marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo    36

@ fart23 wiadomo grupa pomorze :rolleyes: bo kaszubice są zdrowe dziewczyny :):)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

byłem na kaszubach na wycieczce. Macie tam samiczki łoj macie :rolleyes:^


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Arturo Ty w tym samym powiecie co ja mieszkach, na imprezy to gdzie chodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

sprobuj co ci szkodzi ja tez dalem swojej szanse i ona w sumie mi tez i jestesmy ze soba szczesliwi juz blisko 2 lata bez kilku dni, takie rozstania czasem daja do zrozumienia i sie zauwaza ze sie z kims bylo naprawde szczesliwym ze to bylo to dlatego chce teraz do ciebie wrocic wiec daj jej szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

@ fart23 jak jest czas ( a tego jest bardzo mało :rolleyes: :) ) to wpadam do hollywoodu w wierzchucinie poza sezonem czasami ara w jastrzębiej i gdzie jest jakaś dobra nuta a w planach się szykuje blue star w Dzierżążnie k. kartuz :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Chyba macie rację , dzięki :) ale muszę to przemyslec bo ta decyzja moze wpłynąć na całe moje zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

A wiecie panowie jak jest ciężko znaleźć inteligentnego chłopaka?? Większość to tacy którzy nic sobą nie prezentują, a interesują ich tylko imprezy i zaliczanie panienek... Zero inteligentnej gadki.

 

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, [...]

Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!?

Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma,

nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

powiedzcie co myślicie o kolczykach u dziewczyn w nietypowych miejscach jak wargi, brwi itp. Mnie to jakos tak. nie wiem ale nie podoba mi sie to... jakaś głupia moda...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

@Katarina, gdyby każda dziewczyna tak myślała jak Ty to by było super :) Jak trafi się na jakąś fajną to po godzinie 20 w weekendy dostaje sieki w głowie i robi nieobliczalne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Katarina a żeby wszystkie takie jak ty były.

CZesiu mnie to też tak trochę odstrasza uszy tak no może brew ale wargi blee,,,


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

@Hubert8245 ta sieka w głowie to wg mnie wina "ciepłego wychowu" w domu i aktualnej tendencji panienek do nieszanowania się (wiesz, ta jest lepsza która więcej chłopaków zaliczyła na imprezie) - nazwałabym to inaczej lecz staram się nie wyrażać wulgarnie.

No cóż... Jednak takie panienki na imprezach mają wzięcie. Te "grzeczniejsze" biorą przykład z koleżanek które mają lepsze "wzięcie" i zaczynają zachowywać się podobnie. I tak koło się zamyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No niestety mamy sam platik prawie teraz cięzko teraz o taka dziewczyne co tak myśli jak Ty ...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

@Czesiu wydaję mi się że uważasz iż "mamy sam plastik" ponieważ zwracasz uwagę, jak praktycznie każdy mężczyzna, tylko na te piękne dziewczyny. I z reguły ta piękna panna po bliższym poznaniu okazuje się głupim plastikiem.

Jaka rada? Szukaj brzydkiej ale mądrej to przynajmniej wierna Ci będzie i wdzięczna, że ją wziąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Właśnie nie. Chodziło mi o co innego. ale mniejsza z tym. Wcale nei patrze na te piękne bo i tak nic by z tego nei było napewno więc zmniejszam poprzeczke :) Ale biore takie co się szanują, nie chodzą nawalone po imprezach i nie liżą się z kim popadnie... Jak by ktoś mi powiedział pól orku temu żebym wzioł sie za Tą Patrycje wyśmiał bym go, a dziś? Jak ktoś by sie smail to by dostał pewnie po ząbkach. Nie podobała mi się kiedyś, dzis jest najpiękniejsza...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A wiecie panowie jak jest ciężko znaleźć inteligentnego chłopaka?? Większość to tacy którzy nic sobą nie prezentują, a interesują ich tylko imprezy i zaliczanie panienek... Zero inteligentnej gadki.

 

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, [...]

Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!?

Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma,

nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma"

 

Trafia swój na swego, praktycznie każdy cwaniak, pseudo-gangster co się za dużo filmów naoglądał, z mojej okolicy ma dziewczynę w pasującym do siebie stylu. I się szerzą usługi blacharskie na okolicę, ale normalni ludzie W PORZĄDKU też się odnajdują w życiu - trzeba tylko umieć szukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Katarina ja nie imprezuje ani nie kreci mnie zaliczanie co chwile innej panienki.

 

Czesio a co do kolczykow to wiesz u nie ktorych dziewczyn ladnie wyglada np. w nosie albo kolo ust ale nie kazdej to pasuje i wtedy sie szpeca moja ma w pepku i mi sie to podoba chociasz zawsze musze uwazac jak sie wyglupiamy zeby jej nie zachaczyc o niego albo jak ja podnosze czy cos ale ladnie to wyglada ale nie kazdej lasce pasuje kolczyk w niektorych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dzis Patyrcja wpada na podwórko i jak wysiadła z samochodu zaraz mi się rzuciło w oczy. Nie wiem narazie to mi niezbyt pasuje. No ale juz zaakceptuje to bo i tak nei jest tak happy :) Jak będzie wesele to wiesz Winkelschleifer i jechana :) albo chociaż obcegi :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

w pępku to tam juz miała długo i to mnei nie ruszało ale w wardze? :) Oj winkelschleifer musze kupić naprawde bo stare mi sie posypały


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

kiedyś mi się dziewczyny podobały z kolczykiem w wardze, ale teraz z pewnych względów już nie :) . @UrsusCzesio mogę ci pożyczyć mojego winkelschleifera albo nożyce co ciecia prętów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Każde szanujące się gospodarstwo ma przecież szlifierkę kątową :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja mam szlifierkę na korbę zamontowaną na stole. Ktoś ma dziewczynie z niepotrzebnym uzbrojeniem na twarzy/gdziekolwiek? Za niewielką zapłatą (2 zł za jeden zabieg) udzielę profesjonalnej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina    0

@19Damian89 nie oburzaj się bo przecież "większość" to jednak nie "wszyscy". Skoro TY nie zaliczasz się do większości to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesław zapytaj czy nie chce takich dużych żółtych. :) Nie omieszkaj zaoferować, że osobiście jej je założysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Katarina ja sie nie oburzam no co ty.. ale masz racje wiekszosc chlopakow jak i dziewczyd no 20roku zycia to sa dzieci mozna powiedziec zadko mozna spottkac osoby mlode i zdrowo patrzace na zycie i otaczajacy je swiat z czasem czesc dorasta ale tez nie kazdy z nich dorosnie bo nie ktorzy moga miec 30lat a rozum 15-17latka wiec roznie bywa.

 

Ciekawe jak bedzie sie jej zrastac jak jej sie ten kolczyk znudzi bo moze byc roznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj