marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edek18    0

Ech kocham,ale musze sobie zapełnić pustke i zapomniec o nim... to okropne nie wiedziec co jest grane. Ja bym mu nic nie zrobila,jak by tylko przyjechal i powiedzial o co chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Najlepiej się pustkę wypełnia innym obiektem więc do roboty Edzia. Powyrzucaj wszystko co Ci się z nim kojarzy, pokasuj numery, NK itd.. Dzisiaj jest piątek więc do klubu, dyskotekę lub pubu. Zabierz koleżanki i się zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Edzia nadszedł weekend więc dalej na jakąś impreze lub do klubu pub-u pizzeri razem z koleżankami żeby przestać o tym myśleć życie jest zbyt krótki żeby nim się przejmować więc dalej ruszaj...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A byłam na piwie co by nie :lol: ja się tak nie przejmuje,same koleżanki mi mówią ze jak na porzuconą bez słowa nie źle się trzymam ;[ a to jest tak,że jak mi się zaczyna myśleć to zaraz sobie myśle jak postąpił i już jest super nie super bosko,ale zawsze jakoś neutralniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

O widzisz. Zajmij się jeszcze czymś to w ogóle o nim zapomnisz. Dzielna z Ciebie dziewczynka.

A z drugiej strony co to był za facet że rozstaję się z ładną i fajna dziewczyną? Może on nie był do końca hetero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

To był i jest dzik ;[ Widocznie nie jestem warta by mi co kolwiek wyjaśniać :lol: a co Ty taki pewny ze ładna i fajna :lol: może wiedźma z rogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Widzę po avatarze że nie jesteś dziewczyną z politechniki a fajna bo lubisz rolnictwo. I każdy mnie tu poprze choć pewnie już śpią. Lubisz takich dziczyznę skoro tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja Cię popieram Stachu :lol:

 

... chociaz Edzia jest ładna i fajna (tak moich obserwacji ) to charakterek kto wie moze i tak jak mówi "z rogami" w realu :lol: a na AF tylko taka grzeczna :) ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jak mi o coś chodzi to zawsze mówie,ale nigdy nie darłam się na niego i nigdy go nie uderzyłam,a może trzeba było była jeszcze okazja ;[

Myślałam,ze skoro jest taki,że nikomu krzywdy nie zrobi to ta dzikość do moich propozycji mu z czasem przejdzie,ale nie stety :lol: pozostał dzikiem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ale dziki w sensie nieokiełznany czy dziki w sensie zamknięty w sobie ? z resztą nie wazne ;[

 

No włanie może on nie umiał być hm... głową w związku i czekał na jakis przejaw Twojej dominacji :) Znaczy moze tak profilaktycznie trzebabyło go pieprznąć co jakiś czas zeby wiedział na czym stoi :lol: <zart>

 

No nie wiem moze Ja tez cos gadam od rzeczy :lol: ale jedno jest pewne nie masz sobie co nim głowy zawracac tylko odpoczywaj od stałego związku póki mozesz :) ... bo domniemam ,że szybko znajdziesz prawdziwą miłość , albo przynamniej konkretnego faceta który bedzie Ciebie wart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Niektóre to może i tak...

O tam zamknięty. Też jestem zamknięty ale na rozrywki to nigdy. I dlaczego właśnie kobiety nie za bardzo lubią zamkniętych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie 95% jest naprawde spoko(pśk)

 

a ty Edziu sie nie przejmuj;) napewno kogos wartego Ciebie znajdziesz;) moze nie od razu ale znajdziesz ;) jak to mowia chlopak jest jak autobus- zawsze bedzie nastepny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

heheh...nie mówie,że nie lubilam go jako zamkniętego bo w końcu kocham tego dzika. Ale trzeba się odstosunkować od myśli o nim ;) hihi.

Zamknięci= czasem mniej kłopotów i problemów,ale czasem jak nie powiedzą co leży na rzeczy to też się robią problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Byłaś gdzieś Edzia w weekend zaszaleć, zresetować się(jak to nie jedni mówią)?

A zamknięty to też taki co nie za bardzo wyraża swoje uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ooo konkretnie dobrze mówisz,też.

Ja nie szaleje za bardzo ;) wczoraj zajełam się sprzątaniem a konkretniej trzepaniem dywanu na śniegu ;) a dzis byłam z chorowitą przyjaciółką,ale w piątek poszłam na piwko więc nie ma źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Już świąteczne porządki robisz? Nie za wcześnie?

 

Dlaczego większość kobiet nie za bardzo lubi facetów którzy nie za chętnie wyrażają uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Trzeba korzystać póki śnieg sypie później pozostanie tylko pranie ręczne ;)

Ja sądzę iz każdej kobiecie jest miło kiedy chłopak sam przypomni co czuje i jak bardzo ;) i jak dla mnie może przypominać o tym do znudzenia :):):) dlatego :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale jeśli chłopak wyraża swoje uczucie nie słowami tylko czynami(kwiaty, prezenty, chęć częstych spotkań itd.) to jest to mniej znaczące od słów?

 

Zawsze możesz wynająć firmę piorącą. Dużo nie biorą a ile roboty mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No chęć częstych spotkań była by dla mnie równo warta ze słowami ;):):) prezenty lubie jak jest okazja,bo tak to bym pomyślała w końcu,że mnie przekupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dlaczego prezenty czy kwiaty tylko podczas okazji? Jeśli mam ochotę coś kupić dziewczynie bez okazji to znaczy że ją już przekupuję(oczywiście nie za często żeby nie rozpieszczać)? A jeśli chłopak nie kupuje prawie wcale to znaczy że już mu nie zależy na dziewczynie(spotkałem się z takimi opiniami). Jak według Ciebie powinien zachowywać się chłopak?

 

Jednak dobrze że sam czyścisz dywany. Długo utrzymasz ładną figurę zakładając że ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nie za często bym pewnie nie pogardziła,to też jakiś dowód miłości :) ja miałam często ciastka,czekolady więc na figure patrze z pogardą ;)

Nie jeśli okazuje to w sposób słowny to już jest wiele więc jak nie ma prezentów to się nic nie dzieje :rolleyes: Nie wiem jak się powinien zachowywać...co najmniej w porządku :rolleyes: na luzie,ale też przy gościach za dużo nie palnąć ;)

Sama ich za często nie czyszczę,jeszcze to robi mama :) od trzepania lubie być ja,ponieważ lewą mam ciężką i się moge przynajmniej wyżyc na dywanie,bo na człowieku nie zdarzyło mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Kobiety mają to dobrze że jak walną kogoś to nikt im nie odda więc możesz się spokojnie wyżywać. Faceci mają już z tym gorzej.

Nie przejmujesz się swoja figurą? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj