Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6241 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 19 luty 2010 - 20:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Filipoo znam ten bol jak sie jej w opcym miescie wiem bo jezdze do swojej 2 lata i nikt nic do mnie nie mial az do pewnego momentu jakis frajerzyna do mnie cos plul sie jak stalem z dziewczyna kolo jej domu po imprezie, szczerze mowiac gdyby nie ona moze i bym mu obil maske co by mi to dala? bym potme mial problem z calym jej miastem, a nie raz chodze po nim sam, skonczylo sie tylko na jego gadce ja siedzialem cicho bo w sumie to moja mnie prosial zebym byl spokojny. no to zakrec sie kolo sekratarki na miesciac moze sie wam fajnie gadac moze nie bedziecie para bo za miesiac i tak wyjedziesz ale chociasz bedziasz mial kogos z kim mozesz sobie smialo pogadac ;[
[/quote]

chciałbym ;[ wczoraj po 15 coś było widziałem jak wychodziła ze szkoły ale jakiś koleś po nią przyjechał ;[ a tak to od pon to nidy jej nie nidziałem po za szkoła jakoś się wymykała moze jak szedłem na obiad bo nam tak zrobili ze dopiero po 15 czyli po lekcjach mamy obiad a wytrzymac do tej godziny to katorga człowiek taki głodny jest... hehe od wczoraj potrządek w bursie robię :( teraz w domu to przynajmiej neta mam a tak to bylko na lekcji na chwile wchodziłem :) i od pon znowu na tydzien ehh zadnej d*py tam nie ma!!!!!!!!! co za zycie...

a tu widze ze człowieka nie ma 24h a taka impreza sie kręci :) :( :(:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:08
  •  

#6242 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:22

no co tu moge powiedzieć ;[ rocznik oczywiście 90 ;[ :(
hihi

Jak to co??

Gdzie mieszkasz?
czym się interesujesz??
szukasz chłopaka??;[

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6243 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pochodzę z małej miejscowości w woj.Łodzkim ;[ interesuje sie rolnictwem jak i fotografią,no i chce miszkac na wsi oczywście ;[ a chłopaka obecnie nie mam ;[ narazie odpoczywam po toksycznym związku.. :(

#6244 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 19 luty 2010 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 blanka90 jesli szukasz chłopaka to byłbym chętny  ;[ nie no zarcik chociaz wolny jestem :( wrescie nastepna kobieta w tym temacie  ;[  ;[

#6245 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe jakie propozycje ;[ pożyjemy zobaczymy ;[

#6246 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łódzkie?? a dokładniej?? ;[

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6247 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładniej już się nie da ;[

andrzej2110 teraz ty mi powiedz coś o sobie ;[

#6248 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cześć wszystkim jest tu ktoś z rocznika 93

#6249 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 19 luty 2010 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łódzkie górą!!

#6250 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a 83 może być?? ;[

Dokładniej już się nie da ;[

andrzej2110 teraz ty mi powiedz coś o sobie :(

da da. jakieś miasto??
Coś o mnie?? hmm
nieszczęśliwie zakochany ;[

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6251 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 19 luty 2010 - 20:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 blanka napisz do mnie na PW gdzie mieszkasz, może się zgadamy na jakąś imprezkę?

#6252 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 19 luty 2010 - 20:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam ;[
Tydzień mnie tu nie było a tu tyle tyle stron doszło :(
i nie tylko ;[

Witam nową koleżankę ;[
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#6253 Share wojoch7340

wojoch7340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 andrzej2110 niema nic gorszego jak się nieszczęśliwie zakochać

#6254 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mario, pamiętaj, jesteś 3 w kolejce ;[

#6255 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 luty 2010 - 20:57

ahhh ten rocznik 89 ;[ Wałęsa :(

Masz racje rocznik 89 najlepszy ;[ haha

Witam nowa kolezanka i mysle ze jaka jedyna pokazesz Łódzkie z dobrej storny swoimi wypowiedziami nie jak pozostali no moze jeszcze kolo mowi malo wiele rozsadnie bo pozostali koledzy z lodzkiego szkoda slow widomo o kim mowie ;[

edit:

no nie kolo ta kolejka to mnie powaliles a co to jakas zabawka ze miesiac ty miesiac ty i tak na zmiane czy co? to jest istota zywa, czlowiek, kobieta wiec troche szacunku dla jej osoby a nie potraktowales ja jak rzecz ta wypowiedzia

#6256 Share blanka90

blanka90

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:00

blanka napisz do mnie na PW gdzie mieszkasz, może się zgadamy na jakąś imprezkę?

dziękuje za propozycje ;[ może kiedyś sie spotkamy ;[

19Damian89 możez być tego pewny ;[

#6257 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 on cie sprowadzi na zło drogę.

bullet_black.png

#6258 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:14

edit:

no nie kolo ta kolejka to mnie powaliles a co to jakas zabawka ze miesiac ty miesiac ty i tak na zmiane czy co? to jest istota zywa, czlowiek, kobieta wiec troche szacunku dla jej osoby a nie potraktowales ja jak rzecz ta wypowiedzia

Źle mnie zrozumiałeś, jeśli panna wolna to musi wybrać pomiędzy kilkoma kandydatami, więc ja po Andrzeju chcę się z nią umówić. W żadnym wypadku nie chcę dzielić z nikim kobiety, to szalone co powiedziałeś...

Ps. Andrzej skąd wiesz kim jestem i jaki jestem? Oceniasz ludzi po tym co przeczytasz na forum... To chyba trochę nie poważne... W 1% mnie nie znasz!

#6259 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 luty 2010 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja nie mialem na mysli ze chcesz sie nia dzielic tylko ze miesiac dwa bedzie jedne znia pozniej drugi i tak dalej ...

No ale pewnie ona by sie nie dala sprowadzic na zla droge Andrzeju i moze by miala na niego dobry wplyw i za jakis czas bysmy uslyszeli jak to AF ich polaczylo i sa szczesliwi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6260 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 19 luty 2010 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dooobrywieczór kto jest ostatni w kolejce do Blanki? to ja po nim jeśli można;) PS. Blanka moze jakies foty.. na ciagniku?

>>>>>>