Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6861 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 marzec 2010 - 17:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław wyluzuj trochę. :blink: Potem w młodym wieku siwy będziesz... i co potem żonie odpowiesz dlaczego masz siwe włosy: to przez Was. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:55
  •  

#6862 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 08 marzec 2010 - 18:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 CZesiu uszy do góry i do przodu. Ja kupiłem mojej Ilonce duża róże i zabrałem na deser. A dziewczyną z klasy daliśmy zdjęcie pojechaliśmy na waksach 5 samochodami ustawilaśmy się po 2 przy aucie i zawieźliśmy do fotografa oprawił w ramke i dodał napis "Będę brał Cię w aucie..."
KPK Kumurun Team...

#6863 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 My z kumplem dla koleżanek z klasy po cukierku daliśmy wyniosło nas to(10*0,1zł=1 zet) to nie wiele :blink:

#6864 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 19:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja dałem tulipanki :blink: 40 kilometrów po nie jechałem :huh: Bo w okolicy nie było zóltych... :D
Mój Wladimirec podbija świat

#6865 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 08 marzec 2010 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Miłość wymaga poświęceń,a ja nie miałem komu dać:// :angry: :angry: :angry:
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#6866 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 08 marzec 2010 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam panowie jeśli macie problem z dziewczynami to mam na to proste sposoby.
Jeżeli dziewczyna cie olewa to też ją olej usuń jej numer tel. ,gg,nasza klasa itp. najlepiej sie odizolować sie od niej niech widzi i czuje że ten fakt że cie zostawiła miał być jej najgorszym dniem niech cie widzi w towarzystwie innych dziewczyn jak sie dobrze z nimi bawisz poprostu macie jej zrobić smaka na was :blink: najlepiej na dyskotekach niech widzi cie pewnego siebie i lepiej zebys sie nie bił czy nie przeklinał bo moim zdanie podryw na co drugie słowo ku... czy chu. to jest primityw i takie coś mogło być dobre w erze neandertalczyków ale nie w 21 wieku.Aha a jeżeli laska zacznie do ciebie pisać to odpisuj jej tak aby wiedziała ze nie masz ochoty z nią pisac np.cały czas Tak lub Nie.Ten sposób działa bo już go dosyć długo praktykuje na niesforne koleżanki :huh:
A np. tak po roku powoli budować związek od początku.

#6867 Share Farmer21

Farmer21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 marzec 2010 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz w sumie rację,a jak laska się nie będzie oddzywać to znaczy,że nie jest Ciebie warta.

#6868 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyny to w ogóle dziwny naród a najgorzej jak wyczują że mają nad nami włądze

#6869 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj dziwny dziwny ale kochany :blink: Ale nie daj władzy ! o niee
Mój Wladimirec podbija świat

#6870 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 08 marzec 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po co wracać do niej jak mowi przyslowie nie wchodzi się do tej samej rzeki 2 razy... A co do imprezowania i innych panienek jestem w stu procentach za...
KPK Kumurun Team...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6871 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 08 marzec 2010 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja twierdze że jak laska mnie olewa to ja ją też i to piredole czy jej sie to podoba czy nie ja sie nigdy z nimi nie patyczkowałem i dobrze na tyw wychodze ludzie nie możecie być wazelinkami chołpy musza mieć jaja i jak podejme decyzje to sie jej trzymam i nie zmieniam zdania. To że dziewczynom sie daje kwiatek i nie można sie zle do niej odezwać a co dopiero sie jej sprzeciwić to stereotyp i tym jak sie bedziecie kierowć to ludzie powas dziewczyna to wykozysta i bedziesz jej pieskiem u nogia to chodzi o to że to ona ma być wtoją suką :huh:
No chyba każdy wie oco biega :blink:

#6872 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 adamjd6100 co do nieodzywania się to się zgadzam ale dziewczyny i kobiety trzeba szanować jak jest takie święto jak dziś to kwiatek życzenia jak najbardziej ale wszystko ma swe granice ode mnie dziewczyna czy kobieta ne usłyszały żadnych obelg i tego się trzymam facet musi mieć jakąś kulture maniery i wychowanie
KPK Kumurun Team...

#6873 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stachux zgadzam się z tobą w 100% a co możecie mi poradzić bo mam bliską koleżankę latem zeszłego roku było EXTRA teraz się coś psuje się oddalamy od siebie macie jakąś radę na to żeby było tak jak kiedyś?

#6874 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 PatrykGY ja bym nie był nachalny ona musi wiedzieć co chce... A tak na marginesie latem zawsze są super znajomości i łatwo się kontakty nawiązuje i jest bosko ale na dłuższą mete to się nie sprawdza przynajmniej u mnie tak bywało... Jedyne co mogę powiedzieć to cierpliwość i nic więcej...
KPK Kumurun Team...

#6875 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stachux przyslowie nie zawsze sie sprtawdza ja wszedlem drigu raz do tej samej rzeki i jakos nie zaluje.

A co do dzisiejszego swieta to jakos nie szczegolnie mnie ono rusza napisalem swojej smsa z zyczeniami i tyle;) nie mozna dac sobie wejsc na glowie i to nie tyczy sie tylko dziewczyn bo pozniej zona i dzieci beda siedziec ci na glowie a ty nie bedziesz mial nic do powiedzenia mozna isc na kompromisy albo czasem ulec ale z rozsadkiem nie robic niczego wbrew sobie i swoim przekonania.

a co do olewania dziewczyny jak ona cie oleje to mozecie sie przejechac jak wam zalezy bo moze ona chce was sprawdzic w ten sposob a w ja i kolo zamkniete bo zadne z was sie pierwsze nie odezwie chociasz jak naprawde wam zalezy to po tygodniou wymiekniecie i ktores napisze

#6876 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jestem strasznie uparty jak powiem nie to nie i się nie odezwe... Każdy ma swoje zdanie na dany temat ja szanuje Twoje i tego nie neguje każdy z nas jest inny i ma inne podejście do tych spraw...
KPK Kumurun Team...

#6877 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tu masz racje ze kazdy jest inny i inne ma podejscie do roznych spraw i dobrze bo jak by kazdy byl taki sam to by bylo nudnie na tym swiecie haha .. a tak to jest kolorowo i wesolo chociasz nie zawsze

#6878 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze musi coś się spiep***ć bo było by za pięknie ale z wszystkim trzeba se radzić takie już jest życie cały czas czegoś nas uczy...
KPK Kumurun Team...

#6879 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czlowiek cale zycei sei uczy a i tak umiera glupi...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6880 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ach jak latem było fajnie te wieczory przy telu może w tym roku też tak będzie.A ja mam takiego pecha że najlepiej to mi się pisze z dziewczynami co mieszkają daleko ode mnie.Lato jakie to piękne chwile...
A moją wadą jest zazdrość...