marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

WeSolyRomeK    17

No będziesz oglądał te pieniądze już to widze......


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No prosze a moja koleżanka z klasy dziś została maa.Szczęśliwa para od 2 lat. Najlepsze w tym że tonie była wpadka. No takich ludzi podziwiać. Przynajmniej dziecko było chciane a nie przez przypadek


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no i ladnie :D moze chcieli miec dziecko planowali to troche pozniej moze kto wie ale ze wyszlo jak wyszlo to tez sa szczesliwi z tego ze beda mieli wspolne dziecko i sa ze soba szczesliwi to jest najwazniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jeśli planowali i są na to gotowi to wszystko w porządku. A nie jak te teraz aby by sie ujały przez ,,ch'' na początku wyrazu po krzokach a potem płacz bo wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

No prosze a moja koleżanka z klasy dziś została maa.Szczęśliwa para od 2 lat. Najlepsze w tym że tonie była wpadka. No takich ludzi podziwiać. Przynajmniej dziecko było chciane a nie przez przypadek

 

A co tu podziwiać? Chyba głupotę w wieku 16 lat dopiero zaczyna się prawdziwe życie, młody człowiek powinien zainwestować w siebie czegoś się nauczyć, zobaczyć trochę świata a nie zajmować się pieluchami. Tylko tego dziecka szkoda bo podejrzewam że na starcie już ma życie zmarnowane. Teraz jest sielanka gorzej będzie jak na pampersy zacznie brakować, mężuś zacznie sobie popijać a jak nawalony wróci do domu to będzie ją lał kablem od pilota do telewizora i się skończy dzień dziecka.

Chyba że jest taka cwana że złapała sobie na brzuch jakiegoś bogatego gościa i będzie na nich obu tyrał jak wół w co jednak wątpie bo takie przypadki są coraz rzadsze.

Z takim podejściem do życia jeszcze przez wiele lat nie będziemy prawdziwymi europejczykami. W całym cywilizowanym świecie decyzję o dziecku podejmuje się ok 35 roku życia kiedy jest się już w miarę stabilnym finansowo


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

po 1 nie ma 16 tylko 18. a po 2 koło 35 roku życioa rodzenie dzieci? Gdzie to napsiali w bravo girl? :D :D Tak staro to u mnie nikt w okolicy nie miał i żyje. Nie wiem co za kretyńskie poglady masz. Najlepszy wiek dla kobiety do do 30-35lat max na rodzenie dzieci. I co potem rodzice umierają a dzieci jeszcze . 35 lat dopiero jest się stabilnym finansowo? Chybaw mieście i nawet wyglądasz na takiego z miasta i masz poglądy mieszczanskie. A co jasnowidzem jesteś że on ma full kasy? Toś dowalił ehhh. A moze się kochają? W sumie z tobą gadać to szkoda nerwow czasami samsobie przeczysz najpierw mówisz że lordhagen to pierdoła bo jak mu dawała to nie brał. Czyli wychodzi że ty tkaiej okazjibyś nie zmarnowal a potem że to fujj bebe brzydzisz sie takimi łatwymi :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Romek powaliles mnie na kolana tym co napiales stabilni finansowo haha jestem z miasta kupic mieszkanie/domek na kredyt na 30 lat to bede po 50 zanim go splace wtedy bede stabilny finasowo tak to co dopiero po 50 wolno mi myslec o zalozeniu rodziny.. nie rob mi na smiech.. oni moze podjeli decyzje swiadomi tego i napewno rodzice cos im pomoga chloapk moze pracuje wiec ma kase na pieluchy .. i nie oceniaj kazdego ze pije i nie wiadomo co bo nie kazdy taki jest, nie ktorzy maja powazne podejscie do zycia i do rzeczywistosci.. Ja ostatnio wpadlem na pomysl ze teraz jestem na stazu potem jeszcze z 2-3 lata bede pracowal w tym zawodzie jak sie uda i jak sie wyprowadze do swojej to znacyz kupimy jakis domek to odtworze wlasny warsztat na poczatku ladnie wszystko przygotuje i bede robil po godzinach a jak bede mial stalych klientow i bede wiedzial ze bede mial robote i wogole to bede robil sam w sobie, trzeba myslec przyszlosciowo nie chwila..

 

a co do wieku na rodzenie to chyab 25-30 bylo Lukaszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

no też mówie że 35 to już jest calkowicie górna granica tak 20-30 lat.max 35. Im dalej po 30 tym cieżej zajsć w ciąże. Czyli teraz niech się mnożą :D

Na swoim najlepiej się wychodzi. Narazie niepewny interes z handlem bo niedlugo takie cos jak PROW itp zniosą. Więc albo upadek iwelu rolników. Albo bardzo duże zapotrzebowanie na maszyny z zachodu używane. Co mnei najbardziej by cieszyło :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No narazie na mała skale handlujesz ale zawsze od czegos trzeba zaczac najlepiej jakbys mial tam wtyki i np. jak ktos bankrutuje i idzie pod mlotek i wtedy sprowadzic taki sprzet za gorosze i w Polsce sprzedasz ze sporym zyskiem i interes sie kreci..

 

No jak mowisz 20-30 to tak jeszcze malo wiele a najlepszy wiek to chyba 23-25 a kolo 35 to kobieta moze miec problemy z zajsciem jak i z rodzeniem.. chociasz sa ludzie co maja nawet 40 lat i sa w ciazy ale to zadkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no te 10 lat są najlepsze. Tak moja bratowa ma 36 i nie może zajsc. Niestety mogli jeszcze 5 lat chodzić :D :D B) No ale po ładnych paru próbach niby coś się udaje :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

po 1 nie ma 16 tylko 18. a po 2 koło 35 roku życioa rodzenie dzieci? Gdzie to napsiali w bravo girl? :D :D Tak staro to u mnie nikt w okolicy nie miał i żyje. Nie wiem co za kretyńskie poglady masz. Najlepszy wiek dla kobiety do do 30-35lat max na rodzenie dzieci. I co potem rodzice umierają a dzieci jeszcze . 35 lat dopiero jest się stabilnym finansowo? Chybaw mieście i nawet wyglądasz na takiego z miasta i masz poglądy mieszczanskie. A co jasnowidzem jesteś że on ma full kasy? Toś dowalił ehhh. A moze się kochają? W sumie z tobą gadać to szkoda nerwow czasami samsobie przeczysz najpierw mówisz że lordhagen to pierdoła bo jak mu dawała to nie brał. Czyli wychodzi że ty tkaiej okazjibyś nie zmarnowal a potem że to fujj bebe brzydzisz sie takimi łatwymi :D

Takiego ignoranta jak ty czesiek to trzeba ze świecą szukać różnych już w swoim życiu spotykałem ale ty jesteś nr1 Bravo girl to lektura odpowiednia dla twojego poziomu intelektualnego ja każdą ze swoich wypowiedzi opieram na wiarygodnych danych naukowych wg których w całym cywilizowanym świecie w takim wieku zakłada się rodzinę. Podrzucił bym ci pare interesujących tytułów ale po co i tak wiele z tego nie zrozumiesz....

A co do ciebie Damian to chyba nie do końca rozumiesz znaczenie pojęcia "Być stabilnym finansowo" Jeżeli bycie stabilnym finansowo to wg ciebie posiadanie na własność mieszkania czy nie spłacania żadnego kredytu to idąc takim tokiem myślenia, ludzkość by wyginęła , ja nie znam nikogo kto nie miał by na karku jakiegoś zobowiązania kredytowego na karku, nawet emeryci je mają. O stabilności finansowej możemy mówić wtedy kiedy ma się dobrą pracę i jest cię stać na to żeby taki kredyt zaciągnąć i kupić własne mieszkanie czy dom a nie mieszkać kątem u rodziców oraz ponad to zostaje ci rezerwa na to żeby zapewnić rodzinie godziwe warunki życia a nie wegetacje.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No niestety tak bywa ale wazne ze sie nie poddaja i nie zalamuja a noz widelec nagle beda mieli mile zaskoczenie jak zajdzie w ciaze i beda szczesliwi jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mam w duypie tą całą twoją teorie bo to sie kupy d*py nie trzyma i tak. Jakieś ciołki powymyślali cos i wtedy mamy co mamy. Hahah 35 lat kto zakłada rodzine? Zwykle juz są załozone a dzieci chodzą do gimnazjum. Naczytasz sie pierdól i tylko zmniejszasz poziom inteligencji tego forum :D . To narazie mój ostatni post. Jak zbanują tego profesorka to mi napiszcie na priva :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Ciołek to jesteś ty i ty zaniżasz poziom tego forum bo nawet jednego sensownie brzmiącego i poprawnie gramatycznego zdania nie potrafisz sklecić, a to że na całym świecie w takim wieku zakłada się rodzinę to niestety ale taki jest fakt, a cały świat to nie twoja wioska. Badania nad takimi procesami społecznymi prowadzą socjolodzy i psychologowie a nazywanie wykształconych inteligentnych ludzi (w przeciwieństwie do ciebie) ciołkami jest dowodem na twoją małą inteligencję. Na szczęście chyba już nie będziemy musieli czytać twoich użalań się nad sobą bo raczej bana nie dostanę.

Aha byłbym zapomniał, swoją drogą ta Patrycja to niezła cwaniara musi być poznała się na tobie,jaka z ciebie pierdoła wyciągnęła od ciebie kasę jak od przedszkolaka a ty myślałeś że jej zaimponujesz co to nie ty jaki ty bogaty itd a teraz szukaj wiatru w polu.kase przechulała a ty użalasz się teraz na internetowym forum.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
No jak mowisz 20-30 to tak jeszcze malo wiele a najlepszy wiek to chyba 23-25 a kolo 35 to kobieta moze miec problemy z zajsciem jak i z rodzeniem.. chociasz sa ludzie co maja nawet 40 lat i sa w ciazy ale to zadkosci

 

Kumpel mój rocznik (1994) ma rodziców (właściwie jego ojciec od kwietnia świętej pamięci...:D ), jego matka ma teraz 64...

Różne rzeczy sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Zawieruche to chyba głównie sieje Wesoły Romek, zaglądam tu czasami tak z ciekawości i musze powiedzieć, że kiedyś był tu spokój - chłopaki pisali na poziomie takim jaki im odpowiadał, nie było za dużo wyzwisk itp.. Chwali się swoim wykształceniem, a poziom jego postów jest chwilami zadziwiająco niski - zwłaszcza te z podtekstami erotycznymi (istna żenada i niedojrzałość), o złośliwości praktycznie w każdym nie trzeba przypominać. Ja myślę, że nie ma potrzeby zmieniać poziomu tego forum, bo Ci którym on nie odpowiada mogą szukać innych... Poza tym czy w Chinach, Afryce, Ameryce Południowej, i wielu krajach także średni wiek w którym ludzie decydują się na pierwsze dziecko to 35 lat?? Skąd Ty te "światowe dane" wytrzasnęłeś to nie wiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

Ej spokojniej! To nie spęd, tylko forum. A temat nie powiem, bo jest poważny.

Ale fakt, że w życiu trzeba sobie dawać radę i żyć dalej, bo nic nam innego nie pozostaje. Nawet jeśli wszyscy dookoła się poddają należy walczyć i pokazać, że nie ma sytuacji bez wyjścia.


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A co do ciebie Damian to chyba nie do końca rozumiesz znaczenie pojęcia "Być stabilnym finansowo" Jeżeli bycie stabilnym finansowo to wg ciebie posiadanie na własność mieszkania czy nie spłacania żadnego kredytu to idąc takim tokiem myślenia, ludzkość by wyginęła , ja nie znam nikogo kto nie miał by na karku jakiegoś zobowiązania kredytowego na karku, nawet emeryci je mają. O stabilności finansowej możemy mówić wtedy kiedy ma się dobrą pracę i jest cię stać na to żeby taki kredyt zaciągnąć i kupić własne mieszkanie czy dom a nie mieszkać kątem u rodziców oraz ponad to zostaje ci rezerwa na to żeby zapewnić rodzinie godziwe warunki życia a nie wegetacje.

 

tak mam dobra prace zarabialm 1200zl na reke i napewno za taka pensje bede w stanie wyzywic rodzine i spacic kredyt a splacajac male kredyty na pralke itp nie porownuj tego do kredytu na dom, stabilny finansowo mowisz mam stal prace od 5 lat zarabiam 2tys na reke wzielem kredyt na 30 lat a po 5 zakald upadl i nie mam pracy a zalozylem juz rodzine prace znalesc ciezko zeby dawali ci wicej niz 1100zl na reke. posiadanie kredytu na pralke czy lodowke czy cos w tym stylu to jest pikus w dzisiejszych czasach bo masz nawet elastyczne raty, i majac umowe na rok czy 2 lata jestes w stanie to splacic bo jestes pewien ze ta kase bedziesz mial w razie co jest jakis okres wypowiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crashi4    0

Było się w kredyty nie plątać tylko coś wynając na początek potem myśleć dalej...Też planuję założyć rodzinę mam 24 lata pracę i co tylko chcę, ale nie jest tak łatwo...ty myślisz że jak bedziesz miał 35 lat i kase i burackie BMW albo Miecia starego ML to pojedziesz na imprezę na pierwszą wieś i poderwiesz dziewczynę??? Kolego wyjdź z domu i wyłącz internet..mózg przewietrz.

 

tak na dodatek poza tematem są jakieś fajne foczki na Agrofoto??? może to przerobimy na coś jak NK??? :D


PRezeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Z przerabianiem AF na NK nie ma szans bo juz nie jedenemu sie takie cos marzylo ... A co do fok to nie wiem czy sa ale wiem ze jest kilka dziewczyn na AF i to bardzo ladnych ..

 

 

Jesli twoja wypowiedz byla kierowana do mnie to ja bedac w twoim wieku planuje juz zalozenie rodziny i nie musze szukac zadnej laski co poleci na BMW czy Mietka mam jzu swoja druga polowe od ponad 2 lat.. co do wynajmowania moim zdaniem nie ma sensu u mnie w miescie sie placi najmniej tysiac plus rachunki to mnie tyle rata miesiecznie pewnie wyniesie kredytu na mieszkanie na 30 lat a po co komus placic to lepiej z rok sie pomeczyc u rodzicow i szukac jakiesgos ladnego domku nie za drogo bo teraz jedt tego pelno do wyboru do koloru.. a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crashi4    0

Nie myślałeś po prostu o budowie..Może masz jakies pole co się w miarę nadaje albo kawał działki trzeba kupić...stawiasz w miarę rozsądnie mały dom..najpierw pomieszkacie u starych potem zrobisz kuchnię i łazienkę,,jeden pokój. Jak wyjdziesz na swoje będziesz robił dalej..Z tego co wiem to za około 130 tyś jesteś w stanie wejśc do domu. A masz swoje i nowe a nie betonowy karton. Wiesz jak bloki.


PRezeS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mieszkam w bloku i nie mam kawalka pola bym musial jedynie kupic dzialke co jest koszt 10-30tys zalezy gdzie i jaka duza dzialka, samemu stawiac w sumie nie glupi pomysl ale nie mam zielonego pojecia o budowie a wiesz chcialbym spac spokojnie a nie z mysla ze moze mi zaraz dach na glowe spadnie.. za 150tys niby koles nie dlaeko mojego kuzyna wybudowal ladny pietrowy domek.. tez tak mysle zeby na poczatek sie po meczyc z rodzicami mieszkajac.. a co do bloku to mieszkanie w moim bloku jest warte te co ja mam 300tys albo ciut wiecej wiec za ta kase mozna smialo sobie kupic ladna dzialke i wybudowac nie taki brzydki domek no i zostanie na samochod i urzadzenie domku jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj