marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

Ponieważ nigdy nie byłam szczupłej talii ;) i mam to gdzieś,jak się będzie miało komuś spodobać to się spodoba takie jakie jest :) ja się nie zmienię,bo się nie da i nie mam takiej potrzeby :) zresztą ponoć kochanego ciała nigdy za wiele i niby ma ono grzać,a mi ciągle zimno i pod kocykiem przesiaduje więc co by było gdyby go nie było <szok> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale to nie chodzi o talie modelki ale o to żeby ciało było zadbane, estetyczne żeby nie zwisały fałdki tłuszczu z brzucha a tyłek ledwo co się w spodnie mieścił nadwaga wynosiła kilkanaście kilogramów. I dużo panów lubi jak kobieta nie wygląda jak kościotrup tylko ma trochę tego ciałka. Najbardziej to mnie śmieszą kobiety ze sporą nadwagą którym nie chce się pobiegać, poćwiczyć i narzekają że nikt ich nie che jedząc do tego czwartego pączka a następnego już trzymają w ręku.

 

A pod kocykiem to chyba większość dziewczyn przesiaduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No widzisz to ja mam fałdki na brzuszku,ale co do wzrostu mam bardzo odpowiednią wagę,nie którzy jeszcze mówią,że za małą jak na wzrost,ale to już przeginają,chyba by chcieli żebym wyglądała jak pepaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

To trochę ćwiczeń i masz figurę o której śni wielu facetów. A i tak pewnie jak wyjdziesz za mąż to się pewnie zaniedbasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Kobiety mają to dobrze że jak walną kogoś to nikt im nie odda więc możesz się spokojnie wyżywać. Faceci mają już z tym gorzej.

Nie przejmujesz się swoja figurą? Dlaczego?

 

 

Stasiu , jak to nie ?

 

słyszałem o takich akcjach ze w trakcie bijatyki pod dyskoteką gdy biją się chłopaki to dziewczyna nie mogła ustac w miejcu i dołączała do bójki mysląc ze jest nie tykalna ;) - jakie musiało byc jej zdziwienie gdy dostała pięscią w twarz :)

 

Oczywiscie moim zdaniem to niedorzecznosc uderzyc dziewczynę ale cóż bywa i tak w niektórych społecznosciach ...

 

 

Miło poczytac wasze wypowiedzi :)

 

 

 

Ja tez jestem dziki :) ale się nie przyznaję :) i nie chce zeby ktos tak o mnie myslał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

jak mi sie przypomni to wlączam aerobic z kompa :) i myślę,że jak by był czas kiedyś w stanie małżeństwa to również bym sobie przypominała :) bo to nie straszne ćwiczenia ;) to wręcz przyjemne jeśli się jeden zestaw ćwiczy a nie 3 na raz :) poźniej zakwasy 4 dni :):D:D no,ale tak tylko Edzia potrafi się doprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Za słabą rozgrzewkę robisz przed ćwiczeniami. Polecam basen. Jak zaczniesz teraz to na lato, na plaże sylwetka będzie idealna. Nie będziesz mogła się od adoratorów odgonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak była tu mowa o prezentach to lepiej cześciej a drobnostki czy ciut rzadziej a naprawde coś EXTRA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehe pieron wie czy są gdzie indziej,ja mówie jak ja czuje :) myślę,że lepiej jak kobietka dozna szoku małego częściej niż wiekszego żadziej ;) chociaż sama nie wierze w to co teraz napisałam,bo jak będzie chciał to będzie codziennie przynosił i nic na to się nie poradzi :) wiadomo,że jak dostanie się ekstra to łał,ale póżniej jak sa urodziny to już nie ma tego łał,bo się dostaje to na codzień :) tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Właśnie panowie. Nie rozpuszczajcie swoich dziewczyn.

I dlaczego jesteś Edzia taka skromna? Tak Cie rodzice wychowali czy chcesz coś ukryć bo się wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Taki typ charakteru. Ona się niczego nie wstydzi. A skąd wiem? Dostrzegam podobieństwo do mnie po tych wypowiedziach ;) To po prostu taki spokojny styl życia i tyle. Żaden kompleks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mnie cieszą najdrobniejsze dobre rzeczy tak już mam :)

Nie wiem czy skromna i czy się wstydzę przyznać..jak bym się wstydziła to bym się nie przyznała,że mam fałdki na brzuchu ;)

Może troche tak wychowali,ale wiekszość życia wychowała mnie mamuśka i rodzeństwo starsze :) także nie wiem czy im podziękować czy ich okrzyczeć :)

ogolnie jestem skryta i nie lubie być w centrum zainteresowania...nie muszę mieć miljon znajomych wystarczy jedna konkretna,może to coś wyjaśni :)

kolega wyżej dobrze mówi...np na dyskotece w życiu nie byłam też jest w jakiś sposób ze mnie dzik :D typ domownika :D ale nie gardze wyjściami na cole czy piwko :) bo lubię wychodzić z bliskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Boże. O takiej dziewczynie to prawie całe AgroFoto marzy. Napisz jeszcze że lubisz i umiesz gotować to zapchają Ci skrzynkę wiadomościami.

Studiujesz Edzia czy jeszcze szkoła średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hehehehe i tu się zaczynają schody ;) nie umiem gotować :) tzn jakies ziemnaczki z filetem i surowka tak,ale konkretne zupy nie bardzo :)

Odbębniam liceum dla dorosłych,ponieważ mnie nie wyszło technikum hodowli koni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Sama się wywaliłam,nie jestem stworzona do nauki ;) za dużo mi nie wychodziło z wielu przedmiotów...ja lubie bezstresowa nauke czyli kiedy nie musze się uczyć :) to moja wada oo... jestem zamknięta na wiedze w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I wolisz sprzątać mieszkanie czy dom niż się uczyć? Bo jeśli tak to witaj w klubie.

I nie przejmuj się. Tutaj jest pewnie sporo zamkniętych na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Racja. Zależy jeszcze o co chodzi, jak coś konkretnego, co mnie zainteresuje, to się mogę uczyć, ale nie te 95 % bezsensownych dupereli podawanych w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Co kolwiek wole robić innego :) mam taką szkołę ze nawet nie musze się teraz uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Jak ja chciałbym wrócić do liceum, do czasów beztroski, zabawy i znajomych.

I co po liceum zamierzasz robić? Jakieś studia czy do pracy? A może zawód żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Witajcie w klubie , a raczej dopiszcie i mnie to tych którzy wolą pracę od nauki ;)

 

Choć jak dla mnie produkcja roslinna i mechanizacja rolnictwa mogły by byc non stop w czasach mojej nauki ...

 

 

 

:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

hehe to i ja się dołącze do was:D. ja pracuję już od 17-stego roku życia tzn nie to że jestem tępy i w ogóle tylko po prostu jak poszedłem do szkoły średniej (technikum ekonomiczne) to w ogóle nie myślałem o nauce tylko urywanie się ze szkoły i do pracy. i tak po 6 miesiącach nauki w technikum stwierdziłem że to i tak nie ma sensu. teraz pracuje u sąsiada pomagam ojcu na gosp. i jakoś to będzie :rolleyes:

 

a co do dziewczyn to sam rok temu zostawiłem dziewczynę bez słowa... a to z powodu jej ojca. zamienił ze mną parę słów i nie zostało nic innego jak zostawienie dziewczyny. no wiecie dziewczyna ma bogatych rodziców a w porównaniu do nich to ja wieśniak (pewnie chodziło mu o nie skończoną szkołę) nie wiem. i tak to wszystko wyszło. ale było minęło


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Mimo wszystko mogłeś powiedzieć dla ściemy co jej żeby nie została bez słowa. Może być zawód żona,ale myśle,że będę chciałą iść na studium tam nie trzeba matury :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj