Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6761 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 22:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mojej wczoraj kumpel się oswaidczył :) A niedawno ja olał. Ledwo żyła a on ma czelność Wrrrr Normalnie ja mu jaj wyrwe :) :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 18:33
  •  

#6762 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 marzec 2010 - 22:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 takich ludzi powinno się wybić to nie jest prawdziwy facet traktuje dziewczyne która go kocha jako zabawke a gdy zobaczy inna w krótkiej kiecce to za nią leci a jak przeliczy swoje możliwości to wraca z podkulonym ogonem jako niewinny zero tolerancji dla takiego g***a...
KPK Kumurun Team...

#6763 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 02 marzec 2010 - 23:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no bo ludzie są niezdecydowani i to działa w obu przypadkach :) coś o tym wiem :)

#6764 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 02 marzec 2010 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to też racja ale moim zdaniem trzeba mieć troche wyczucia taktu
KPK Kumurun Team...

#6765 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to napewno :) ale wiesz jak to jest ALKOHOL +PANIENKI+IMPREZA=jazda bez oporów :)

#6766 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 02 marzec 2010 - 23:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 znamy ten temat... 2 razy tak miałem że rano pobódka a ja nie wiem kto przy mnie leży... :)
KPK Kumurun Team...

#6767 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 15:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem, ale chyba mi przeszło. Te pół roku dało mi do zrozumienia, że to jest niezdecydowana panienka jeszcze nieco niedojrzała, ja zresztą chyba też nie, bo myślałem, że ją kocham, a tu nagle moge bez niej żyć? Ale to lepiej. Po co mam się przejmować czyimiś problemami? Znając życie, nic się jej nie stało, tylko wyolbrzymiła, jak to dziewczyna...
I wygląda na to, że już się przestała przejmować. Mogę ją zostawić bez wyrzutów sumienia, że nie pomogłem, bo starałem się, nie wiem czy mi wyszło. Ale próbowałem. I szczerze, nie widzi mi się być czyjąś pomocą zawsze i wszędzie. Gdybyśmy byli razem, to oczywiście, w ogóle lubię pomagać, ale bez przesady. Co ja jej będę do d*py wiecznie właził? :)

#6768 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 03 marzec 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak już jest z dziewczynami , moja taksamo taka niezdecydowana ze czasem już mam taką nerwę ze ...
ale kobiety juz takie są :)
www.agromarchobrzany.pl.tl

#6769 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zgadzam się z Tobą lordhagen... jeśli zmądrzeje to przejrzy na oczy takie jest moje zdanie a na siłe nic nie zrobisz nie ma cudów...
KPK Kumurun Team...

#6770 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 03 marzec 2010 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dokładnie jak skruszeje sama przyjdzie nie daj jej powodów ze jestes o nia zazdrosny to najlepiej dzała sam sie przekonałem zazdrosc do niczego dobrego nie prowadzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6771 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze już ;) Wszystko wyjaśnione :D
Mój Wladimirec podbija świat

#6772 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu ciesz sie, a ja dziękuje tutaj każdemu serdecznie za rady, każda w jakiś sposób pomogła, a teraz robie tak jak napisałem czyli panienke olewam jednak, co jej sie bede pchał do niej na siłe, nie zmusze jej do niczego

#6773 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz racje na sile nic nie zdzialasz to napewno a jeszcze mozesz przez to ja z nie checic do siebie.

Czesio i dobrze o by tak dalej

#6774 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta, w ogóle sie zastanowiłem. Mam prawie 16 lat, czy moje życie polega na jakiejś dziewczynie? Nie. Teraz trza sie uczyć, szykować przyszłośc, w międzyczasie zajmować tym co kocham (rolnictwo), bawić sie z kumplami, wyskakiwać na piwo i będzie dobrze, a nie tu sie bede jakąś panienką przejmował...

#6775 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawidlowe podejscie mozna miec tez koleznaki nie tylko koledzy nie ;) .. no a pewnie tak sama sie szybciej sie znajdzie niespodziewanie niz jak bys szukal w kolko ..

#6776 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koleżanki też trzeba mieć to nie wykluczam ;)

#6777 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 03 marzec 2010 - 23:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja tylko koleżanki lubieee :D z wiadomych powodów ;)

#6778 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 08:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zobaczysz ta wybrana znajdzie się sama a teraz żyj i ciesz się życiem imprezuj bo to nie wróci później...
KPK Kumurun Team...

#6779 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 04 marzec 2010 - 14:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Drodzy uwodzicele mam bardzo waze pytanie czy zdazył wam sie kiedys sex bez zobowazan majac juz dziewczyne jesli tak to jak sie potem czuliscie czy nie mieliscie wyrzutów sumienia ze zdradziliscie swoja dziewczyne z inna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6780 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 15:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co to zdrady to zalezy pewnie jak traktujesz swoj zwiazek bo jesli powaznie to nawet nie pomyslisz o tym zeby zrobic skok w bok a jesli jestes tylko z dziewczyna bo jestes i nic to dla ciebie nie znaczy i skok w bok to nic takiego to raczej bedziesz mial czyste sumienie. Osobiscie jak by takiego numeru nie odwalil bedac z osoba ktora naprawde kocham bo po tym napewno bym nie mogl jej spojrzec w oczy i znajac zycie bym nie mogl tego dusic w sobie i bym jej o tym powiedzial bo nie mogl bym jej oklamywac.