marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

Troche dziwne ze koles mial opory przewaznie to dziewcyzny maja klopoty z takimi sprawami bo chloapcy lubia eksperymentowac i robic rozne nowe rzeczy i tak sie nie brzydza jak dziewczyny no ale coz sa wyjatki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

:D jej Ja chyba nie rozumiem tej dzisiejszej młodziezy B) za moich czasów to było prostsze :)

 

Macie słusznosc z tym "trzymaniem dziewictwa przez dziewczyny" nie wiem jak Wy ale tak na chłopski rozum jeśli jakas laska puszcza się na lewo i prawo i zmienia chłopaków jak rekawiczki to co ona warta ? nawet jesli jest to jejh sposób na znalezienie tego jedynego to np. gdy zainteresuje mnie taka dziewczyna to automatycznie (przynajmniej mnie) coś od niej odpycha bo szanuję się i nie chciałbym ,żeby potraktowała mnie jak swoich wszystkich byłych :) po co sobie d... zawracac ?

 

A co do tego "afiszowania" się lsek z nowymi chłopakami przed byłym to "one" z tego wyrastają :rolleyes: kiedys ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Witam... Widze że poważne tematy tu są... Trochę się tu działo przez ten czas co tu nie zaglądałem omineło mnie coś ciekawego?? pozdro


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Uwodząwszyscy czy jak? :D Ja tam to robiłem po południu jak najpiękniejsza pogoda była :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja nie uwodzę, nie mam kogo, albo idiotki, albo zajęte jak już fajne. Póki co chcę skończyć te gimnazjum w cholerę, bo mi się coś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

masz racje skończy szkołę :D a potem szalej :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja wlasnie wrocilem od sowjej po spedzonym weekendzie razem .. kurde Wisełka szaleje zalao mi trocje miasto ciekawe co bedzie dalej .. do mnie chyba nie dojdzie troche daleko mam do wisly a jak u was sytuacja wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

U mnie (Lubelskie) jest ładnie, suchutko, zboża ładnie stoją, sady się zielenią, żyć nie umierać. Współczuję ofiarom powodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Dokładnie tak jest. Niby, że dlaczego w wieku 14 lat zacząłem palić papieroski? Bo tatuś tak robi i to tak fajnie wygląda, to wypadało samemu... Teraz już nie pale, ale ciągnie jak cholera.

 

A co do dziewczyny... nie wiem jak do nich trafić, to są niezrozumiałe stworzenia. :rolleyes:

Ps. Ostatnio pewien gość zerwał ze swoją dziewczyną, bo nie chciał jej minety strzelić, a ona nalegała. On ma 17 a ona 16 lat i oboje chodzą ze mną do klasy.

może nie miała ogolonej kaczki i go odstraszyło? :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

I tak już są razem z powrotem. W ogóle to jest durne, bo oni zrywali już 6 razy i zawsze wracają do siebie po góra tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh ... to jak ja kiedys ze "swoją" a tak na marginesie to jakos przybity jestem :) bo moja była poszła na wesele z moim sąsiadem nadodatek młodszym ode mnie o 3 lata i podobno bardzo miło się bawili i chodzili ... (gdzies tam po ciemku) ...

a Ja jestem sam , nigdzie mi się nie chce ruszyc i wogóle do bani ;)

 

P.S. Lesiu nie wiedziałem ,że Ty z Lubelskiego :)

u mnie wieprz wylał jedynie na łaki ale ma bardzo głęboką pradolinę więc jest spoko :) ale współczuje tym którzy utracili przez wodę swój majątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tyle, że z sadowniczego rejonu, więc rzadko widuję większe Ursusy i Bizony niż C-330, C-360 i Super ;)

 

Też czasami jestem przybity, wszyscy się kochają, a ja sam siedzę... Ale na razie nic się nie zapowiada u mnie.

 

PS. Coś zegar na forum szwankuje, pokazuje godzinę wcześniej niż u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Heh ... u mnie się z terenów rolniczych robią tereny "osiedlowe" :) a tak na marginesie to u mnie tez tylko 330,360 a ciężkich ursusów w mojej wsi jest całe 2 sztuki :)

 

Dzis juz nie jestem taki smutny ;) przejazdzka na łakę MZ-tą poprawiła humor :) no i kilka ładnych dziewczyn wypatrzyłem w okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Tego kwiatu jest pół światu, a 3/4 ch... warte!!

 

Tak na wstępie chciałem to dodać ;). Wracając do tematu to tym dziewczyn te całe szybkie rozdziewiczanie się i zmienienie partnerów co tydzień dla jakieś mody i popularności jest przeze mnie nie akceptowane, z resztą nie ma się co dziwić dzisiejszej młodzieży , bo wszystko na około nas jest przepełnione seksem i to działa bardzo na młodych ludzi. Jaką wartość ten człowiek później reprezentuje? Wszystko jednak się odezwie później , zawsze nasze błędy będą odbijać się echemm w przyszłości. Ale co zrobić, chyba cieszyć się z tego ,że są ludzie którzy się szanują i pragną nie tylko jednego w życiu.

 

Róbmy to co chcemy i kochamy najbardziej , a nie to co wskazują nam masy ludzi.

 

Takie jest moje zdanie, lae oczywiście bede szanował zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Masz rację @martin89 ;) tylko czasem , ba zawsze trudno jest "iść pod prąd" i bywa ze nawet to co kochamy zostaje zagłuszone przez otoczenie ...

Ja staram się "robic co chcę " jak to ująłes i mimo ,że wielu ludzi uwaza mnie za hm... głupiego? to robię to co kocham i lata mi to co inni sądzą o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Mi też to lata, najważniejsze to mieć zamiłowanie i robić coś z pasją, a że innym sie to nie podoba? A k...wa k...tasa!, jak to się mawia u nas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oris    0

Ja wlasnie wrocilem od sowjej po spedzonym weekendzie razem .. kurde Wisełka szaleje zalao mi trocje miasto ciekawe co bedzie dalej .. do mnie chyba nie dojdzie troche daleko mam do wisly a jak u was sytuacja wyglada

 

I jak było? Zapuściłeś mrówkojada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie za mądry jesteś w tym temacie? W temacie o produkcji w gospodarstwach też sie nie popisałeś... ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

I jak było? Zapuściłeś mrówkojada?

 

Jestem za mlody i raczej za malo madry zeby z toba na takie tematy rozmawiac. Jak nie masz do napisania nic madrego to nie pisz lepiej wcale bo tylko robisz sobie krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oris    0

Eno nie bądź taki skromny śledze twoje wypowiedzi od jakiegoś czasu i czasami uda ci się coś mądrego napisać także nie pisz że nie jesteś mądry bo też robisz sobie krzywdę. A pochwalić się możesz co ci szkodzi.

Aha czesiu co masz na myśli mówiąc w tym temacie bo nie wiem czy masz na myśli że w Tym temacie czy w "Tym temacie" bo to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Że może, nie znaczy, że chce. Po co ma opowiadać publicznie swoje prywatne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Żeście się trochę rozgadali jak mnie tu nie było.U mnie powodzi nie ma bo nie ma rzeczek.

Propos trzymania dziewictwa to ja też jestem zdania żeby trzymały,Bo wg, mnie to można porównać jak byś coś używanego kupował: niekiedy trafisz na idealny sprzęt a niekiedy trafia si.ę g.... ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

PatrykGY, żeby kobietę do sprzętu porównywać????? Fakt, większość z nas kocha swoje sprzęty jak członków rodziny, ale nawet przejażdżka nowym xerionem nie da takiego zadowolenia jak dobre bara bara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Mi największe zadowolenie dała by przejażdżka BIZONEM ;) a jeśli do tego by dorzucić małe conieco z panienką na fajrancie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj