Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6661 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 27 luty 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a co ona takiego zrobiła?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:09
  •  

#6662 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 27 luty 2010 - 23:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 opowiedz szerzej o sytuacji jaka miala miejsce ..

Ja dzis sobie troche poswirowalem z nowa kolezanka ale nie chciala dac mi swojego numery tylko swojego chlopaka a ciekawe po co mi jego numer ;)

#6663 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 luty 2010 - 23:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tutaj nie trzeba nic rozpisywać Po prostu pokazała że ma innego. A dawała takie znaki, robiła nadzieje sama mówiła żebyśmy spróbowali wkońcu ją przkonałem. Ale nie powiedziała że nie jednak dajemy spokój ;) Chyba że to naprawde tylko kolega... W co wątpie
Mój Wladimirec podbija świat

#6664 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2010 - 23:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze pretekst abyś bardziej się postarał.
Idę spać. dobranoc.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6665 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 luty 2010 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Też to pod uwage brałem. Nie wiem kocham ją o innej i tak myśleć nie umiem to co tam ;) ani do roboty nic, teraz władzia zaczełem czyścić i obciążniki odmalowałem

#6666 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 28 luty 2010 - 00:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moze pogadaj z nia albo olej ja i zobacz co zrobi jesli nie bedzie starac sie jakos z toba umowic zeby pogadac to znaczy ze nie jest warta uwagi i nie zalezy jej na znajomosciz toba .. ja tez lece spac Dobranoc

#6667 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 28 luty 2010 - 00:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powiem wam chłopaki jedna panienka sama teraz domnie pisze i hyba zaczne ją braci na poważnie pod uwage ,bo ileż można szaleci hehehehe ;)

#6668 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 luty 2010 - 07:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Górolu jo wom dom rada, żebyś se przesadny nadziei nie robiuł, bo różnie sie może trafić.
Do mnie też teraz pisze codziennie pewna panna, w której żem sie kochał jakiś czas temu, no chyba sie nie zakochała? xD

#6669 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 luty 2010 - 11:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe a jako by inocyj hybo sie zakochoło w tobie ,bo to wis jako sama pisze to jyj zalyży ;)

#6670 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 luty 2010 - 12:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem, nie sądzę. Może po prostu lubi ze mną gadać. Czas pokaże, ale jakoś mi się nie śpieszy... Wole se do żniw poczekać i kombajnem pośmigać, a nie za pannami latać - bo umiejętnością uwodzenia mnie Bozia nie uraczyła...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6671 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 luty 2010 - 12:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heehe no jak to mówią co nagle to po diable lepiej spokojnie, a co do żniw to mnie już nosi ;)

#6672 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 698 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 28 luty 2010 - 12:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chopaki zniwa zniwami ale dziewczyne warto miec domnie tez taka kolezanka zaczeła pisac z ktora sie poznałem 5 lat temu na weselu i dzisaj sie mamy spotkac ;)

#6673 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 28 luty 2010 - 13:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to powdzenia kolego , ja też się nie moge doczekać porządnej roboty ciągnikiem a nie jakieś odśnieżanie ;)
www.agromarchobrzany.pl.tl

#6674 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 luty 2010 - 18:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chłopy... ja tu rady potrzebuję. Ale bez żartów proszę. Sytuacja może głupia i pozornie śmieszna, ale...
Zależy mi na pewnej dziewczynie, jak już pisałem, mówiła, że zostaniemy tylko przyjaciółmi. Dobra, se myślę, nie będę natrętny. No, zadowolony, pare dni mija, jakoś daję radę. Dziś się okazuje, że wyżej wymieniona panienka ma kłopot. Wiele mi nie powiedziała, ale chodzi o gościa, z którym się spotykała w międzyczasie. Zrobił jej coś przykrego. Teraz chodzi smutna. Chciałem dać spokój, ale teraz się przekonałem, że mi naprawdę na niej zależy. Nie wiem co robić, jak mam jej pomóc. A może wcale nie pomagać, tylko ją olać? W sumie to nie moja wina, ze tak się stało - gwarantowałem jej szczęście, że nigdy nie zostawię itp. - odrzuciła, widocznie wolała tamtego. A teraz przez niego jest smutna. Mam olać sprawę i niech se robią co chcą, czy może postarać się jej pomóc? Podejrzewam, że może się coś zmienić, gdy będzie miała pewność, że może na mnie zawsze liczyć, że jej nie zostawie. itp. Nie wiem co robić.

PS. Jeśli chodzi o samego gościa to mógłbym zabawić się w dentyste, z tym kłopotu nie ma, bo to taki pizdryk, że po 3 strzałach karetka przyjedzie... Ale to nie jest wyjście, chcę pomóc jej, albo olać całkiem, tylko nie wiem co mi się bardziej opłaca, na zdrowy rozum to należy olać sprawę, bo tu nie ma co dalej sie przed nią błaźnić, ale uczucia to uczucia...

PS2. Z deka chaotycznie napisane, jakby ktoś czegoś nie rozumiał prosze mówić, ale nie myśle zbytnio, bo mi się też przykro zrobiło - chyba jestem ch...a warty, skoro ode mnie wolała kolesia, przez którego teraz płacze.

#6675 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 luty 2010 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Głupio było by teraz ją olać i nie pomóc. Nie wiem po tym co robiła ci czy by o tobie zdanie zmieniła na gorsze po tym jak nie pomożesz raczej nie. Ale ja bym pomógł, pomógł bo akurat może na lepsze sie zmienić :)

#6676 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 28 luty 2010 - 18:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmm...sprawa niby prosta ale jednak... :). Ja to bym coś jednak zdziałał. Np. na początek spytał czy może potrzebuje pomocy/pocieszenia lub coś w tym stylu. Jeśli by to przyjęła pozytywnie no to wtedy już powoli do celu by zagadać czy by mnie wybrała jako tego jedynego.

#6677 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 luty 2010 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pomóż jej ale traktuj jak koleżankę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6678 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 luty 2010 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki wam za rady, postaram się rozważyć. W ogóle najbardziej racjonalne wyjście wydawało mi się olać ją i niech se robi co chce. Ale nie umiem być obojętny na czyjeś problemy, a zwłaszcza bliskich mi osób...

#6679 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 28 luty 2010 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 weź pomóż jej a ona ci sie odwdzięczy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6680 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 luty 2010 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Też tak myśle :) A u mnie co by sie nie stało. Zawsze do teścia moge wpaść z flaszeczką :)