marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

@330CUrsus moze chce to przemyles bo wiesz niechce zeby zrobic ci nagle nadzieji i pisac z nia pisz to nic zlego przeciesz popisac mozna .. a z czasem napewno umowi sie na spotkanie z toba ale mozesz jej napisac co sie stalo ze nie chce z toba spotykac juz ..

 

a co do pogody to nie wiem jak u was ale mnie po 6 obudzila nie zla burza nawalalo jak by wojna byla co chwile takie huki ze masakara i ulewa ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

u mnie teraz idzie burza. Będzie bum bum ostre. Ale dziś było spotkanie z Patrycją 3 stopnia :) Przyjechał kumpel żeby takimu gosciowi sprasować siano bo on mu suszył dla koni ja mówie spoko jade. Jade pierwszy wałek patrze stoi jakis samochód e stoi to stoi a tam ona przywiozła brata do roboty. Ale się ździwiła jak C-360 wynurzyła się zza wzgórza a tam ja mało co jej kopara o ziemie nie zachaczyła :) Ja też. W sumie miałem ochote zrobić garaż z jej d*py dla mojej sipmy bo kropić zaczęło :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Mówicie żeby tak nie cisnąć? Jednak czuję że dam radę Ją przełamać. Bo pisała że jest wstydliwa i to prawda ale myślę że przełamię ten Jej wstyd :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Koledzy a ja mam inny problem pisze teraz z dziewczyną, oczywiście piękną :) problem leży w wzroście a dokładnie idzie o ok 7cm, no problem bo to ja jestem niższy... Ona o tej różnicy wie i pisze dalej... Co wy o tym sądzicie?? co dalej robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

No koledzy to właśnie chciałem usłyszeć... :) pisać.., mam trochę już inne plany... tylko nie byłem pewien czy robić coś dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Koledzy a ja mam inny problem pisze teraz z dziewczyną, oczywiście piękną :) problem leży w wzroście a dokładnie idzie o ok 7cm, no problem bo to ja jestem niższy... Ona o tej różnicy wie i pisze dalej... Co wy o tym sądzicie?? co dalej robić??

 

A ile masz wzrostu? Nie to się w życiu liczy. Ja 3 lata temu chciałem być wysoki, ale teraz bym się źle z tym czuł. Mam 176-178 coś koło tego i nie rosnę już dalej. W klasie jestem jednym z tych niższych. Dobrze mi z tym. :)

 

A w pisaniu to przecież nie przeszkadza, a jakby związek był poważny to też nie. Znam pewne małżeństwo gdzie mąż jest od żony mniejszy o jakieś 10 cm i niedawno im się drugie dziecko urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Eryk masz racje musisz przelamac ja zeby przy tobie sie odtworzyla mozecie sie spotykac kolezensko ale niech czuje przy tobie ten luz i sie nie wstydzi to pozniej bedzie latwiej i bedziecie razem czego ci zycze bo wiem jak ci na niej zalezy i sie wcale nie dziwie bo dzieczyna jest piekna :)...

 

wzrostem sie nie przejmuj nie kazdy moze miec 2metry .. a jak jej to nie przeszkadzaj to ty nie rob z tego problemu.. gorzej jak ubierze szpile takie 9cm jak ma moja laska dzieki ktorym jest tylko troche nizsza ode mnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

A ile masz lat moze nawet jeszcze urosniesz .. a ona juz nie i bedziecie rowni albo nawey i wyzszy .. Moja tez nie nosi za czesto tylko na jakies uroczystosci typu wesele przyjecie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Niech ma i 2 metry :) ale jak koledzy pisali nie to się liczy :) licza się uczucia a wzrost ? nie badzmy tacy zacofani :) skoro kobiety chcą równouprawnienia to i to że są wyższe nie powinno już dziwić :)

 

 

heh nom a Ja chyba jestem na początku jakiegoś związku z bardzo fajną dziewczyną :) ale tyle się dzieje w tak krótkim czasie ze myślę iż albo jest tą jedyną albo zupełnie przelotną znajomoscią :) wolałbym to pierwsze :)

 

P.S. u mnie dzis upał jak choroba i suchutko , lekki wiaterek ludzie w lubelskim na dobre rozpoczeli sianokosy i dzis sporo zebrali zieloniutkiego pachnącego siana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

ja tez jestem niższy od mojej żony, a do tego ona szpilki duuuuuże lubi :) wzrost to nie przeszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Koledzy a ja mam inny problem pisze teraz z dziewczyną, oczywiście piękną :) problem leży w wzroście a dokładnie idzie o ok 7cm, no problem bo to ja jestem niższy... Ona o tej różnicy wie i pisze dalej... Co wy o tym sądzicie?? co dalej robić??

 

Ja bym ci radził zastanów się dobrze zanim podejmniesz jakieś kroki w tym kierunku. Jakby nie patrzeć 7cm to sporo. Dajmy na to będziesz chciał ją pocałować i co stołek będziesz sobie pod nogi podstawiał? albo stawał na gazecie? Niby niuans jak niektórzy piszą ale przez takie niuanse niejedno małżeństwo się rozpadło, także zastanów się dobrze.


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

chyba troche przesadziles 7cm to nie jest duzo ja od swojej jestem wyzszy o prawie 15cm i jakos nie przeszkadza to mi przy calowaniu a 7cm to lekko na palcach i dalby rade a nawet by nie musial na palach stawac.. a co do malzenstwo to raczej chyba jakies dziecine te malzenstwa ze przez takie cos sie rozpadly bo chodzili ze soba chyba jakis czas i nie przeszkadzalo to nikomu a po slubie nagle przeszkadza bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Hehe Panowie założyłem się z Nią że wyślę Jej kwiaty. Ona mówi że nie wyślę a ja mówię że wyślę :) . Trochę mi w tym utrudniła bo nie chciała powiedzieć jakie kwiatki lubi ale to się kupi uniwersalne róże :) . Oczywiście jak ja wygram to spotkanie mi funduje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

@wesoły romek hahaha jak 7 cm to taka wielka różnica wg ciebie,to jeśli ja mam 2 metry to mam szukąc takiej około 195cm? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no Eryk ladne czerwone roze w liczbie nie pazystej ponoc sie tylko kupuje.. i sie dziewczyna zdziwi no i spotkanie bedzie i bedzie o czym pogadac ze z niej taki nie dowiarek i nie wierzy w ciebie :) haha

 

Adam albo i takiej co tez ma 2m chociasz nie bedzie ci latwo znalesc taka wysoka dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

a ja bym jednak proponował storczyka róże uschna i wyrzuci a storczyc z roku na rok coraz ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj