marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

MarioS    1

no niestety słyszał plotki, moich przypałów i wg więc ze złej strony ;) i nawet mi Sylwia mówiła że jest taki nie w sosie jak coś jest mówione o mnie. Lecz postaram się to zmienić w sobotę :)

 

Witamy Koleżankę :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

O tam plotki. Jeśli tego nie widziała tylko słyszał to możesz zdementować i powiedzieć że to tylko plotki. I jak wyżej koleżanka. Rób wrażenie miłego i kulturalnego chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

postaram się ;)

 

kurczę jakoś tak się boje, jak bym był pierwszy raz u dziewczyny w domu :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

MarioS bez obaw, "karabina" lub "granatów w świątecznym ubraniu" to on raczej niema. Ja ze swoją pierwszą, pierwszy raz, spotkałem się u niej w domu, po 3 latach znajomości przez sms-y. I mam wrażenie że jej rodzice nie kapneli się, że wcześniej się nie spotykaliśmy.

@Karolcia Następna była z Twoich okolic. I ona właśnie długo nie odpowiadała na sms-a. Okazało się że zgubiła telefon na imprezie w Bydgoszczy. O czym (z terminem umówionego zwrotu włącznie) poinformował mnie uczciwy znalazca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Karolcia Poniżej dwóch litrów nie schodzę - pojemności silnika w samochodzie;) to znaczy że jak mam 1,9 TDI to jestem skreślony? I kobieta interesująca się motoryzacją to rzadkość.

Ja nikogo nie skreślam na podstawie tego co ma. Dla mnie liczy sie jaki ktoś jest jako osoba. Jak dla mnie można mieć nawet "malucha" i też będzie spoko.

1.9 TDI ładna pojemność mój kuzyn ma i powiem, że idzie wiele lepiej niż mój 2.0 :)

 

Jeżeli chodzi o zagubienie tel fakt zdarza się, ale to jest jeden przypadek na tysiąc. Podobnie jest z brakiem środków na koncie. Ja też mam tel na kartę i jeżeli zdarzyło się, że miałam mało to uprzedzałam o tym.

W razie draki natomiast numer mam zawsze gdzieś zapisany i wtedy mogę skorzystać z innego telefonu i nie ma problemu z kontaktem ;)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Mam Omegę B ;) No to ładny wypas chcesz sobie sprawić - min. 120KM :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A jak. 2.0T lub 2.2TiD. Zobaczymy jeszcze. Omegi to także fajne auta. Duże, przestronne no i ich wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A mnie się podoba moja Laguna II, bardzo wygodne podgrzewane fotele swoją drogą nie tylko do siedzenia, pojemność mała 1,8 ale 1230 KM jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Omega bardzo fajna furka, świetnie się prowadzi. Niedawno sprzedałem swoją po 2 latach jazdy, nie polecam silnika 2.5TD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Kiedyś czytałem w gazecie jak pewien chłopak, chciał sprawdzić dziewczynę poznaną za pośrednictwem gazety. Pojechał na pierwsze spotkanie pożyczonym Trabantem. Podobno się pobrali. ;) Dla mnie oczywiście, najważniejsze jest to jaki człowiek jest a nie jego status majątkowy. Coś w myśl słów: "Ciało w człowieku nie odgrywa najważniejszej roli. Dużo zależy od serca i ducha."

Jeśli chodzi osamochody to, ja nie kieruję się pojemnością i mocą, a funkcjonalnością i zużyciem paliwa. Jeszcze dwa lata temu, miałem Poloneza z 1987 roku w którym osiągnołem najniższe średnie zużycie gazu LPG 7,42l/100km ale uległ biodegradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jak dla mnie można mieć nawet "malucha" i też będzie spoko.

Wierzysz w to co piszesz? ;)

 

A jak. 2.0T lub 2.2TiD. Zobaczymy jeszcze.

2.0T i nie pytaj dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

to znaczy że jak mam 1,9 TDI to jestem skreślony?

 

Jeżeli to Golf to jesteś skreślony... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

nie ktorzy chłopcy lubia chłopców w Golfach 1.9tdi, czyli skreslony do konca nie jestes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

tomasek, racja, ale mialem na myśli... z resztą nie wazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Wierzysz w to co piszesz? ;)

 

 

Powiem tak wiem co piszę, bo taka jestem a wierzą i wiedzą Ci co mnie znają ;)

Kiedyś będąc w mieście zauważył mnie pewien gość z mojej wioski i mówi do znajomego: "patrz idzie moja synowa" a ten mu na to: "oj ta by Ci nie pracowała". Powiedział tak, mimo że nie znał i nie wiedział, że sama mam gospodarstwo i śmigam równo. Pewnie zmylił go mój wygląd, bo jak dziewczyna idąca w mini, w rozpuszczonych włosach itp. może cokolwiek umieć robić. Nie pomyślał, że umiem gotować, szyć, pracować w polu, załatwić sprawy w urzędach, że na codzień na podwórku nieco brudno chodzę ubrana i takie tam.

Taki mój styl i mój chłopak będzie zadowolony że poznał taką, która mu dobrze ugotuje i pomoże w pracy a na imprezie sprawi, że każdy pozazdrości kogo ma :D

 

I taka moja rada najpierw poznaj i porozmawiaj a potem oceń. I nie warto związać z kimś pierwszym lepszym, bo potem się cierpi. Ja sama szukałam bardzo długo aż znalazłam, a właściwie On mnie i jestem happy :) i tego Wam życzę, bo jest tu Was naprawdę wielu porządnych tylko często pewnie trafiacie na zołzy :)

Szukajcie powoli i dokładnie :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Co wy macie z tymi golfami ;) Fajne i żywotne maszynki to ja widze ze chyba trzeba w takim razie brać passata 1.9TDI :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Golfy są dobre, tylko sie narodził taki stereotyp, że to samochód dla pseudo dresów spod wiejskiej przytupówy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Mam też golfa 1.9D (powala oszczędnością dlatego go mam) jeżdze nim do lasu do roboty i w różne inne dziwne miejsca z kumplami na impreze bo się w oczy nie rzuca zero w nim tuningu bo tuningowany a jak widze jakiegoś gościa w golfie z cała masą spojlerów i różnych innych zbędnych dupereli to smiech mnie ogarnia, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja mam golfa 1.3 tylko :) i szalu nie ma niestety .. w pracy jezdze roznymi samochodami od 0.6 do 5.0litrowych silnikow co do 1.9TDI to ladnie sie zbieraja .. ostatnio smigalem bmw E39 2.8 benzyna w srodku pelen wypas nawet miala telefon ;) Mini nie ma za duzego silnika ale idzie bosko i laski leca na ten samochod ze ho ho .. jak jechalem to co chwile jakas sie ogladala za samochodem szczegolnie jak na przejsciu je przepuszczalem :D .. czemu nie jak ladnie jest zrobiony to to ladnie sie prezentuje chociasz osobiscie bym wolal wyglad normalny ale za to silnik powalajacy zeby co nie ktorzy sie zdziwili ..

 

no ale co to za dziewczyna jak poleci na samochod? a jak go nie bedziesz mial to co zostawi cie puki nie kupisz nic lepszego albo cos..

 

Ja mam zamiar sobie kupic Skoda octavie, Audi A4 albo golfa IV lub cos podobnego ale tylko Benzyna w gazie nigdy disla chociasz te nowe sie ladnie zbieraja i az tak duzo nie pala

 

Karolina ma racje nie warto kogos oceniac na pierwszy rzut oka lub na podstawie tego co sie uslyszalo od innych, trzeba samemu poznac dana osobe i ocenic ja wedlug wlasnych kryteriow no to dobrze ze potrafisz pomoc w polu ale tez i potrafisz zadbac o siebie i elegancko wygladac to sie chwali u kobiet chyba kazdy by taka chcial zeby mogl z duma wyjsc miedzy ludzi ze swoja kobieta i patrzec jak inni mu zazdoszcza i tez wiedziec ze jesli bedzie potrzeba to moze na nia liczyc w pracach domowych i przy domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olekc330    2

Zamiast o kobitach to Ci o samochodach :( A Golfy szczególnie II wytrzymałe maszyny :lol: Kiedyś widziałem jak jechał jakiś wiejski tuner III w Dieslu jak robił redukcję na wyższy bieg to czorno za nim :huh:


Ursus C330:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj