Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7161 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta. Jak myśli, że stworzy urojony problem i będzie chciała, żebym ją wtedy przepraszał, a ona będzie sie moją naiwnością cieszyła, to nie tędy droga. Znajdę sobie inną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:21
  •  

#7162 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 one robią tak po to żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, i dowartościować się, (wiadomo że jak przeprasza to znaczy że jestem tego warta) :)

#7163 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie kolego tak jak mówisz. Ale ja mam troche godności i szacunku do samego siebie i nie będę służył za czyjąś zabawkę do poprawy humoru. Albo będę traktowany jak należy, albo koleżanko sp....j gdzie Bizony zimują. I nie wracaj.

#7164 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 30 marzec 2010 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Coś w tym prawdy jest :)
tak jak do mnie pisze taka jedna a ja coś robię i nie mogę odpisać albo poprostu mi się nie chce ( :) ) to ona już po pól godzinie że się obraziłem :) to Ja Jej znowu koło 21 wieczorem jak mam wenę napisze ze nie mogłem odpisac a ona już teksty typu "kamien z serca" :) :) :) a Ja dalej cisza i tak w kółko :)

chyba jestem okrutny :)
@lordhagen- Ja teraz podobnie jak Ty mam dość pustych głupiutkich dziewczyn i szkoda mi czasu i nerwów na odkręcanie nieporozumien :) (a jeszcze taka sprawa jak masz na imię , zeby mozna sie do Ciebie zwracac ? bo twój nick zawszę napiszę niepoprawnie bo jest skomplikowany :) )

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7165 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Piotrek, ale wszyscy mówią na mnie Lesiu :)

I słusznie postępujesz. Każdy ma szansę spotkać tą jedyną, właściwą osobę. I każdy spotka, prędzej czy później. Więc nie przejmujmy się tym, czym nie warto. Na wszystko przyjdzie czas. A teraz? Uprawy, siew, oczekiwanie na żniwa, sianokosy... to wszystko przed nami. :) Wieś jest piękna i gdybym teraz mieszkał w mieście, to bym zwariował...

#7166 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Piotrku Ja jak pojadę na godzinę dwie aby tylko coś załatwić do miasta to już mnie głowa od tego szumu spalin i chałasu boli :) nie mówiąc o weekendzie lub stałym pobycie tam :)

Ja coś czuję ,że już nigdy nie spotkam tej jedynej ... :) ale cóż zostaje mi jeszcze URSUS i Agrofoto :)

#7167 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 20:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym miastem to mam tak samo. Ostatnio jak byłem w Lublinie to wieźli 6 Fendtów nowiutkich, jakaś tam pociecha w tym mieście, a tak to słuchawki na uszy i chęć najszybszego powrotu do domu...

Trafisz na tą jedyną. Prędzej czy później. :)

#7168 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jednak "My to My", jak to zwykł mawiać mój dziadek, mamy dużo wspólnego, ja miasta osobiście też nie lubię, kilka godzin pochodzić czy coś to jeszcze, ale jak zjadę do domq na wieś to jest życie :) spokój, cisza :)
a co do glupiutkich dziewczyn to najgorsze są według mnie tak 14-18 lat to jest poroniony wiek jak dla dziewczyn :/

#7169 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 marzec 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 żebyś wiedział,mi sie taka wariatka słodka przyczepiła i marzyła bóg wie :) a ja do niej prosto z mostu nie i koniec :) a ona dalej swooje kocham cie i tę ine miłe żeczy hehe dopiero dała mi spokój jak zmieniłem gg i numer telefonu i pokazałem sie na imprezie z kumpelą taką dobrą :) to dopiero mi ta szurnięta małolata odpuściła :) ,i weź tu człowieku zrozum kobietyy masakra jednym słowem.A panowie znowu na odwrót mają brak kobiety lób dziewczyny :)

#7170 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wszystko zależy od podejścia do sprawy, jak olejesz sprawę to sama się znajdzie a jak będziesz szukał to nie znajdziesz :/ wiem że łatwo powiedzieć bo sam tak nie umiem :/ :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7171 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 22:38

żebyś wiedział,mi sie taka wariatka słodka przyczepiła i marzyła bóg wie :) a ja do niej prosto z mostu nie i koniec :) a ona dalej swooje kocham cie i tę ine miłe żeczy hehe dopiero dała mi spokój jak zmieniłem gg i numer telefonu i pokazałem sie na imprezie z kumpelą taką dobrą :) to dopiero mi ta szurnięta małolata odpuściła :) ,i weź tu człowieku zrozum kobietyy masakra jednym słowem.A panowie znowu na odwrót mają brak kobiety lób dziewczyny :)

heh Ja coś o tym wiem :) jedna taka coś sobie ubzdurała - było dokładnie jak piszesz a gdy powiedziałem NIE - pisała sms ,że niby to jej matka w stylu" X jest w szpitalu , próbowała sie zabic bo Cie kocha , co ty jej zrobiłes ,znajdziemy Cię z mężem i nie darujemy ... naszczęście zachowałem zimną krew (w końcu nie pierwsza sie przeze mnie zabijac chciała :) ) i jej powiedzmy sobie szczerze chore teorie i pomysły w końcu się skończyły :)

Ja nie wiem jak można takie rzeczy robić ?

Znowu chcac przeczekac ten okres u dziewczyn to juz w wieku 18-20paru lat wiekszosc ma chłopaka :)
cóż "Co ma wisiec nie utonie " i tego się trzymajmy :)

#7172 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 00:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najlepsze panowie sa starsze dziewczyny od nas...chodzi mi o rok dwa trzy...z nimi sie zawsze jakos dogadasz...lepiej gorzej ale nie wypisuja głupstw...maja przynajmniej rozgarnięte... ale i co z tego jak ta moja sie nie urodziła...Dodany obrazek albo ur. się jak wróble będą miały po 3kgDodany obrazek

ostatnio nie zdazyłem nawet wejść do clubu gdzie z kumplem pojechalismy na impreze a juz lachona poznałemDodany obrazek co fakt sie przeliczyłem bo miała koło 30'kiDodany obrazek i co najgorsze zainwestowałem w nią 6złDodany obrazek dwa papierosy po 50gr i piwko 5zł...za dobry humor chyba mam że pisze takie durnoty...Dodany obrazek haha

ja już powinienem spać...ale wez zasnij jak myslisz cały czas...co prawda sen jest dla bogaczy! a ja sie dopiero dorabiamDodany obrazek

#7173 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 06:18

heh Ja coś o tym wiem :) jedna taka coś sobie ubzdurała - było dokładnie jak piszesz a gdy powiedziałem NIE - pisała sms ,że niby to jej matka w stylu" X jest w szpitalu , próbowała sie zabic bo Cie kocha , co ty jej zrobiłes ,znajdziemy Cię z mężem i nie darujemy ... naszczęście zachowałem zimną krew (w końcu nie pierwsza sie przeze mnie zabijac chciała :) ) i jej powiedzmy sobie szczerze chore teorie i pomysły w końcu się skończyły :)

Rozumiem jak ktoś cierpi z takich powodów i nie jest mu wesoło, ale zabijać sie to już przesada. Teoretycznie sie zabije i narobi kłopotów rodzinie, bliskim i temu komuś, w kim sie dana osoba zakochała. Pełno kłopotów przez bzdurę, którą można by rozwiązać w inny sposób, ot po prostu odpuścić. Nie oszukujmy się, zależy nam na kimś i wtedy ta osoba wydaje nam sie idealna i że lepszej nie ma. Nic bardziej mylnego. Mi w ciągu ostatnich 2 lat zależało na dwóch dziewczynach. Myślałem, że lepszej od tej 1 nie spotkam, a gdy mi się spodobała ta druga, to ta pierwsza już nie była dla mnie taka wspaniała. To tylko emocje, bo nie ma ludzi idealnych. :)

Ale teraz szczerze mówiąc jakbym miał wybór to bym wolał tą pierwszą panienkę, bo ona jest wiele mądrzejsza niż ta, w której mi sie zdarzyło teraz ślepo zauroczyć (chyba zauroczyć, bo jakbym sie zakochał, to bym nie odpuścił?). Nie straszy jakimś obrażeniem sie, nie prowokuje do tego, żebym przepraszał. Wiele dojrzalsza :)

#7174 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 15:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co do wieku sie zgodze z wami chloapki chociasz ja jak ze swoja zaczelem chodzic to miala 15 lat i jestesmy do tej pory bylo roznie ale nie wyprawiala jakis szopek nie wiadomo jakich takie w ramach przyzwoitosci czasem sie traily. a co do mieszkania w miescie to zalezy kto co lubi bo jak ktos lubi sie lenic to bedzie mu sie podobalo wyjsc przed blok na piwko z kumplami i caly dzien przesiedziec na dworze i pol nocy haha ja osobiscie sie mecze w miescie chetnie bym sie wyprowadzil na wies najlepiej na swoje gospodarstwo niz zasuwac jak murzyc miesiac caly za 1000zl to troche smieszne i co ja mam niby z tym 1000zl zrobic?? kredytu na mieszkanie mi nie dadza bo bym musial co najmniej chyba z 5tys zl zarabiac na miesiac ..

#7175 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 31 marzec 2010 - 15:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Starsze dziewczyny są mądrzejsze wiem z własnego doświadczenia gdy wystartowałem do starszej to się tak spokojnie rozeszło a do młodszych to łe Jezu zaraz do chłopaka pisze i takie tam
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7176 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 16:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo młodsze dziewczyny same nie wiedzą czego chcą. Raz tak, raz inaczej. Nie wiadomo, w co wierzyć.

#7177 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 19:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 .
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#7178 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 31 marzec 2010 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja również się z wami zgodzę starsze to starsze  :) mądrzejsze zawsze wiecej przezyły coś wiecej wiedzą i juz się statkują :) moja była moze i przyszła :) tez jest odemnie starsza o 1,5 roku :) nie wyobrazam sobie bycią z młodsza :) ost czas pisze z kumpela starsza o 2 lata i jest oki fajnie :) ale jednak wolałbym tą byłą :)

#7179 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja pisze z 2 lata starszą teraz i to jest fajna dziewczyna, nie wymyśla jakichś pierdół i nie sra po majtach jak jakaś podniecona panienka. Ale na razie tylko pisze, może za jakiś czas będziemy sie spotykać. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7180 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mi gówno z tego przyszło. Ale znowu za dużo osob trzecich. Co by nie było trzecie osoby wsztko ropzier** puki się nie rozkręci :) :)
Mój Wladimirec podbija świat