marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

StasiekS    73

Jak ja dziękuję że mam mocną psychikę i mnie nic nie wzrusza.

To już Ewelinka choinkę ubrałaś? A karpia zabiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Oj bez przesady , nikt non stop nie przygotowuje się do Swiąt :lol:

 

Macie rację , Ja to sobie tłumaczę ,że Swięta są dla rodziny , bo tak na codzien to kazdy ma swoje sprawy i tylko się mijamy a w swięta jest choc chwila kiedy wszyscy razem siedzą przy jednym stole i jest fajna atmosfera B) A co tam jakies zakochania , milosci - dzis są jutro ich nie ma , szkoda do tego większej wagi przywiązywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Wiecie co,jak wiedziałam,że sama jestem w te święta to wymiękałam,ale teraz to się tak nie mogę doczekać jutra,że szok B) Wielką wagę przywiązuje do rodziny i nie żadną nie udaną miłością się nie będę przejmować ;):);) mocna psychika też u mnie występuje :lol:

No choinka jeszcze w piwnicy,dopiero wieczorem,bo tak lubię no i z siostrzenicą jestem umówiona na ubieranie :):)

A karpia nie tknę,to nie moja działka :D

Podtrzymuje mnie na duchu fakt iż we święta to raczej całe rodzeństwo zobaczę :) no i w ogóle to śpiewamy z zespołem na pasterce i przed mamy koncert także trzeba teraz mieć optymistyczne nastawienie,bo jak choroba złapie do jutra to będzie kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
i nie żadną nie udaną miłością się nie będę przejmować B):);) mocna psychika też u mnie występuje :lol:

 

Bardzo dobrze :D

U mnie z tym różnie, teraz jedynie to są myśli, co by było - gdyby. I taki lekki żal, że każdy ma kogoś, a ja nie... A rok temu to było załamanie nerwowe z powodu dziewczyny. Ale cała chemia z mózgu odeszła i teraz to jest tylko takie wspominanie. Niech to już nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Witam wszystkich dawno nie było mnie w tym temacie ale jak widac niewiele sie dzieje Czesiu raczej miał na mysli choinkę , ale znalazłem cos interesującego dla podrywaczy jak jeszcze ktos jest z okolic , az trudno uwierzyc.

http://halinatrela.sympatia.onet.pl/?q=ac6fceaa9cf44c6d733721e6383a9a6a&ord=5&showtype=st&r=%26fo%3D1%26pl%3DK%26wdo%3D30%26wod%3D25&offset=8&lp=65

Jak ktos sie zainteresuje czekam na wiesci.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jaka ładna kobita :) aż popadłam w kompleksy wyglądościowe ;)

Nie na widzę lampek,zostawiam to mamie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A mi się takie nie podobają :) za bardzo "odpicowane" , "przytuningowane" ;)

 

Lampki są spoko , tylko mnie wczoraj cholera brała jak musiałem robic dekoracje na scianie domu , prawie spadłem z drabiny :D

 

 

P.S. zastanawia mnie z kąd wy wiecie ze macie mocną psychikę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiesz jak kogoś 2 razyna dzień łapią na fajach i zachowuje się zimną krew ;) Kumpel sie zaczoł trząść prawie se gatki pobrudził a ja spokojnie bez zadrżenia głosu powiedziałem nie i ch*j :) No bo ci taka piguła będzie wciskać że to ty paliłeś w kiblu bo czuje dym i ty tam jesteś B) :)

 

Ja tam lubie lampki mam chojanke wkońcu :D ale duza zawsze 3 komplety halogenow starczyły a dziś coś mało


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Czesiu masz rację , najlepsza jest stanowczość ;)

 

Ja własnie stół skręcam :) a choinkę tylko "obsadziłem" a braciszek ubiera :)

 

... jeszcze tylko pójść do stodoły po sianko , narąbać drewna , odkurzyc w pokoju , ... , ... , ...

 

 

 

i mozna siadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Skąd wiem,że mam mocną psychikę ?? Bo jak słysze nie raz koleżanki ze nie chcą życ itp to wiem,bo ja w życiu tak nie powiedziałam. Tzw dołki też rzadko nie wam wiec chyba moge stwierdzic ze mam mocna psychikę,zdarzy się oczywiście ze se popłacze do poduchy,ale raczej o tym nikt nie wie albo wiedza Ci co powinni,ale i to bardzo żadko występuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Skoro tak sądzisz :)

 

U mnie tez deszcz :) w dodatku kilka chwil temu ugrzązłem w mokrym sniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a ja z chojarą dziś w pól metrowych zaspach lazłem ładne bydle się trafiło. Nie wiem ale akoś w tym roku mimo braku Patrycji tak bardziej klimatycznie jest. Chociaz brak odczuwalny nadal ;) Ale wkońcu z powrotem z nia od czasu do czasu pogadam ale to nie to :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Moim zdaniem to lepiej całkiem usunąc z pamięci i zycia "swoją byłą" niz tak "na pół gwizdka" i ni to w te ni to we w te ;)

Czesiu tego kwiatu to pół swiatu i napewno jakas część to dziewczyny naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie mam dziewczyny i jakoś mi to nie przeszkadza i nie przejmuję się tym. Powiem szczerze że lepiej mi bez niej. Lubię swoją wolność, lubię być niezależny i nie chcę się zmieniać dla kogoś. Po drugie nie lubię przytulania, tych sms na dobranoc i głupich rozmów i czułości. Może kiedyś kogoś spotkam ale nie śpieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Jeśli pozwolicie to i ja się dołączę i z góry informuje, że nie czytałem wszystkich stron bo chyba bym dostał ;) .


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

:lol:zapraszamy @LOST do dyskusji :)

 

@Stasieks , posłuchaj sobie nutki "Pan Kawaler " - Diament , to coś jakby o Tobie z tego co piszesz ;)

 

 

A Ja tam jestem stary pieszczoch :lol: lubię sie przytulac itp. ale czasem fakt - mam dość jesli zznajomosc opiera się tylko na takiej "sielance" a na powazne zyciowe sprawy nie ma miejsca ;) Tak było ostatnio i podziękowałem grzecznie za taką znajomosc :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No wiesz jak kogoś 2 razyna dzień łapią na fajach i zachowuje się zimną krew :mellow: Kumpel sie zaczoł trząść prawie se gatki pobrudził a ja spokojnie bez zadrżenia głosu powiedziałem nie i ch*j ;) No bo ci taka piguła będzie wciskać że to ty paliłeś w kiblu bo czuje dym i ty tam jesteś :) :lol:

 

Ja tam lubie lampki mam chojanke wkońcu ;) ale duza zawsze 3 komplety halogenow starczyły a dziś coś mało

 

 

hehe dobre sobie - jak ktoś kto pali fajki może mieć silną psychikę - palisz bo potrzebujesz jakigoś bodźca który ci psychikę podratuje - wiec palenie i silna psychika wyklucza się samo przez sie - to samo dotyczy alkoholu i narkotyków


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No mogłem ujac to w cudzysłow bo chodziło o to że człowiek nie palił a wciska ci że to ty :mellow: to tak tylko w przenośni że złapany na paleniu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj