Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7261 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Lesiu mówisz ze czujesz sie zdrowszy , a na serce to pomaga ? na ból :P

Może nie w bezpośredni sposób. Ale u mnie działało to tak (bo już sprawy miłosne są mi dalekie, na mnie sie goi jak na psie), że sobie pakuję, no i tak myślę. Kurde, chłop ze mnie coraz większy, pewniejszy siebie, a robię problemy z tego, że mnie jakaś panna nie kocha. Czy to nie jest niedorzeczne? Jest. A więc dam sobie spokój.
I przeszło. :)

Co prawda nie od razu, bo to chyba było trzecie czy czwarte podejście, ale w końcu wraz z przyjściem wiosny odeszło. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:35
  •  

#7262 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 11 kwiecień 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na tez biegam z kolega lub sasiadke nawet niczego sobie , ja tez jak jezdze pryskac sad lub z rozdrabniaczem to ja mam pole dlugosci 1 km to wlacze bieg gaz reczny i do konca jade a raczej ciagnik jedzie bo ja caly czas pisze sms lub rozmawiam ale pisze z jedna ukochana a nie z wiloma bo potem same pretensje sa ze moce w glowie a potem nic wole byc w przyjazni z kumpelami a z ukochana w stalym kontakcie :P i robota powoli leci , sluchal ktos piosenki maly fiat ? jak ktos ma problemy z laskami to jak mowi piosenka niech tak zrobi - tekst piosenki " mialem w zamierzeniach malucha do kupienia taki z pierwszej reki by wozic nim panienki , alusie jak w leksusie i radio zapari po nocach mi sie sni " tylko cicho lub po zalobie
www.agromarchobrzany.pl.tl

#7263 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 08:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no żaloba a mi od 7-8 pod oknem wierca w scianie bo mi bol odnawiaja nawet sie wyspac nie dadza jak moge sobei troche pospa to im sie chce wiercic przy moim oknie :P

@lordhagen jak mowisz ze pakujesz i nabierasz masy to napewno znajdzisz dziewczyne tylko moze byc rozni bo w wiekszosci to glupie malolaty leca na tych przypakowanych ale jesli koles jest wporzadku i normalny to i moze sobie ladna i madra znalesc czego ci zycze

#7264 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 14:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A dziękuję. No ja bym wolał, żeby poleciała dziewczyna na mój charakter i to jaki jestem, a nie na wygląd, ale jeśli to mi ma pomóc w szukaniu tej jedynej, to czemu nie. :P

#7265 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 12 kwiecień 2010 - 14:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie 75% lasek leci na wygląd albo na twój sprzęt :P Głupie blachary...

#7266 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 15:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 twoj sprzet jak masz jakies nowszy ciagnik to wartosc jego jest nie raz duzow wieksza niz tych starych bemek co na nie leca malolaty a czy na wyglad to pewnie tez a pozniej sie okarze ze koles przed lustrem spedza wiecej czasu niz one haha ..

#7267 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 15:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Opowiem wam małą przygfode co stała się w sobote. Kumpel napsiał czy byśmy nie napili się no ja ok dobra to gdzie no i u jednej koleżanki to mieliśmy robić dobra spoko przyjechał pojechaliśmy wszystko ładnie pięknei jedna druga flaszka i oni całować sie zaczeli Ona wkońcu sie doczekała tego. No i idziemy spać oni poszli razem :P Rano wstajemy idziemy do samochodu jechaliśmy samochodem bo to kawałek przez pola a deszcz padał. A on w samochodzie załamany co zrobił od razy wiedziałem co odpierdzielił i dokładnie to się stało. Zaorał, uprawił i zasiał :) Takze teraz kombinuje co zrobić żeby nic nie wyszło z tego. Jednym słowem ma przesrane :)
Mój Wladimirec podbija świat

#7268 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 12 kwiecień 2010 - 16:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak to w alkoholu jest :P
@19Damian89 - Bemeka 3 z roku około 1999 kosztuje podobnie co c-360 w dobrym stanie :) Tak to jest, może Bemey fajnie wyglądają ale pola nie zaorają :)

#7269 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2010 - 16:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław skąd wiesz, że nie siał bezpośrednio? :P Zawsze powtarzam wchodzić w pole jak już notariusz będzie zrobiony. :)

#7270 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 16:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bobek niektórzy są spragnieni nowych kawałków do uprawy i chwytają co się tylko da :P

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2010 - 17:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ...ale tak wtargnąć na nie swoje pole z pługiem. :P Jak to powtarzał mój historyk z LO: "Najlepiej było za czasów kamienia łupanego za włochy i do jaskini". Czyżby nasza cywilizacja zmierzała ku recesji. :)

#7272 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 17:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powalila mnie wasze porownanie no ale macie racje z tym co piszecie tak to jest po %% i jak sie nie umie panowac nad soba po alkoholu dobrze Czesław ze to nie ty byles zamiast kolegi bo teraz bys mial ciezki orzech do zgryzienia, ale to bylo w sobote wiec jeszcze nic pewnego no chyba ze zrobila sobie kilka testow laska i wszystkie pokazaly ze jest w ciazy, ale ja zna wiec nie tak zle gorzej by bylo z pierwsza lepsza na imprezie po pijaku a potem na trzezwo to tylko zalamka i wielkie zale.

Bobek co chcesz moj kuzyn byl tak spragniony ziemi ze sasiadowi 5m sie woral a co tam haha

@matus951 no widzisz a wez tutaj cos nowszego i wiekszego to 10 takich trojek bys mial no ale 60 po miescie sie nie po bujasz chociasz u mnie smigaja 60 po drogach, no a ta bemka ma tyle koni a nawet ze zwykla dwojka nie da rady sobie haha

#7273 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Bobek jak widzisz wszystko się da, nawet przeorać nieswoje pole ;] Do takiego stanu rzeczy, moim zdaniem doprowadziły media, kolorowe gazetki itp. stwory głoszące "rób wszystko na co masz ochotę i się nie przejmuj" :P

Honda - The Power of Dreams :)

#7274 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po prostu brak gumy zrobił to co mamy

#7275 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław trzeba było napisać, że się zaliczył wpadkę bo ciągnik był bez bliźniaków. :P

#7276 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No albo inaczej ująć to jechał na samej feldze :P

#7277 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 napewno po czesci media ale tez i rodzice ktorzy daja wieksza jakby swobote niz my mielismy majac 10 lat a ci co tera zmaja 10 lat potrafi powiedziec do matki " Stara gdzie jest do kur... obiad" lub cos w tym stylu a ktorys z nas tak mowil do swoich rodzicow watpie.. a teraz to dzieciaki robia co chca a jak wymyslono gimnazjum to dopiero sie zrobilo z tymi ludzmi chociasz teraz to przegiecie juz masz gimnazja profilowane jak lice jakies sportowe przyrodnicze jezykowe po co tak meczyc tych mlodych ludzi a potem sie dziwia ze nie chca sie uczyc jak teraz od kuzynka chodzi do 1 klasy podstawowki i juz angielskieog sie uczy no bez jaj polskiego nie umie a juz obcego sie uczy haha .. ale coz takie czasy i pewnie lepije nie bedzie :P

Czesław co tu ma guma do tego to nie wiem moze troche ale jak koles bylby ogarniety to i bez mozna smialo poszalec nawet po %% tylko trzeba kontaktowac caly czas i byc jak mowie ogarnietym a nei isc na zywiol a potem oj stalo sie

#7278 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no on to juz wprawiony tylko te %% Ale jednak uszczelka to uszczelka :P Ja widze że on i Ty Damian z tego samego roku :)

#7279 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a no to Czesław jak on jest w moim wieku to czas na niego zeby miec dzieic bo potem bedzie starszy to nie bedzie mu sie chcialo haha :P .. i z uszczelka wpadaja znam i takich wiec po co sobie zabierac przyjemnosc jak i tak mozna wpasc lepiej bez haha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7280 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak tylko szkoda że z taką kur*ą :P