Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6681 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 28 luty 2010 - 21:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to fajnego masz teścia że z tobą wypije zawsze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:22
  •  

#6682 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 28 luty 2010 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hymmm.... ta sytuacja jest podobna do mojej trochę ale nie całkiem, też lipa jest :) :) :) .. Wiesz ja to bym raczej na Twoim miejscu pomógł jej narazie tak z dystansem podchodził do tego co jest co sie dzieje i wogóle może się otworzy i powie Ci dokładnie co i jak i wtedy bedzie już dobrze tylko bedziesz ją musiał wspierac wtedy cały czas ale to nic myśle że dasz rade ;)Jeśli zobaczy że jesteś przy niej mimo tego i że chcesz jej pomóc mimo tego co mówiła że koledzy i wogóle to mysle że zacznie nabierać chęci bo bedzie widziała w Tobie poparcie i pomoc i napewno z czasem coś z tego bedzie :) Tak mi się wydaje i mysle że tak bedzie :) Ja bym tak zrobił ale tu Ty rzadzisz kolego :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#6683 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 28 luty 2010 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 cześć, jestem nowy w temacie, jakiś czas przeglądałem się dyskusji i co do sprawy @lordhagen mam podobne zdanie jak @andrzej i @gago. Jeśli Ci na niej zależy to bądź przy niej blisko,ale nie narzucaj się, traktuj temat luźno, wyrażaj swoje zdanie i słuchaj jej (jeśli będzie chciała z Tobą rozmawiać) z czasem sama może zrozumie że jest dla Ciebie, ale nic na siłę.
powodzenia
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#6684 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 28 luty 2010 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja koledze jakby co nie wyszło na otarcie łez polecę ten oto utwór:

#6685 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 28 luty 2010 - 22:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego Ty sobie jaj nie rób bo to poważna sprawa jest wiem coś o tym.. i trzeba chłopakowi pomóc coś doradzić a nie mu jakieś piosenki podawać :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#6686 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 28 luty 2010 - 23:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 kolego piosenką nic nie pomożesz posłucha 2 min i znowu bedzie miał ten sam problem ja bym radził Ci jej pomóc mimo że kiedyś wybrała innego ale widząc w tobie chęć pomocy , dobrego człowieka to będzie zawsze inaczej między wami , olanie to nie rozwiązanie i latary też nie są dobrym rozwiązaniem
www.agromarchobrzany.pl.tl

#6687 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 28 luty 2010 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 musimy wźąci sie do tematu na poważnie ,bo to co kolega @lorhagen napisał nie brzmiało jak żart tylko prośba o pomoc z naszej strony więc podejdzimy do tematu z rozwagą :) .Tak jak koledzy prędzej pisali nie możesz byci zbytnio nahalny bo ją spłoszysz musisz byci na początek jej przyjacielem któremu może sie wyżalici i zwierzyci

#6688 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 28 luty 2010 - 23:08

Kolego Ty sobie jaj nie rób bo to poważna sprawa jest wiem coś o tym.. i trzeba chłopakowi pomóc coś doradzić a nie mu jakieś piosenki podawać :)

Nie wiem, może Ty masz zwyczaje robić sobie jaja, każdy może doradzać jak chce, jak Ci się nie podoba, nie musisz korzystać z tej porady!!!

#6689 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 28 luty 2010 - 23:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Gago Sam chyba robisz sobie jaja?? prowokujesz do kłótni i nic więcej!! Skąd mamy wiedzieć czy nie robisz sobie z nas jaj??? było juz kilka przypadków np Blanka90 czy zenek...
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#6690 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Szczęście w nieszczęściu że lordhagena problem to nie żarty :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6691 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do tego problemu to uważam podobnie jak reszta...
Pomóc,ale być obojętnym by nie pomyślała,żę chcesz wykorzystac fakt iż sobie nie radzi i szuka pomocy i dajmy na to znajdzie ją u Ciebie to niech czuje,żę może liczyć na Tobie a Ty tego nie wykorzystasz jako przynęte na nią,a jak cos będzie chciala więcej to da znaki inaczej po prostu potrzebuje się wyżalić i żebyś tego z niczym innym wtedy nie pomylił :)
Namieszałam :) nie no napisałam jak uważam,jak żem nie uważała jak żem robiła :)

#6692 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja ci powiem tak jak koledzy daj jej w sobie oparcie zostań jej przyjacielem może z czasem coś z tego wyjdzie... a napewno zyskasz trochę doświadczenia więc do dzieła

#6693 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co to problemu kolegi to jej pomoz jak najbardziej pogadaj z nia sprobuj jakos do niej dotrzec co nie bedzie latwe dowiedziec co sie stalo, wtedy postaraj sie jakos ja nakierowac by o tym nie myslal jak bedziesz znal sytuacje to sprawa prosta nie wiem napewno jej nie zostawiaj w tej sytuacji bedac z nia wspierajac ja pokazesz ze jest dla ciebie wazna i ze chcesz jej pomoc

co koles zrobil wiec ci nie powiem co konkretnie zrobic ale mozesz do niego podejsc jeden strzal i sie spytac czy wie za co? jak powie ze nie to drugi na przypomienie i to samo pytanie jak bedzie dalej tak gadal to powiedz ze niech pomysli i jutro z nim pogadasz tylko ze mozesz byc mniej mily koles wymieniknie nie ma opcji :)

Ja dzis bylem u swojej a moglem jechac tez do kuzna zobaczyc nowy sprzet :):) ktory nie dlugo sie ukaze w mojej galeri ale musze jechac go zobaczyc i pojezdzic nie ma opcji ze nie

#6694 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 28 luty 2010 - 23:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "Jest naturą kobiet nie kochać nas, kiedy je kochamy, a kochać, gdy my ich nie kochamy"
Miguel de Cervantes Saavedra (1754-1616)

od dawna ludzie mieli z tym kłopoty, nie jesteśmy pierwsi..:)
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#6695 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 00:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 damian z tymi strzałami w ów kolegę założyłeś bardzo optymistyczną wersje;p raczej skończyło by się na bójce a to nic dobregi i modrego

#6696 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 01 marzec 2010 - 01:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tez z tymi strzałami bym się tak nie rozpędzał, jak ona by się dowiedziała ze ty użyłeś siły wobec tego ów typka z jej powodu to mogła by ci zarzucić że wtrącasz się w jej sprawy...

#6697 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 10:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie rozbita buśka,by pogorszyła relacje miedzy nim i nią :)

#6698 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 15:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziękuję serdecznie wszystkim za rady, każda na swój sposób mi pomogła i wcielam w życie, a co do wojowania z tamtym kolesiem... Z tym problemu fizycznego nie ma, bo wygląda jakby go głodowali w domu, ale nie chcę wyjść na jakiegoś bandziora, co od razu z łapami leci. To tylko ostateczność.

#6699 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 15:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no moze troche mnie ponioslo z tym laniem .. ale napewno wez z nia pogadaj rozmowa szczera zawsze pomaga nie mow jej o tym co ty do niej czujesz badz dla niej jak kolega przyjaciel a bedzie dobrze :) zobaczy ze moze na ciebei liczyc i wogole i juz bedzie mala iskierka w tunelu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6700 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 01 marzec 2010 - 16:15

co koles zrobil wiec ci nie powiem co konkretnie zrobic ale mozesz do niego podejsc jeden strzal i sie spytac czy wie za co? jak powie ze nie to drugi na przypomienie i to samo pytanie jak bedzie dalej tak gadal to powiedz ze niech pomysli i jutro z nim pogadasz tylko ze mozesz byc mniej mily koles wymieniknie nie ma opcji :)

haha .. najlepiej to mu odrazu wpakuj kose w żebra i bedzie po problemie :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!