Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#621 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie. Może to ona ma i widzi ją u ciebie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:27
  •  

#622 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 może jeszcze go podleczyć ??;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#623 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 coś zamula dzisiaj.. chyba teraz temat znów zamilknie, bo dużo osób do szkoły.

#624 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taa szkoła... ech... wrażenia jakie z niej każdy wynosi bezcenne heh ;pp
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#625 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ahhh ta szkoła... kto się nią w ogóle przejmuje? :>
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#626 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w szkole to ja nuczycili uwodze i bajeruje ile sie da i jak sie tylko da;p ale niestety nie na wszystkich przedmitach sie tak da.... co poniekórych edukujących mnie w tej szkole to ja bym wysłał na zieloną trawke z mućkami bo oni tylko sprawiają, ze ja sie w rozwoju cofam... heh ta nasza dziejsza szkoła...

co do leczenia Andrzej to już jesteśmy umówieni...;p gdzieś an disco idziemy;d ale po świętach....
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#627 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 01 marzec 2009 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pod koniec gimnazjum to nauczyciele już nie chcieli wdawać sie ze mną w dyskusje bo i tak wiedzieli że ja zawsze mam coś na swoją obronę :D a najbardziej to już pani od polskiego ale przynajmniej było wesoło :D
A uwodziło się najlepiej panią od angola ;)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#628 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie niestety nie było w liceum takich nauczycielek aby ktoś z uczniów chciał je uwodzić

#629 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh u mnie tak nie szło ;d
Ale ze mną nauczyciele mieli "dobrze" bo gdy wychodziło mi zawsze na koniec 3/2 bądź coś innego to ja zawsze powiedziałem że chcę tą niższą ocenę bo i tak nic dodatkowo nie zrobię xD z tego wszyscy nauczyciele mnie znali że miałem oceny głęboko w d*pie xDD

#630 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ambity jesteś ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz, co tam gimnazjum? Jak i tak byłem pewny że do technikum się dostanę :D
W technikum też tak będzie ;) bo nigdzie dalej nie idę :D

#632 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to naprawde ambitny.. ale z drógiej strony ;) ja tam wiem, ze dalej ide no to sie o oceny czasmi kłóce... a własciwie "ładnie" prosze;d ale też wymaga to moje pracy.. a jeśli chodzi o nauke to ja leń patentowany z atestem jestem;d tylko czasami zdaża mi sie nauczyć;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#633 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 01 marzec 2009 - 22:31

Heh u mnie tak nie szło ;d
Ale ze mną nauczyciele mieli "dobrze" bo gdy wychodziło mi zawsze na koniec 3/2 bądź coś innego to ja zawsze powiedziałem że chcę tą niższą ocenę bo i tak nic dodatkowo nie zrobię xD z tego wszyscy nauczyciele mnie znali że miałem oceny głęboko w d*pie xDD

Ja też nie lizałem d*py nauczycielą i co mnie najbardziej denerwowalo to to jak jakiś kujon dostał 4 i ryczał że chce poprawić, oczywiście nie mam nic do tego żeby sie zapytał normalnie ale on gorzej przeżywał to jak ktoś kto dostał kose, piszczał itp. i nie pozwalal sie wypowiedzieć na temat poprawy tym najbardziej zinteresowanym ;)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

#634 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:36

to naprawde ambitny.. ale z drógiej strony ;) ja tam wiem, ze dalej ide no to sie o oceny czasmi kłóce... a własciwie "ładnie" prosze;d ale też wymaga to moje pracy.. a jeśli chodzi o nauke to ja leń patentowany z atestem jestem;d tylko czasami zdaża mi sie nauczyć;p

Heh xD nauka nauka nauka a ja się przyznam że od września to w domu może tylko z 4 razy otworzyłem książki :)a resztę to pamiętam z lekcji bądź czytam na jakiejś lekcji :D
a zadania domowe to już całkiem ściema :D zawsze przed lekcja na parapet i jazda :D

#635 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja lekcje odrabiam wybacz;d uczyć sie ucze częściej;p ale jak np z biol mam co tydzień spr to trzeba...

#636 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mam z bioli co tydzień praktycznie kartkę ; / ale też mądrego kumpla za sobą :]

#637 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chyba zmienię tytuł tematu z "Pytanie dla uwodzicieli część 2, Jak Wy to robicie?" na "Największe OT na AF" ;)

bullet_black.png

#638 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja już dzisaij napisałem temat nowy "pytanie do uwodzicieli? czyli gatka o wszystkim i niczym"

#639 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale zrób najpierw sondę czy ludzie się zgodzą ;) ale ja jestem za! xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 22:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 narazie ide spać.. nie pisać dużo bo wieczorem nie wyrobie;p

OT co to znaczy..??