jest lepsza bajera i zero oporów z obu stron :)

#7319 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 14:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu a z jakiego przedmiotu chcą cię zostawić???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7320 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 14 kwiecień 2010 - 17:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziś reprezentowałem młodzieżową OSP na mszy za Prezydenta w pełnym umundurowaniu :) . Msza była w kościele a ja stałem na środku w poczcie sztandarowym. Niekóre dziewczyny się patrzyły i uśmiechały :) :) A ta na której mi zależy przeszła obok mnie niezauważając mnie :) Nawet jej kumpele z klasy się oglądały :) Ja zrobiłem kamienną twarz i też na nią starałem się nie patrzeć na nią :)