Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6961 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo tak ogólnie

Napisany 14 marzec 2010 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pawlus224 jak ją kachasz a ona chce wrócić to daj jej sznsę bo może się nie powtórzyć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:12
  •  

#6962 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 14 marzec 2010 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie ale to nie jest takie proste i oczywiste :)
bo kurde zawaliła mi zycie tym ze mnie rzuciła (to głupie ale byłem bliski odebrania sobie życia - teraz to mnie smieszy ) co Ja przezyłem to nie zycze nikomu :) to nie jest takie łatwe wybaczyc zapomniec tymbardziej ze jestem "zaudany" i pamiętliwy niestety,,,
@Czesiu może to jest racja ale to chyba każdego indywidualne potrzeby o tym decydują :) Jak byłem zakochany to dziwiłem się ,że kiedyś tyle radości dawało mi np. praca w polu ciągnikiem lub pięknie zaorane pole bo "miłość" to coś nie porównywalnego do żadnego innego szczęscia i miałem wrazenie ze przed kochaniem zmarnowałem swoje życie :) a teraz znowu poświęcam się maszynom,rolnictwu i myślę czasem,że lepiej żyć sobie spokojnie i cieszyć się z nieistotnych spraw każdego dnia niż raz płakać raz śmiać się za sprawą miłości ...

pewnie wiele osób po tej wypowiedzi uzna mnie za "durnia" albo jeszcze co gorszego :) cóż moze nim poprostu jestem ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#6963 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 14 marzec 2010 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pawlus czyli rozumiemy podobnie ja to przezywałem a teraz to nie przywiązuje do tego wagi wolę pojechać w pole niż myśleć ciągle o niej
A ludzie niech se myślą ja wolę spokojne pisanie na luzie
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#6964 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ma do stracenia wiele. Straty moralne są najgorsze... :)
Mój Wladimirec podbija świat

#6965 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo tak ogólnie

Napisany 14 marzec 2010 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak miałeś myśli samobójcze to kiepsko było z tobą u mnie w sąsiednim mieście to goścu skoczył z komina bo go laska zostawiła

#6966 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 14 marzec 2010 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie spokojnie za każdą dziewczyne jest jakiś sposób :)
I jak gadacie z dziewczyną to najlepiej jak by nie było jej koleżanek bo to tobie i jej przeszkadza jak już chcesz sie z nią spotkać ai jeszcze jedno POWODZENIA :) :) :) :)

#6967 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nom wiecie mam już lata więc myśleliśmy o wspólnej przyszłości - dzieci dom praca te sprawy :) 1,5 roku byliśmy razem - przyzwyczaiłem się do myśli że spędzę z nią zycie ...
Czesiu masz rację :)

#6968 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 20:37

Panowie ale to nie jest takie proste i oczywiste :)
bo kurde zawaliła mi zycie tym ze mnie rzuciła (to głupie ale byłem bliski odebrania sobie życia - teraz to mnie smieszy ) co Ja przezyłem to nie zycze nikomu :) to nie jest takie łatwe wybaczyc zapomniec tymbardziej ze jestem "zaudany" i pamiętliwy niestety,,,
@Czesiu może to jest racja ale to chyba każdego indywidualne potrzeby o tym decydują :) Jak byłem zakochany to dziwiłem się ,że kiedyś tyle radości dawało mi np. praca w polu ciągnikiem lub pięknie zaorane pole bo "miłość" to coś nie porównywalnego do żadnego innego szczęscia i miałem wrazenie ze przed kochaniem zmarnowałem swoje życie :) a teraz znowu poświęcam się maszynom,rolnictwu i myślę czasem,że lepiej żyć sobie spokojnie i cieszyć się z nieistotnych spraw każdego dnia niż raz płakać raz śmiać się za sprawą miłości ...

pewnie wiele osób po tej wypowiedzi uzna mnie za "durnia" albo jeszcze co gorszego :) cóż moze nim poprostu jestem ?

Rozumiem co przeżyłeś. Podobnie było u mnie na jesieni. Ona wybrała innego. Jeśli była by możliwość to ja bym nie wahał się być z nią. Narazie na niąpoczekam. Moze będzie tak możliwość.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6969 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiadomo kazdy ma inne potrzeby , wartości i serce ...
Każdy robi wedle swego zdania i każda sytuacja choć z pozoru podobna jest inna i nie da się poradzić coś szablonowo...
Andrzej i wszyscy w podobnych sytuacjach - trzymam za was kciuki żeby się wam udało .

#6970 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W pierwszej kolejności to Andrzejowi musi się ułożyć jest najstarszy :) Potem Ty pwalus :) A ja na końcu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6971 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie to pewno na końcu. Ona jest teraz z innym. Ciekawe czy z nim już na zawsze czy to się jeszcze zmieni....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6972 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 14 marzec 2010 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej bądz dobrej myśli i staraj sie zwracać jej uwage na ciebie i udowodnij jej że to właśnie ciebie ma wybrać na nie innego koleśa trzymam kciuki panowie :) :)

#6973 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andzej, nigdy ale to przenigdy nie nalezy zyc nadzieja zekobieta ktora odeszla od ciebie dla innego wroci i bedzie ok.Jest taki okres kiedy jeszcze cos czujesz do tej osoby i nawe jakby na twoich oczach uprawiala z nim sex i za chwile powiedziala ze jednak woli ciebie to bys do niej wrocil.Im szybciej poznasz kogos innego to zrozumiesz ze z czasem stacilbys szacunek i zaufanie do takiej laski.DOBra rada,kozystaj z pelni zycia i uwage skieruj na innych laskach a sam sie nie spodziejesz kiedy jakas sie trafi.im szybciej zamkniesz tamten rozdzial zycia tym szybcie zaczniesz nowy-moze o wiele lepszy.pzdr

#6974 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 My nie byliśmy parą. Do tego nie doszło.

bullet_black.png

#6975 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 marzec 2010 - 23:20

A ciort wie :) mówi ,że tak ale wiesz sam nie wiem co robić :)

Znam ten bol i mialem podobnie jak ty duzo nie brakowalo a bym wpadl pod autobus ale koles wychamowal wtedy niestety a teraz sie ciesze ze mnie nie przejechal
POgadaj z nia szczerze o wszystkim i wogole jak bedziesz widzial ze napeawde zrozumiala ze tylko ty sie dla niej liczysz to wroc do niej ja mialem taka sytuacje i nei zaluje ze ona mi a ja jej dalem druga szanse teraz jestesmy razem szczesliwi. przed chwila od niej wrocilem z malymi przygodami :)

#6976 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 14 marzec 2010 - 23:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja powiem tyle niewolno daci kobiecie wejści sobie na głowe bo później jest już pozamiatane i jak ona wyczai że ma nad tobą kontrole to jest już wtedy za późno żeby coś z tym zrobić,do kobiet trzeba z dystansem i wyczuciem co chce sie u niej zdziałać i na samym początku trzeba ustalić zasady i reguły na jakich bedzie polegał ten związek :) a późnij jakoś żyć i patrzeć i myśleć co z tego będzie :)

#6977 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 12:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Kasek masz racje po prostu trzeba miec sowje zdanie w zwiazku a nie sie godzic na wszystko co twoja kobieta ci wymysli bo tak to po roku nie bedziesz mial wogole swojego zdania w zadnym temacie.

#6978 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 16:08

Ja uważam dokładnie tak samo. Będąc zakochanym, moje poglądy na niektóre sprawy różniły się mocno od obecnych, pod wpływem zaślepienia :)
A teraz, gdy wszystko wróciło do normy, pewnych spraw nie rozumiem, jak mogłem uważać tak, a nie inaczej itp.

#6979 Share pawlus224

pawlus224

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 19:10

Znam ten bol i mialem podobnie jak ty duzo nie brakowalo a bym wpadl pod autobus ale koles wychamowal wtedy niestety a teraz sie ciesze ze mnie nie przejechal
POgadaj z nia szczerze o wszystkim i wogole jak bedziesz widzial ze napeawde zrozumiala ze tylko ty sie dla niej liczysz to wroc do niej ja mialem taka sytuacje i nei zaluje ze ona mi a ja jej dalem druga szanse teraz jestesmy razem szczesliwi. przed chwila od niej wrocilem z malymi przygodami :)

Może masz rację :)
Chyba najlepiej bedzie jak się z nią spotkam i odbędę dłuuuugą poważną rozmowę :)

@lordhagen - bo taka właśnie jest miłość :)
Ja się tam nie spieszę ale w głębi serca mi na niej zależy ... ale zobaczymy jak to będzie .

P.S. szkoda panowie ,że nie możemy wszyscy razem pójść na piwo i sobie po narzekać na kobiety :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6980 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 marzec 2010 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mi wystarczy że narzekam na warsztacie ale to juz koniec narzekania. Zaczynamy new życie z nową koleżanką. Straciłem wiare w pożadne dziewice !! :) Bo widze że to nie porządne wcale bynajmniej tak mi sie trafiło. Zmieniła się o 180 stopni od kiedy ją poznałem!