Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#641 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witajcie Chłopaki :* i dziewczęta ;) :D jak mija Wam dzionek ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:03
  •  

#642 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edek u mnie ok. Byłem w Płocku załatwiłem co miałem załatwić. Ale jutro jeszcze raz trzeba jechać. ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#643 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo...no to ładnie :D A Ja nic nie zarobiłam jeszcze :D ale moge w zęby,hehe :D :) a w porządku bardzo ;) ta pogoda Mnie tak cieszy,ze zaraz wybywam na spacer i wróce później więc do usłyszenia zaś :)

#644 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 długi spacer?? z kim ??;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#645 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 16:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Długi spacer z kuleżnaką ;) to papa ludzie! żyjcie :D:*

#646 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Temat sie kreci ;)ale troche slabo :PWy tu nie o pogodzie nawijajcie tylko jak poznac fajna dziewczyne ;) a ja nie wiem....siedziec przed monitorem....czy sie przespac....

#647 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 02 marzec 2009 - 17:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO wiesz co?? Jeszcze Ci mało?? Ja Ci nie wystarczam ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#648 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przespać??? z kim??;)

bullet_black.png

#649 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:38

NO wiesz co?? Jeszcze Ci mało?? Ja Ci nie wystarczam ;)

Wystarczasz w zupelnosci :D mialem na mysli innych uzytkownikow :D
Andzrej to ma dobrze....wyspi sie a w ciagu dnia ma sile dla Kobiet :D

#650 Share erni

erni

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 17:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak czytam i czytam ten temat i postanowiłem wtrącić swoje 3 grosze. Moim zdaniem najłatwiej i najlepiej jest poznać dziewczynę na dyskotece bądź w jakimś przytulnym miejscu gdzie chętnie spędzamy(ją) wieczorki. Zachęcam do tańczenia bo znacznie ułatwia kontakt wzrokowy i fizyczny :D później wystarczy tylko zagadać i dobrze się bawić. Tylko w żadnym wypadku nie być pijanym lub "na fazie" hihi :D . Jeśli zależy nam na kimś to nigdy nie zaszkodzi kwiatek ;). to tyle i życze powodzenia :D!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 18:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zgadam sie z kolegą... ale tak naprawde to można poznać osobe wszędzie i zawsze... po kielonie człowiek odwagi nabiera i przychodzi mu to łatwiej tak więc %% w małych ilościach ale naprawde w małych mogą byc wskazane dla tych nie śmaiłych szczególnie;p ale ponoc królewny wygineły to ja mam nikłe szanse na znalezienie jakiejś...
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#652 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 17:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja dzisiaj wsatć nie mogłem bo tydzien chory bylem to sobie spałem :)
Kurcze ale jak się tu trzymać tematu jak nie ma kogo uwodzic :) :)
A ja swojej sympatii :) ( ale nie chodzimy ze sobą :) )chyba miesiąc płyte z muzą zgrywam ale musze w tym tygodniu się za to wziąść bo jeszcze się obrazi <_<
Ps. wreszcie mi naprawili aparat :angry: beda nowe foty :) I nie polecam aparatów samsung . Ja jak jeszcze bede kupował to wole dołozyc trochce wiecej ale jakiegos canona albo cos fajnego :)
Pozdrawiam i zapraszam panie do tematu bo niema kogo uwodzic a chłopaków o nie zabardzo :)
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

#653 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam ponownie w temacie, sam nie spodziewałem się ze tak szybko wróci ale Andrzej i wielu innych użytkowników mieli żałobę bez tego tematu, zaczęto się czepiać "jak to mod możne usuwać najczęściej wyświetlany temat na forum"...

Postanowiłem odchudzić trochę temat, o ile to sami zauważyliście, teraz nie pozwolę by choćby na chwilę pisano poza tematem, będę konsekwentny.

Serdecznie witam w temacie, teraz już o uwodzeniu, zapraszam do udzielania się tutaj
Czyszcząc ten temat zauważyłem ze najmniej postów usunąłem Eweliny, Marty i innych użytkowniczek, posty a najwiecej spamował @mateush i @petes, Panowie pilnować się <_<

Myślę ze po takiej w wpadce z tematem użytkowniczki będą chciały się jeszcze udzielać?

Teraz słowo do Pań, To od Was zalezy jakie powodzenie będzie miał ten temat, czy będzie budził zainteresowanie wśród użytkowników, ja nie pozwolę na spamowanie innych użytkowników, a od Was będzie zależało bardzo wiele :)

Wszelkie skargi i przyjmuję na PW/GG proszę tutaj juz nic po za tematem nie pisać
Pozdrawiam

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#654 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to ja może zacznę jeśli ma być na temat uwodzenia to powiem że w mojej galerii pojawiło się zdjęcie Madzi którą uwiodłem <_<

#655 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widziałem <_< Jak jo uwiodłeś??

bullet_black.png

#656 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na początku powitać wszystkich :) Cieszę się, że temat wraca do swojego przeznaczenia(tzn. odchudzenie ze zbędnego OT)

I teraz pytanko do "naszych" kochanych użytkowniczek jak i do nas panowie <_< : Jakich najczęstszych trików używacie aby zawrzeć nowa znajomość. Wiem sporo wypowiadających się jest nieśmiałych ale jak już dojdzie do jakiejś przypadkowej sytuacji na ulicy, gdzie wypadało by się przedstawić, to podchodzicie do tego na luzie, czy może z wielką powaga?? :)

Honda - The Power of Dreams :)

#657 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 widocznie kazdy dziecko neo i tylko przez minitor cyber sex uprawia

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#658 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eee ale na forum można równie dobrze uwodzić i poczytać sobie o innych historiach :) chyba już wszyscy(których można podrywać! :)) poszli spać...a więc i mi nie pozostaje nic innego jak sie pożegnać z wami bo jutro raniutko znów do szkoły trzeba wstać no bo wkońcu jest i "dla kogo" wstawać... :)

@marcin974

jedno tylko: soorka <_<

A i jeszce jedno macie może jakiś pomysł na prezent na dzień kobiet? Ale nie tylko zwyczajny kwiatek to musi być coś jeszcze coś wyjątkowego ale nie wiem co :/
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#659 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzie tam śpią :) nie wszystkie <_< oczywiście nie zraziło Mnie to iż porządek musi być :)
Uuu...to Ja wole podejść do poznania ze śmiechem :) a to zależy,bo z początku i tak JEstem powarzna,bo nie umiem się otworzyć odrazu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 03 marzec 2009 - 22:32

Bo wy tu uprawiacie uwodzenie co się nazywa smiech na sali-zamiast wyjsc gdzies, cos poderwac to oni siedzą na forum i piszą.

W końcu Andrzej to wirtualny uwodziciel <_<
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)