Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7081 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 26 marzec 2010 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 napewno kolega nie wytrzymał i mu sypnoł kontrolnego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:30
  •  

#7082 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ee, po jego wypowiedziach widać, że mądry i opanowany, ale wszystko sie może zdarzyć.

#7083 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no legalnie sobie siedzę na ławeczce w parku z kolegą i palimy sobie papieroska, przechodził ten cwel z jakimś kolegom, spojrzał się na mnie jak by ojca szukał i coś tam burknął pod nosem, no to ja długo nie czekałem i się pytam "nie pasuje Ci coś misiu kolorowy?", odwrócił się do mnie i zamachnął się no to ja unik i najebałem go tylko ten drugi mnie raz uderzył ale mój kolega zaraz do niego czy on się bije czy kolega... no i się tamten uspokoił ale też mu raz strzeliłem tak zapobiegawczo żeby się nie wtrącał więcej, ja tam trochę trenuję boks tak że nie jest źle, a na siłkę to ze 2 lata chodziłem, chociaż teraz nie mam czasu :/

#7084 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 26 marzec 2010 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 DejmondSamWDolinie  nie daj się!!!!w mojej okolicy to  potrządna lakska nawet kretyna nieche. a jak ma porządnego to tam przed związkiem było duzo do przejścia... nie odwzajemniona umiera tylko ciekawe kiedy umrze :(praktycznie co 4 dni popadam w dolinę ;) ciągle mysli ze wszystko wróci ale to juz tyle razy było mówione i nic nie wychodziło za kazdym razem :(inna tez mnie nieche a super laska tyle ze starsza.Do młodszych mnie nie cagnie...i jak tu sobie poradzić??po ost rozstaniu tak się zmieniłem ze nikt mi nine stanie na drodze ..a nasasiada takiego agrsora dostałem ze teraz to nawet nie wyjdzie na drogę jak my jestesmy nawet nie zerknie do nas na podwórko... i jak sobie z tym wszystkim poradzić gdy ciągle się kocha tą jedną ;[

#7085 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja osobiście na wyąłdowanie się i agresję polecam siłownię
ja sam zacząłem ćwiczyć dal spokoju na siłowni mam kilka worków treningowych to z 15 minut ponaparzam i na 2 dni mam spokój, wiem że ciężko sobie samemu z agresję poradzić :/

#7086 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze jak przyjdzie czas na urlop i się zacznie obota w polu to sie uspokoji chociaz wątpie bo bede miał więcej okazji by sąsiada dorwać ;[agresja tak nie przeszkadza jak to ze jej tej ukochanej nie ma ;)

#7087 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do mnie też ostatnio gostek podskakiwał, bo się coś tam śmiał ze mnie, a ja do niego ,,twoja laska cię tak nie podnieca jak to, co ja teraz robię. super''. Parę godzin później w szatni leci po schodach jak głupi i z rozpędu 2 strzały mnie w ryj. Gość jest przepitym cwaniakiem, oczy sine, narkotyków też próbował i próbuje nadal. Dostał raz i wylądował na szafce, zasłaniając łeb rękoma i krzycząc, że już koniec. Na siłownie warto chodzić.

Muszę coś wymyślić co ze sobą zrobić. Przeraża mnie to, że początek weekendu (w innym przypadku bym się cieszył) - 2 dni zamuły w domu... ;)

#7088 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co kolega też ćwiczy ??

#7089 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Od 17 lutego regularnie. Wcześniej to od listopada okazyjnie 2x na miesiąc. Poza tym, że w końcu wyglądam jak trza, a nie jak jakiś chudzielec, to czuję się lepiej. Przydaje się. No i jak pakuję, to pozwala mi to na te 2 godzinki nie myśleć o dziewczynie tak intensywnie. I z kumplami zawsze śmiech jest. ;)

#7090 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 marzec 2010 - 23:02

DejmondSamWDolinie  nie daj się!!!!w mojej okolicy to  potrządna lakska nawet kretyna nieche. a jak ma porządnego to tam przed związkiem było duzo do przejścia... nie odwzajemniona umiera tylko ciekawe kiedy umrze :(praktycznie co 4 dni popadam w dolinę ;[ ciągle mysli ze wszystko wróci ale to juz tyle razy było mówione i nic nie wychodziło za kazdym razem :(inna tez mnie nieche a super laska tyle ze starsza.Do młodszych mnie nie cagnie...i jak tu sobie poradzić??po ost rozstaniu tak się zmieniłem ze nikt mi nine stanie na drodze ..a nasasiada takiego agrsora dostałem ze teraz to nawet nie wyjdzie na drogę jak my jestesmy nawet nie zerknie do nas na podwórko... i jak sobie z tym wszystkim poradzić gdy ciągle się kocha tą jedną :(

z kąd Ja to znam :) Też jestem jakos bardziej agresywny a zarazem wyluzowany ...

Teraz się wk*rwiłem i postawiłem Jej sprawę jasno : albo niech mi da zyc spokojnie i znika albo niech udowodni ,że mnie kocha .
Jak Ja to kurde po nocach kwiatki pod bramę jej nosiłem a teraz nie stac jej na zaden gest ?!
Ch** bedę sam to będę , z resztą jakas tam się kiedys znajdzie , zakochiwac sie znów nie zamierzam (choc następna czeka w kolejce :) )

Mi by się siłka przydała , bo tak to nie mam doświadczenia w mocnych ciosach :) ale za to klucz od kosiarki lezy w samochodzie jakbt co ;)

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7091 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 marzec 2010 - 05:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, co Wy tacy agresywni. ;)

#7092 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 07:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 agresywni pozucona uczucie do tego doprowadziło ;[ mi siłka nie potrzeban wystarczy praca na gospodarstwie i w lesie ;) a jak co to zawsze w traktoze mam breszke w( w kazdym traktorze) wiec jak co to mogę tym kogoś potraktować a w samochodzie młotek pod siedzeniem jest( coś kilogram nie cały)ale chu... z tym jak ona mnie niechce a ja  :( :) :):) :):)

#7093 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 08:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bobek, nie dziw się. Nie spodziewałem się, że facet może być tak kruchą istotą w tych sprawach. Teraz już wiem na swoim i innych przykładzie. Wkurzyć się idzie niemiłosiernie, gdy ktoś denerwuje człowieka w czasie, gdy jest załamany.

#7094 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 27 marzec 2010 - 08:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tam agresywny nie jestem po tych odrzuceniach jakoś na razie,ale ja tych kobit nie rozumiem czemu biorą takiego co pije pali i prochów próbuje a porządni się nie podobają nie wiem co w tym fajnego być traktowanym jak szmata nie rozumiem ich,a na siłke to okazyjnie się chodzi na w-fie ale krzepa trochę się zwiększyła tylko rzeźby nie ma
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#7095 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 10:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 rzeźbę można wyrobić szybko na progresji, ale treningi tak ze 3x tyg. musiały by być;) a lordhagen Ty jakim systemem jedziesz.... ?

#7096 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 marzec 2010 - 10:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Strach się bać Was... Moim zdaniem nie ma sensu się spinać i szarpać... Zdrowie najważniejsze... ;)

#7097 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 10:57

rzeźbę można wyrobić szybko na progresji, ale treningi tak ze 3x tyg. musiały by być;) a lordhagen Ty jakim systemem jedziesz.... ?

Też właśnie progresja. ;[ I pakuję co 2 dni, jak zaczynam w poniedziałek, to ostatni dzień w tygodniu niedziela, a od następnego zaczynam we wtorek. i tak w kółko. :(
Ale nie o tym temat i nie odbiegajmy już. :)

#7098 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 27 marzec 2010 - 12:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moim zdaniem nie można dać se podskakiwać jak koleś zasłuży to wtedy dać mu w pysk żeby wiedział gdzie jego miejsce więc popieram was i sam takie coś praktykuje...
KPK Kumurun Team...

#7099 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 14:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja ogólnie nie jestem agresywny, ale najgorzej jak ktoś na dziewczyny wjeżdża albo na starych... :/
wtedy mi się agresor załącza ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7100 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 27 marzec 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh z tą agresją to tylko pozory ;) przynajmniej u mnie bo Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek ;[ szczególnie w towearzystwie miłej dziewczyny .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .