Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#7061 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kasek to jedyny twardziel oj życze Ci żebyś nie zakochał się nieszczęśliwie bo najgorzej jest za pierwszym razem :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:29
  •  

#7062 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu, nie ma reguły za którym razem. Zawsze i wszędzie takie przypadki są złe. A koledze wyżej gratuluje wytrwałości.

#7063 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawdziwa zostaje na zawsze. Przelotna przychodzi i odchodzi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7064 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 25 marzec 2010 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widzę ,że mój przypadek jest podobny :) też "myślę o niej " nawet dzis pisała do mnie smsy a ja odpisywałem ale...
nie wiem co mi jest bo z jednej strony wisi mi co ona robi, z drugiej zalezy mi na niej a z jeszcze innej troche nie sprawiedliwie ją traktuje (chyba) a moze poprostu mam dosc jej zachowean i sypie prawdę jak leci ? sam juz nie wiem :)
opierdzieliłem ją ,że nie dokancza rozmów ze mną a póżniej specjalnie na złosc zrobiłem jak ona - powiedziałem ze jestem zmeczony ide spac :)
Jak nazwac to cos ? czy ja ją kocham nadal czy nie ???

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7065 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:56

Prawdziwa zostaje na zawsze. Przelotna przychodzi i odchodzi.

Ale nie odwzajemniona umiera... Ilu ludzi bylo by samotnych kochali a druga osoba ich olała... Po paru miesiącach/latach pozbierali sie. Mi przeotnie przeszło tylko uczucie do Niej teraz wraca. I to musi sie udać!!

#7066 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 23:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja proponuje założyć stowarzyszenie Panów z takimi przypadkami jak wasze i mój również :/
z "moją" to taka historia, że 1,5 roku razem byliśmy, zerwała ze mną 15 stycznia 2009 :/ teraz chodzi z takim idiotą że szkoda gadać... już prawie rok z nim jest i jak rozmawiam z jej koleżankami to mówią mi że zjebany jest konkretnie koleś i kłócą się ciągle... podarowała mi kiedyś swoje foto w pięknej stalowej ramce, do dziś stoi na pierwszym planie u mnie w pokoju i będzie stało, cóż póki co trwam w wierze że jeszcze wrócą te piękne dni... :)

#7067 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja o Patrycji nigdy nie zapomne mam nadzieje że jeszcze wszystko wróci :) Ma w sobie to coś.. coś dla farmera :) tekst z warsztatu jak zwolnice mu robiłem akurat była. ,,To jest Wladymirec tak? -Tak.- No to teraz zapalim" Ma to cos co mnie przyciągło do Niej !

#7068 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 25 marzec 2010 - 23:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kurde chłopaki wy to macie przeboje ,ja niewiem chyba jestem jakiś z kosmosu bo ja zawsze wszystko traktuje z takim dystansem i olewającym sposobem że nigdy mi na niczym nie zależy moje powiedzenie ulubione jest takie "co ma byci to będzie" i sie tego trzymam ,a kobiety są tak skonstruowane żebyśmy sie nigdy przy nich nie nudzili :) i ogólnie to ja je traktuje jak hym jak by to nazwaci wiem jak HALNY który przeleciał niewiadomo kiedy,no i one wiedzą że ja jestem świr i moją miłością są motocykle i rolnictwo i nikt mi tego nie zastąmpi :) a tak apropo ostatnio z kolegą na autostradzie leciałem z prędkością 250km i to było coś :) .a kobiety marudzą i wybrzydzają ,a motor nigdy cie nie zdradzi ani nie urazi :) niektórzy stwierdzom że jestem zakręcony jak paragraf i świr jak ich mało ale już taki jestem świr :) tyle odemnie do tego tematu :) a i nikogo nie miałem zamiaru moją skromną wypowiedzią urazici :)

#7069 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 23:54

Czesio gdzie masz taka robote?? bo z tego co wiem to ty jestes z tego samego wojewodztwa co ja. szukalem podobnej roboty w mojej okolicy ale nic nie ma :)

Mariusz no masz racje nic trudnego

O dopiero tego posta znalazłem :) To jest prywatne gospodarstwo w gminie sepólno taka mala wieś 5 domów na krzyż ale 3 dużych rolników :) Ten co mam robić u niego ma do tego jeszcze handel. Dokładny adres na PW :)

#7070 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu, Z.P masz na myśli?

A ja tam wole sie w sprawach sercowych ustatkować. Bawić się można na inne sposoby, ale z dziewczynami jakoś nie umiem, jestem taki hmm... przywiązuję się do ludzi. Nie umiem zaszaleć z jakąś dziewczyną na imprezie, a potem ją zapomnieć i olać. A teraz i tak bym nie mógł tym bardziej, w związku z tym co wyżej napisałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7071 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 07:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja też podziwiam ludzi którzy mają że tak powiem wyjebane na dziewczyny.... maja mniej problemów w życiu, ale niestety ja tak nie umiem :/

#7072 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 12:38

Ale nie odwzajemniona umiera...

O tym się przekonam na własnej skórze.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7073 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 14:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kasek motor cie nie urazi ale moze pozbawic zycia jak bedzisz tak smigal zeby nie bylo zle ci nie zycze ale lepiej jezdzic z glowa ja na wsc omal co sie nie polamalem a gdzie tu przy 250 ..

@Czesio dzieki za informacje odezwe sie na gg do ciebie w tej sprawie i ze pamietales bo miesiac temu o tym pisalem ..

@DejmondSamWDolinie wspolczuje ci co jak co ale chyba bym nie chcial byc zastapioany przez jakiegos glaba no ale coz widac jej sie podoba niestety za nimi sie nie nadarzy. Mnie tez moja zostawila dla mlodszego ale po 2 tygodniach zmadrzala i zobaczyla ze to dzieciak i nic wiecej. moze i mniej problemow ale wtedy zadna go nie chce bo po jakims czasie zauwaza laski ze on nie traktuje ich powaznie .

#7074 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 16:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co do motoru to przyznaję rację koledze, mój dobry znajomy fanatyk szybkich jednośladów niedawno się zabił i wiem że to nic przyjemnego dla jego otoczenia... ;)
a co do dziewczyny to zauważyłem że często bywa tak, że fajna dziewczyna ma jakiegoś zjebanego chłopaka, i chociaż on ja olewa to i tak cięgnie ją do niego...

#7075 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 17:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no niestety tak to bywa a szczegolnie te mlode takich maja chocias zi starsze tez ale jak laska jest powazna no raczej szuka normalnego pozadnego chlopaka a nie jakiegos kretyna no ale kazdemu sie podoba nic innego

#7076 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 26 marzec 2010 - 20:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli wychodzi na to ,że dziewczyny lubią hm.. powiedzmy idiotów a powaznych konkretnych gosci olewają ;)
Mi się wydaje ,że dziewczyny lubią rzadzic i dlatego lgną do takich idiotów którymi da się zakręcic ;[

Dlaczego tak jest ? KOBITY dlaczego pożadnych chłopaków tak traktujecie a wolicie de*ili ???!!!

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#7077 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pawlus powoli sparzą sie raz, drugi trzeci oto docenią !!

#7078 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taaa, docenią... A tam kutasa! Mnie żadna na razie nie doceniła. A ja już nie wiem, czy chce dalej walczyć o nią, bo mnie już ta cała sytuacja przerasta, nawet gdy jesteśmy blisko, to jednocześnie tak daleko... I nie wiem co na to poradzić!

#7079 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no panowie ja dzisiaj miałem starcie z tym kretynem "mojej" ex...
mam nadzieje że opuchlizna zejdzie do wesela sąsiadki... :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7080 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co? Jak to się stało? Kto zaczął?