Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6841 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 13:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze jedno, chyba o tym nie wspominałem. Z tego co wiem, była ,,zakochana'' w ciągu 3 miesięcy w 4 kolesiach. Fajnie, nie? Ja się na 2 lata zakochałem tylko raz, a to co było z tą panienką - tylko zauroczenie. Tak mi się wydaje. I tak się zastanawiam, czy by się nie zakręcić bliżej tamtej wybranki sprzed roku. Nie mówię od razu wracać do niej, ale tak jako dobra koleżanka. Bo do tej już nie wrócę. Niedojrzała jest. Nie wie czego chce. Żebym to sie ,,zakochał'' 4 razy w tak krótkim czasie, to bym musiał być nieźle puknięty w łeb, bo takie coś nie przychodzi od razu, do tego trzeba czasu i głębokiej znajomości moim zdaniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 12:14
  •  

#6842 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 07 marzec 2010 - 14:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen dobrze robisz one myślą że my to jakieś buraki głupie i na każde zawołanie będziemy teraz niech ona poczuje to co ty w tedy ja miałem sytuacje identyczną szyj pełnią życia pokaż jej co straciła
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#6843 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 14:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O właśnie, o to chodzi. Nie zostaliśmy stworzeni po to, żeby komuś usługiwać. :blink:
Chyba, że druga strona się odwzajemnia, to rozumiem. :huh:
I jak się rozwiązała Twoja sytuacja?

PS. Przed chwilą mi narzekała na gg, że się nudzi. Ja mówię, że też się nudzę. Na pytanie ,,to co robimy?'' odpowiedziałem ,,ja się dalej ponudzę a co ty zrobisz to już chyba nie moja w tym głowa''. Lekko się zdegustowała i sobie poszła.

#6844 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 16:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie skończyło się tym że ona wszystkim rozgadała co pisaliśmy ze sobą potem tak przez miesiąc albo więcej były pytania jak tam ***** a jedna była jeszcze gorsza pisaliśmy ze sobą było gites i w pewnym momencie dzwoni telefon odbieram a jej chłopak i mówi odwal się i takie tam a ona potem jeszcze rozgadała wszystkim swoim koleżanką i się zaczęło idę w szkole na korytarzu i słyszę ZAKOCHANY!!! ale po jakimś czasie się skończyło

#6845 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ech, to co to za małolaty były głupie. :/ Na szczęście u mnie nikt nic nie rozgada, tym się mogę cieszyć. Trochę mi też jej brakuje. Ale nie dam się, nie mogę dalej startować do niej...

#6846 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I dlatego dzięki Bogu mam Patrycja a nie inną. Ta to trzeźwo myśli. do tańca i do różańca :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#6847 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Obydwie młodsze ode mnie o roczek ale co pan zrobisz taki naród
Ursus Czesio to masz chłopie szczęście
lordhagen trza być twardym i tego kwiatu to pół światu
Ja to do dziewczyn to jako kumpel jestem extra ale jak chce coś więcej to w tedy wychodzi szydło z worka :angry:

#6848 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 07 marzec 2010 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a coz tam panowie na dzien kobiet kupujecie?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#6849 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jo chciołem kwiotka kupić miesiąc temu tak myślałem, ale w obecnej sytuacji nie mam komu. :blink:

#6850 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 07 marzec 2010 - 20:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja juz kupiłem :blink: mało tego dzień teściowej był to sie kasy posypało ukochanej(chociaz ze nie jesteśmy ze sobą) jej siostrze i mamie zeby nie było ze rodzina sie nie liczy nie kup9iłem tyklo jej babci myslę ze się z nią podzielą :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6851 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nie mam komu,moja wychowawczyni mówiła do nas żebyśmy coś dziewczyną z klasy kupili ale nic nie będziemy im dawać bo po co?Ale jakbyście je zobaczyli to normalnie szybki obrót na pięcie i odwrót!A jak jest u was w klasie z dziewczynami?

#6852 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja Panowie proponuje wypić nasze zdrowie w ich święto :blink: :huh:
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#6853 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @PatrykGY
U mnie tragedia. Brzydkie, głupie. Jedna jest aby fajna w klasie. Reszta, szkoda gadać.

A co do wypicia, NASZE zdrowie można zawsze, a one o swoje niech sie martwią same. :blink:

#6854 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @lordhagen no normalnie identyko jest u mnie nasze zdrowie można wypić zawsze!

#6855 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem co kryzys mam. Związkowy i finansowy :blink: Więc napije się ale nie ja juz nie tykam :huh:

#6856 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Nie chcę robić jej przykrości, uczucie jakieś tam jeszcze jest, wiadomo, psychicznie się nastawiam, ale nie wszystko da się zmienić od strzała. Gość mi jest obojętny. Nie będę mu maski klepał. Bardziej mnie gnębi sam ten fakt, odrzuciła mnie, poszła do innego, mimo że się starałem.

Ja byłem ze sowja 4-5miesiecy zostawila mnie dla mlodszego no coz zdarza sie nie bylem z tego zadowolony po tygodniu mialem inna na pocieszenie chociasz kochalem caly czas Kamile minelo pol roku i wrocilismy do siebie i jestesmy ze soba do dzis.

A co do Czesława i jego honoru to moim zdaniem wy sie mylicie unoscie sie niby swoja urazona duma bo laska powiedziala nie i najlepiej to bys juz z nia nie gadal zawse mozna probowac albo zostac dobrymi kumplami, Mam kilka takich kolezanek z ktorymi krecilem mielismy byc razem a bylem z inna a gadamy do dzis i mamy ze soba dobry kontakt Czesław popieram twoja postawe nie poddawaj sie.

a co do picia to wczoraj pilem dzis znowu juz wiecej nie chce :blink:

W robocie ostatnio sie nagadalem z nowa kolezanka fajna dziewczyna wesola ladna i wogole fajnie sie nam gada ze soba :huh:..

a na dzien kobiet NIC dzien jak co dzien :D

#6857 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ Damian ja też tak robię tylko u mnie to się nie udaje nie mamy tematów itp rzeczy ale wszystko zależy od obydwóch stron ty możesz chcieć ale ona nie i co pan zrobisz nic pan nie zrobisz

#6858 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio@ Wlacz chłopie do końca chłopak nie ściana :blink: Wkońcu pęknie , ja nie odpusciłem walczyłem do końca i sie udało a tez myślałem że to koniec ale ni Chu** nie odpusciłem i wszystko sie teraz mi pieknie układa :huh:
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#6859 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 22:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jednak myśle ze teraz tak. :blink: Nieciekawie się robi mówie wam. :huh: Ale damy rade...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6860 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów

Napisany 08 marzec 2010 - 15:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław jak jest coś poważnego między wami to przejdziecie przez to!