Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6821 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 marzec 2010 - 19:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ponawiam swój apel do cZesia.

CZesiu kończ tą parodie bo juz nie idzie czytać tych twoich beznadziejnych przemyśleń.Dajmy głos głos nowym którzy nie wiedzą jak zdobyć kobiete, bo ta twoja "telenowela" juz męczy ludzi!!
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:59
  •  

#6822 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 06 marzec 2010 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 po 1 nie kłucimy się ! a po 2 koledzy każdy ma swój świat , swoją dziewczynę to co wy chcecie od @UrsusCzesio chce być z nią niech bedzie , jak jest fajna dziewczyna , ładna itp i ją kocha to czego nie każdy ma swoje życie i nie kłućmy sie
www.agromarchobrzany.pl.tl

#6823 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W celu rozluźnienia atmosfery mam pytanie -który z przedstawionych panów jest gorszym "bydlakiem" nr.1 czy nr.2
Pan numer 1 -poderwał dziewczynę tylko po to żeby się zabawić i ją zostawić
Pan nr 2 - bawił się z dziewczyną na dyskotece a pod koniec bezczelnie, prosto w oczy powiedział jej "Ty to przyj.bana jesteś"
proszę o wasze opinie który jest gorszy.
assasasas

#6824 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z pewnością pan nr.1 :blink:

#6825 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może jakies uzasadnienie? :blink:
assasasas

#6826 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 06 marzec 2010 - 21:16

Tak i tylko Ona. Lepszej nie widze w okolicy a dużo się zmieniło. Przecież bez przerwy o Niej mówie  :blink:

ZUCH, Ja raczej właśnei tak dzisiaj spędze

popieram czesia ja tez ciągle o jenej myslę i tez mam nie raz takie checi by się z nią porządnie zakrecić a co mi po tych kolezankach jak one nigdy nie mają dla mnie czasu i przez to dziaisj tez siedzę w domu  :huh: a chetnie bym gdzies wypadł na jakieś spotkanko z laską bo prawie cały tydzien widze prawie samych facetów. no ale co zrobic te chętne do spotkania sa za daleko a 50km to nie duzo ale ona są dalej :D

#6827 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie nie ma co się przejmować jak nie ma kobiety u boku to zawsze zostaje "Biała Dama" :blink:
assasasas

#6828 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hm, panowie, macie jakiś prosty sposób na udowodnienie panience, że bardzo niemiło mi było, gdy za nią latałem bez żadnego efektu, a teraz tylko mogę patrzeć, jak powoli odchodzi z innym? Chcę jej zrobić coś takiego, że się cholera mać zastanowi. Nie chcę jej robić zbytniej przykrości, ale coś takiego, żeby sobie uświadomiła moje położenie

#6829 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Idź na całość. Zobacz ja poszedłem i efekt w 5 minut był :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#6830 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moim zdaniem nie da się dać do zrozumienia dziewczynie że żle robi bez sprawiania jej przykrości, jeśli nie lubisz gościa to na początek obij mu ryj - zawsze pomaga a dziewczyne zdołuj jakimś tekstem że nigdy tak bezsensownie czasu nie straciłeś jak wtedy kiedy się spotykaliście

Nie idź na całość bo to karalne :blink:
assasasas

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6831 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie chcę robić jej przykrości, uczucie jakieś tam jeszcze jest, wiadomo, psychicznie się nastawiam, ale nie wszystko da się zmienić od strzała. Gość mi jest obojętny. Nie będę mu maski klepał. Bardziej mnie gnębi sam ten fakt, odrzuciła mnie, poszła do innego, mimo że się starałem.

Czesławie, co masz na myśli?

#6832 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale nie żeby zaraz wpier*** tylko z Ni9ą w rozmowie

#6833 Share BAGHIS1

BAGHIS1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiowi chyba chodzi żebyś w pierwotny sposób pokazał jaj ze jesteś facetem "bara bara"
assasasas

#6834 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:20

ale nie żeby zaraz wpier*** tylko z Ni9ą w rozmowie

Ja sie z gościem bił nie będę, bo nie mam po co. Chyba, że pierwszy mnie zaatakuje. A w ogóle to powyższa sprawa nie jest ważna, można by było jej jakoś udowodnić, ale nie będę cierpiał na bezsenność gdy tego nie zrobię.

#6835 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 marzec 2010 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po prostu bardzo poważna rozmowa. Co myślisz co czujesz co możesz dać tylko konkretnie i stanowczo. Nie masz już nic do stracenia.

#6836 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 07 marzec 2010 - 00:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Się przyłącze ja jednej napisałem po tym jak nie wyszło że jest zimna i takie tam i tyle.A macie jakieś sposoby na nieśmiałość?A ja mam jeszcze taki problem jak jestem jako kolega to idzie świetnie gadamy o wszystkim i jest super ale jak chcę czegoś więcej to wtedy jest zdziwienie że co? że jak? i się kończy Z góry dzięki za porady

Edytowany przez PatrykGY, 07 marzec 2010 - 00:14.

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#6837 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 11:29

Po prostu bardzo poważna rozmowa. Co myślisz co czujesz co możesz dać tylko konkretnie i stanowczo. Nie masz już nic do stracenia.

Ach, dałem spokój, co się będę uganiał za jakąś panienką wiecznie? Nie chciała, to niech wy.... niech sobie idzie i po sprawie. Mam ciekawsze rzeczy w życiu. :blink:

#6838 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 07 marzec 2010 - 12:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Lordhagen olej ją i tyle a jak będzie coś chciała to powiedz lub napisz że nie jesteś chłopiec na zawołanie jak tamten jej rogi pokaże i ona przyjdzie do Ciebie lub o coś poprosi to krotko z nią wtedy że masz inne sprawy na głowie a nie niańczenie rozciećkanej dziewczynki lub jeśli Cię to gnębi weź jej powiedz prosto w oczy że to co zrobiła bylo szczeniackie i naprawde żenujące tym numerem pokazała że jest typową blondyną bez jakiś zasad i tyle i niech ona się zastanawia a Ty żyj i imprezuj na to jest życie... Takie jest moje zdanie...
KPK Kumurun Team...

#6839 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 marzec 2010 - 12:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tak właśnie zrobię!
Ja płakał nie będę, trochę się do niej przywiązałem, no ale uj.
Trochę głupio zrobiłem, mogłem się nie dawać na każde zawołanie i jej nie pomagać. Ale człowiek uczy się na błędach i teraz już czegoś takiego nie zrobię, gdy poznam nową dziewczynę, a z tą panienką tym bardziej. Niech jej ten rogożyt pomoże, no nie? Jak uciekła ode mnie do niego (nie dosłownie, ale odkąd on się pojawił, to przestała do mnie pisać tak na ogół, jak zwykle - teraz tylko, gdy ma problem), to widocznie miała powód, on jej lepiej pomoże. A ja sobie pójdę na piwko, ooo. I sobie Bizonem w żniwa pośmigam. I będzie dobrze, a ona niech się męczy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6840 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 07 marzec 2010 - 12:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I chwała Ci za te decyzje... Jak mawiał mój dziadek tego kwiata jest pół świata więc nie ta to inna a jak wystartujesz na impreze tam jest full panienek i można przebierać co tydzień inna i bawić się póki można do upadłego a to jest najlepsze żeby zapomnieć o takiej kr***e i żyj pełnią życia bo żyje się raz i każdą sytuacje trzeba wykorzystać i coś o tym wiem...
KPK Kumurun Team...