Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#6081 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 15 luty 2010 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oj @rafal180 jo przeca góral tokie półlitra yno to je podstawom u hopa u nos ,a jako nie wierzys to trudno cosik sie muwi yno ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:14
  •  

#6082 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 15 luty 2010 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haha, ciekawe kto tu ma wyobraźnie ^^

#6083 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czytam te posty ale kaseka ciezko jest mi rozszyfrowac... i co tu gadac kto wiecej wypije ja 2 litry wypije przez noc jak bym chcial.. Spotkac sie gdzies w kulturlanmym miejscu i pic razem wtedy sie okarze kto ile moze wypic i jak bedzie wygladal po 0,5 na glowe..

A ja sie dzis zalamalem chcialem zalozyc wlasny interes no ale niestety nie dam rady wystartowac

#6084 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 15 luty 2010 - 23:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaki biznes miałes na myśli?
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#6085 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chcialem MC Donalda otworzyc i szukalem informacji jakis na ten temat jak zaczac i co trzeba spelnic ale trzeba miec pol miliona na start skad ja im tyle wezmne, w dodatku musze miec swoj lokal i wyposazenie w nim do tego wszystkiego.

Ale mysle jeszcze czy sklep z uzywana odzieza nie byl byl dobrym pomyslem i tanszy interes do rozkrecenia

#6086 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 15 luty 2010 - 23:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na upartego to zacznij handlować na rynkach, w Warcie co czwartek galanty rynek jest to i utarg miałbyś ładny :D
lokalu nie musisz mieć ^^

#6087 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolygo @zenon1z2gor uraził nym cie jako zy mnie za dziciaka mos ,jak tako to cie przeproszom ^^

#6088 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ale zeby handlowac tez trzeba miec jakies pozwolenie raczej? wiem myslalem nawet moze wynajac cos na poczatek zalezy jakie by byly oplaty za wynajem i wtedy handlowac szukac okazji cenowych albo cos na allegro widzialem 100szt ubran za 300zl wiec nawet jak bym po 5zl sprzedawal to mam 200zl zysku

#6089 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Maszynami handluj ^^ Mi dziś uciekła z przed nosa fajna C-4011 za 2,500zł... po remoncie taki dziadek chciał sprzedac i tlyko za remont liczył... Chodziła jak pszczółka :D
Mój Wladimirec podbija świat

#6090 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 każdy temat dobry jeśli sprawa słuszna, kolega potrzebuje porady, więc trzeba udzielić :D Trzeba być uczynnym :) W kupie siła ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6091 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio o tym tez myslalem ale bardziej bym na samochody sie nastwil niz na sprzed rolniczy chyab ze pozniej, pierw myslalem kupic cos okazjonalnie w niemczech i sprzedac w polsce widzialem kilka Fiatów Punto za 200-500 Euro a sprzedac smialo bym mogl za te minimum 4 tys jak nie wiecej.

a co do sprzetu to kolo kuyzna koles handluje i nikt nie wie skad on bierze te sprzety bo sprzedaje tanio ale nie zawsze sie dobrze trafi z tym sprzetem od niego ..

a to jest powazna sprawa bo palnuje zalozyc rodzine i chce jej jakis byt zapewnic wiadomo lepiej by bylo robic u kogos w firmie i robic swoje i tylko czekac na kase na koncie ale robic miesiac za 900zl to raczej bedzie ciezko utrzymac rodzine i przez 2 lata uzbierac na samochod i mieszkanie, chociasz w aktualej pracy mam 1000 na reke

#6092 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Czesio o tym tez myslalem ale bardziej bym na samochody sie nastwil niz na sprzed rolniczy chyab ze pozniej, pierw myslalem kupic cos okazjonalnie w niemczech i sprzedac w polsce widzialem kilka Fiatów Punto za 200-500 Euro a sprzedac smialo bym mogl za te minimum 4 tys jak nie wiecej.

a co do sprzetu to kolo kuyzna koles handluje i nikt nie wie skad on bierze te sprzety bo sprzedaje tanio ale nie zawsze sie dobrze trafi z tym sprzetem od niego ..

a to jest powazna sprawa bo palnuje zalozyc rodzine i chce jej jakis byt zapewnic wiadomo lepiej by bylo robic u kogos w firmie i robic swoje i tylko czekac na kase na koncie ale robic miesiac za 900zl to raczej bedzie ciezko utrzymac rodzine i przez 2 lata uzbierac na samochod i mieszkanie, chociasz w aktualej pracy mam 1000 na reke

sprzęt? Z niemiec oczywiscie :0 Za grosze z tamtąd a tutaj gruba kasa. U nas jeden handlarz jest to sprzedał ZTS 16245 z 15 tyś zyskiem ^^ Bo tam napęd sie nei chciał włączyc zrobił to w polsce ksozt tej naprawy 100 zł odpicował i na plac
Mój Wladimirec podbija świat

#6093 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 znany tymat z tymi ciognikoma wujoszyk tyz hadlarz cosik sie wi na te tymaty ^^

#6094 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 o lalkach to sobie można gadać... Z lalkami to trzeba Umcy, umcy , umcy robić ^^ Podobno lateksowe najlepsze, zenon chyba coś o tym pisałeś :D

#6095 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenon jak lubisz lalki to ja tam nie wnikam ^^ .. a ile mozna gada co dziewcyznach mozna pogadac o tym jak im zapewnic byt jak chce sie z nimi zenic i zakladac rodzine.. Czesio to on nie zle na nim zarobil nie ma co. A co do dziewczyn to jakos ucichly sprawy nikt nie ma juz zadnego problemu kazdy sobie poradzil ze swoim problemem i poderwal jakas panne albo ta co palnowal i sie pytal jak to zrobic

#6096 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 15 luty 2010 - 23:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenek tak robił to Umcy, umcy , umcy że aż kolejna dziure zrobił ^^

#6097 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 16 luty 2010 - 00:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenek idz do porządnego wulkanizatora,niech się tym zajmie fachowiec bo z kobitami nie mozna sobie pozwolić na fuszerkę(nawet z tymi dmuchanymi)

#6098 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 16 luty 2010 - 00:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian, nie będę się chwalił kto rozwiązał problemy tych wszystkich uczestników tego forum ^^ :) hahahahaha :) :D

#6099 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 16 luty 2010 - 00:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 haa a o mom dylymat z którą co by tu zakrucici bo syckie są pikne ratujcie hopy ^^ jakie zalyty byście polecili i jako była noj :D lypsza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6100 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 16 luty 2010 - 00:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty Janosik potrzebujesz kawał baby żeby dobrze owce ganiał po gorach dlatego bierza ta wiekszą.