Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6361 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wracałem od niej i jakos od kowalewa trzymalem sie A4 kombi 2,5TDI .. mniejsza o to czym ja jechalem bo zaraz bede komentarze ze sie porywam z motyka na slonce chociasz nonstop mial mnie na ogonie:P haha .. no i po Toruniem bym zaliczyl czolowke przy 110 ale na szczescie nie zjadla mnie panika i opanowalem w pore samochod na zakrecie wyrzucilo mnie na lewy pas.. wiec marne bym mial szanse zeby jzu z wami pogadac gdybym go nie opanowal. a pogoda jak Czesio mowi tragedia pierw hamowalem ale dalem spokoj bo bym wogole nie opanowal samochodu jak by zaczol sie slizgac

Blanka wiem ze mam dziewczyne tak tylko napialem ;[ bo nie zamierzam jej zmieniac na zadna inan jest jzu tylko moja na zawsze ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:25
  •  

#6362 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO tego ktoś pytał jak tu trafiłam....to "przypadkiem" w szkole miałam przyjaciela rolnika i mnie wkręcił zresztą nadal go mam tylko juz do tej szkoly nie uczęszczam :( a co do dnia wolnego dzisiejszego to chciala bym byc ze swoim ale chory a ja nie mam jak sie udac do niego <bezradna> a niech lepiej wyzdrowieje bo jak bym miala sie znowu zarazic to dziękuje posiedze na d*pie ;[

Tak zawiasem...Zetor5340 przesyła serdeczne pozdrowienia :( żebyście tu o nim nie zapomnieli ;[

#6363 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 i takie podejście mi sie podoba ;[ Brawo ;[

#6364 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no tego podejścia to też gratuluje ;[ mądry chłopok ma tok myślenia ;[

#6365 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:55

wracałem od niej i jakos od kowalewa trzymalem sie A4 kombi 2,5TDI .. mniejsza o to czym ja jechalem bo zaraz bede komentarze ze sie porywam z motyka na slonce chociasz nonstop mial mnie na ogonie:P haha .. no i po Toruniem bym zaliczyl czolowke przy 110 ale na szczescie nie zjadla mnie panika i opanowalem w pore samochod na zakrecie wyrzucilo mnie na lewy pas.. wiec marne bym mial szanse zeby jzu z wami pogadac gdybym go nie opanowal. a pogoda jak Czesio mowi tragedia pierw hamowalem ale dalem spokoj bo bym wogole nie opanowal samochodu jak by zaczol sie slizgac

Blanka wiem ze mam dziewczyne tak tylko napialem ;[ bo nie zamierzam jej zmieniac na zadna inan jest jzu tylko moja na zawsze ;[

Dzis Patrycja jechała ze szkoły to mówiła fatalnie. A w piatek jak ją pilotowaliśmy to 145 V-max daliśmy Ona też. Pięknie było. Sucha szosa po prostu równa prosta bajka. Dziś v max to 80 na tym odcinku :(
Mój Wladimirec podbija świat

#6366 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 20 luty 2010 - 23:58

A no tego podejścia to też gratuluje ;[ mądry chłopok ma tok myślenia :(

My jako reprezentantki płci "niby" słabszej musimy pilotować ten temat ;[

#6367 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 21 luty 2010 - 00:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na moim terenie od godz 19/19,30 szkiełko woda z rozstopów zamarznieta a w dzien jakie błotko na podwórku 60 nie dawała rady podjechać pod malusienką górkę ;[ blanka90 masz nk?? wrzuc link ;[ ludzie nie jesteście sami sam jestem nieszczęsliwie zakochany i co mam powiedzieć? :( trzymam to w sobie jakoś daje radę ale są chwile ze mam dosyć :(

#6368 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no jak jechalem do niej 16-17 to byla ok szosa caly czas lewym pasem bo sie lekko spieszylem a spowrotem sam wiesz jakie warunki a miejscami trzymajac sie tego Audi mialem nawet 140 dobrze ze nie hamowal gwaltownie ale bezpieczna odleglosc byla jak by co ;[

No ja mysle ze dziewczyny nie zginiecie z temau i bedziecie zawsze z nami :( i dzieki za mile slowa ;[

#6369 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lece spać. nie rozrabiać mi tu ;[

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6370 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD
    Też motoryzacja troche szkoła i wiele, wiele innych rzeczy...

Napisany 21 luty 2010 - 00:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to jest tak blanko...właśnie ja nie uważam że dziewczyna jest idiotką tylko myśle że ja wychodze na idiote bo nie wiem jak sie zachowac i nie wiem jak przyjmie moje zachowanie dana osoba...a już miałem taki przypadek...
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6371 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzie te dziewczyny???

#6372 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 są są a co? ;[

#6373 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 21 luty 2010 - 00:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 KRUCA GÓRAL WROCO DO GRY .miłe panie ładnie kierujecie tym naszym gronem, jak by nie kobięty to by ten swiat był nudny,a pani @blanka90 ma mądry swiatopogląd i takich ludzi cenie,bez @Edka18 też by było nudno i zato wam dziękuje dziewczyny ze sie też udzielacie ;[

#6374 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To dobrze tylko szkoda że tak mało i tak daleko

#6375 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:Troche rolnictwo...heh no oczywiście imprezy i co najważniejsze dziewczyny-moja ulubiona pasja...xD

Napisany 21 luty 2010 - 00:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a blanka z jakiej miejscowości??? bo po niedzieli znowu będe na Łódz leciał a mam pare ładnych km możę bym sobie zrobił małą przerwe na kawe... ;[ no i bym obczaił co i jak bo bardzo tajemnicza jesteś i nie wiem dlaczego ale jakoś to mi sie podoba i bym sie podzielił wrażeniami z chłopakami na af ;[ :(
Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

#6376 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O kurcze no jesteśmy...na kurniku zacinam z Zetorkiem ;[ a co do tych komplementów to Nas zaszczyt kopnął aż milo i buroka spaliłam 5 razy ;[

#6377 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:27

a blanka z jakiej miejscowości??? bo po niedzieli znowu będe na Łódz leciał a mam pare ładnych km możę bym sobie zrobił małą przerwe na kawe... ;[ no i bym obczaił co i jak bo bardzo tajemnicza jesteś i nie wiem dlaczego ale jakoś to mi sie podoba i bym sie podzielił wrażeniami z chłopakami na af ;[ :(

no chyba nie moge ci powiedzieć złociutki bo wtedy już nie bede taka tajemnicza :( i co wtedy?? :(

#6378 Share MarcoWzu

MarcoWzu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co wtedy...hmmm...człowiek tajemniczy zaskakuje cały czas więc ten wątek można pominąc więc jaka to miejscowośc???...no wiesz tajemniczośc tajemniczością ale aż tak sie ograniczac????... ;[

#6379 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 21 luty 2010 - 00:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 potrzymam cie jeszcze trochę w niepewności ;[ Jak ci zalęzy to poczekasz :)hihih

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6380 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 21 luty 2010 - 00:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehee kolega marco hyba zarywa do pani BLANKI ;[ i może sie mu uda