Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6921 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2010 - 08:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolega z akademika mówił, że wczoraj dostał śniadanie do łóżka od jakiejś uczynnej niewiasty. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:17
  •  

#6922 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 12:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Złożyła to się liczy...a Wy za to zapomnieliście w dzień kobiet o Nas ;)

#6923 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 11 marzec 2010 - 18:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 też chciałbym mieć taki poranek...
KPK Kumurun Team...

#6924 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 18:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak wybacz koleżanko. Ale byłem tak przejęty że o matko ;) 30 kilosów po kwiatki jechać musiałem :)
Mój Wladimirec podbija świat

#6925 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja sobie panienki olałem i problemów o 60 % mniej ;)
Mam parę dobrych koleżanek, z którymi lubię pogadać i to mi wystarczy, nie angażuję się w nic, bo mi to do niczego nie potrzebne. Za parę latek... :)

#6926 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No No Ewelinko dawno cie nie bylo stesknilem sie za toba ..

#6927 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mamuska za mna nie teskni a Ty bedziesz ;D

#6928 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hejka ;)
Dawno mnie tu nie było :)
Coś ciekawego mnie ominęło??

A ja sobie panienki olałem i problemów o 60 % mniej :)
Mam parę dobrych koleżanek, z którymi lubię pogadać i to mi wystarczy, nie angażuję się w nic, bo mi to do niczego nie potrzebne. Za parę latek... :)

Popieram i tez tego berdę się trzymał :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6929 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O andrzej wielki krok w przód ;)

#6930 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O, Andrzeju, zaskoczyłeś mnie. ;) Tak 3maj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6931 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po prostu na chwile obecną to najlepsze rozwiązanie. Kocham jedno.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6932 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo tak ogólnie

Napisany 11 marzec 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 koledzy i koleżanki pomóżcie bo ja nie wiem co zrobic od pewnego czasu pisałem z taką jedną laską i było wszystko ok nawet dwa razy u niej byłem ja nie chciałem z nią chodzić traktowałem ją jak koleżankę a ona mnie jak kolegę i dzisiaj do niej pisze że może w przyszłym w tygodniu do niej przyjadę a ona napisała mi że dokładnie się nie znamy i poprostu mnie olała. i właśnie tego nie rozumiem proszę pomórzcie mi !

#6933 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dla mnie też to najlepsze rozwiązanie, bo mam prawie 16 lat, co mi z tego, że teraz będę miał dziewczynę? Wiadomo, przyjemnie jest, ale ja nie mam tego czegoś, co by mi pozwoliło poderwać jakąś dziewczynę. Jeśli nie mogę mieć tego w luźny sposób, to po co mam się starać? Młody jestem, nie chcę sobie przez głupoty zmarnować młodości.
Może gdy pójdę do innej szkoły, to coś się zmieni, a jeśli nie, to za parę latek, gdy będzie odpowiedni czas na to.

#6934 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to jest chyba najlepsze rozwiązanie w tym wieku co teraz jesteśmy. A ja tak wole jechać na pole niż chodzić z dziewczyną

#6935 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też wole se Bizonem pośmigać posłuchać tego ryku silnika, czy porobić coś, w sadzie, w ornym, na łące, cokolwiek. Niż uganiać sie za dziećmi bo te panienki w moim wieku, z mojej okolicy, to wyglądają na conajmniej 3 lata mniej, a z charakteru 2 x tyle mniej...

#6936 Share Pronrar1025aII

Pronrar1025aII

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen te panienki to chyba wszędzie są takie ale bywają wyjątki niestety nie w mojej okolicy

#6937 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:36

Dla mnie też to najlepsze rozwiązanie, bo mam prawie 16 lat, co mi z tego, że teraz będę miał dziewczynę? Wiadomo, przyjemnie jest, ale ja nie mam tego czegoś, co by mi pozwoliło poderwać jakąś dziewczynę. Jeśli nie mogę mieć tego w luźny sposób, to po co mam się starać? Młody jestem, nie chcę sobie przez głupoty zmarnować młodości.
Może gdy pójdę do innej szkoły, to coś się zmieni, a jeśli nie, to za parę latek, gdy będzie odpowiedni czas na to.

Masz racje ja w twoim wieku siedzialem u kuzyna na wsi i z nim na imprezy jezdzilem balowac tak po 18 zaeczelem sie rozgladac tak na powaznie za jakas dziewczyna. i masz racje laski w wieku 16 lat ktora by byla powazna to albo jakas KUJONKA i wogole nie do zdobycia bo gorsza niz zakonnica a jak jakas inna to albo tepa wytapetowana lala.. zadko jest takich malo wiele madrych i pozadnych

no widzisz Ewelinko a ja za toba tesknie bo cie dawno nie bylo i nie bylo tutaj innej plci a twoja mama ma cie na co dzien wiec nie teskni

#6938 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie obrót 180 stopni nic nie wypaliło
Tak że zaczynami wszystko od początku ale juz z kim innym

#6939 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 marzec 2010 - 22:29

Masz racje ja w twoim wieku siedzialem u kuzyna na wsi i z nim na imprezy jezdzilem balowac tak po 18 zaeczelem sie rozgladac tak na powaznie za jakas dziewczyna. i masz racje laski w wieku 16 lat ktora by byla powazna to albo jakas KUJONKA i wogole nie do zdobycia bo gorsza niz zakonnica a jak jakas inna to albo tepa wytapetowana lala.. zadko jest takich malo wiele madrych i pozadnych

no widzisz Ewelinko a ja za toba tesknie bo cie dawno nie bylo i nie bylo tutaj innej plci a twoja mama ma cie na co dzien wiec nie teskni

Oczywiście. Jedna jest fajna, ofiara mojego zakochania sprzed roku :) ale nie mam u niej szans, nawet o tym nie myślę, zresztą nie chcę już. To tylko koleżanka. A reszta? Jakieś takie... dziwne. Niezdecydowane, rozśmiechane panienki. Mi takiej nie potrzeba. Ja chcę spokojną, mądrą, zdecydowaną i pewną siebie, no i ładna żeby też była. A na taką to mi przyjdzie poczekać.

Czechu z kim zaczynasz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6940 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 11 marzec 2010 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie macie świętą racje te laski w wieku 16 lat lub coś koło tego mają jeszcze pstro w głowie i nie wiedzą czego chca i tak jak powiedział 19Damian89 albo kujonka albo jakaś kur***a...
KPK Kumurun Team...