Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5901 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 luty 2010 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MarioS tez tak mialem kiedys musisz dobrze wybrac zeby pozniej nie zalowac i w drugiej lasce nie miec wroga, jak jest madra i bedzie ladna to nie zaszkodzi.. ladna masz pewnie na mysli normalnie jest ladna nie jakas wytapetowana lala...

co do dziewic toc byla 40latka i chciala dziewictwo sprzedac za pol milona ;[ to trzeba miec na.. w glowie, a dziewice sa powyzej 15 roku zycia po prostu trzeba znac pozadne laska a nie "ku..." ktore sa latwe, w jakim gronie sie obracasz taki sam sie stajesz. jak nie myslisz tylko o lozku i nie jest to dla ciebie najwazniejsze i jestes w stanie czekac do slubu i z takimi dziewczynami sie zadajesz to bedziesz mial spory wybor dziewic ale jak szukasz przygod najlepiej co dzien inna to nie ma co sie dziwic ze nie mozna znalesc dziewicy powyzje 14 roku zycia bo ta te taki nie dostepne nie zwracasz uwagi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:32
  •  

#5902 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 luty 2010 - 19:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 powiem wam że znowu dałem ciała. Teraz jak bym no po prostu jeszcze przed weselem ją ponękał by poszła no jak nic by poszła.... Miejsca było od groma. No tylko po prostu... I to nie było takie wesele ciekawe bez niej fakt jaja były ale mało zabawy przez co mało można było pić bo ni to wytrzeźwieć jak ise bawiłem ok 3 szybkie na parkiet 3 szybkie i dalej trzeźwieć i szło. Tylko jej brakowało tak byśmy sie bawili i sama żałuje.. Na poprawiny za późno powiedziałem bo musiała brata zawieść ja godz przed imprezą dałem znak bo dopiero wstałem. To była najlepsza okazja do zdobycia jej serca. Teraz stawiam na jedną karte. Robie to u mnie jako rolnik bo i tak jak by chciała musi takiego zaakceptować. Na całą rure, juz mam obiecane jej nauka jazdy T25 fajnie cieszy się no i pamiątki z Polagry ;[ I teraz dwa wyjścia będą albo się uda albo nie. Ja wierze że będzie jeszcze coś z tego nic nie stracone. W sumei z weselem sama dała ciała jak byk. No ale to kobiety wymyślają 100 problemów na sekunde ;[ powiedziała 2 razy nie nie hcciałem byc natrętny do 3 razy sztuka ;[ Ale bałem się że pójdziew odwrotną strone czyli np: ,, Wyp*** " :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5903 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej znalazelm cos z podobnej beczki jak ty http://demotywatory....staja-bez-pracy

a Czesio no to dzialaj i jak cos to opowiadaj .. zycze powodzenia:)

#5904 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak tak będe wszystko opowiadał ;[

#5905 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 luty 2010 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu od jakiegoś czasu jesteś bohaterem tego tematu. ;[
Miejmy nadzieję, że niedługo ja też będę miał co opowiadać i to w samych superlatywach. ;[

#5906 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 luty 2010 - 22:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiedziałem jej że przewioze ją Wlademare jak go odpicuje ;[ Się zgodziła i powiedział w sumie sama się przewieziesz ile Ty masz lat żebym ja Cię woził ja będe za DJ robił tylko mówi Verba ma byc ja mówie no nie problem już jest ;[ Ale najlepsze że kuzyn w niemczech niedawno wyciagnol za grosze siedzenie grammera z jednego MFa nowego bo po wypadku był i kasacja. I jak ona usiądzie to juz nie wyjdzie ;[ w jej Vectrze napewno tak wygodnie nie ma jak na tym siedzeniu :) Tylko układ kierowniczy poprawić i hejo :) Dobrze jest jak sie da posadzić ją w ivanka :)

#5907 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 09 luty 2010 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Własnie wróciłem od Marzenki ;[

Stoję na drodze przed jej domem otwiera okno i mówi bym wszedł do domu.
No jak zaprasza to trzeba wejść :) No to wszedłem i pierwszą moją uwagę przytwierdziło wino na stole ;[ Byłem trochę zaskoczony na ale cóż pogadaliśmy, wypiliśmy całą butelkę no i na odchodne dostałem wielkiego całusa i tyle ;[
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#5908 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 09 luty 2010 - 23:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Własnie wróciłem od Marzenki ;[

Stoję na drodze przed jej domem otwiera okno i mówi bym wszedł do domu.
No jak zaprasza to trzeba wejść ;[ No to wszedłem i pierwszą moją uwagę przytwierdziło wino na stole ;[ Byłem trochę zaskoczony na ale cóż pogadaliśmy, wypiliśmy całą butelkę no i na odchodne dostałem wielkiego całusa i tyle :)

Jak już byłeś pod oknem to mogłeś jej serenade zaspiewać!! :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5909 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 luty 2010 - 23:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i dobrze. Następnym razem będzie coś dalej. Nie wszystko na raz.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5910 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 09 luty 2010 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Marios w co dostaleś tego całusa??
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5911 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 luty 2010 - 07:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 stawiam napoliczek. No chyba że gorzko krzyczeli ;[

#5912 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 luty 2010 - 07:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A Ty co tu z rana przy złomputerze, o tam Władymirca tuninguj dla Patrycji. ;[

#5913 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 luty 2010 - 10:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No prosze prosze do innej idzie na winko calusy a jego "odloegiem lezy" nie ladnie zamiast sie ze swoja spotkac to sasiadki podrywa oj nie ladnie :) chyba ze cos pokrecilem to sroki ;[ haha

Ja obstawiam polik i usta ale bardziej usta ;[

no a ja sie zalamalem dostalem grafik z pracy i weekend mam nocki:( . to znaczy od dzis je zaczynam i kurde chyba nie pojade do swojej w weekend bo nie wiem czy bede wstanie po nocce jechac samochodem do niej i pozniej od niej wrocic na kolejna nocke.. ;[

#5914 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 10 luty 2010 - 11:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a skąd wiesz że to sąsiadka jest ;[

Własnie po co to zmieniać skoro jest dobrze ;[

No ja na odchodne w policzek a że ona w usta to już inna sprawa ;[

jak wcześniej wspominałem Marzenę znam od dziecka i bardziej ją traktowałem jak przyjaciółkę

#5915 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 luty 2010 - 13:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @MarioS no tego to w sumie nie wiem czy to sasiadka a co zgadlem ;[ jak znasz ja od dziecka to pewnie nie dalko mieszka .. wiesz co to ty teraz sie zastanow z ktora chcesz byc bo jestes z jedna a tej Marzenie robisz nadzieje ale ona chyba wie ze masz dziewyczyne czy nie??

a w usta to wiesz taki buziak w usta na przywitanie i pozagnanie to ja kiedys tez tak sie witalem i zegnalem z przyjaciolka i bylismy caly czas przyjaciolmi do puki mnie nie skresila jaka normalnego czlowieka i zaprzyjaznila sie z moja byla

#5916 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 luty 2010 - 13:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pocałunek w usta z przyjaciółko?? nieeee

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5917 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 luty 2010 - 14:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a czemu nie? ja nie mowie o takim pocalunku namietym czy cos .. tylko cmok cmok w usta i to zalezy raczej od osob ktore sie przyjaznia nie mowie ze z kazda przyjaciolka czy cos.. ja tam tez bym na to nie wpadl gdybym jej nie poznal

#5918 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 luty 2010 - 15:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jak dla mnie koleżankę czy przyjaciółkę w policzek tak. W usta to gdy się coś czuje do takiej osoby

bullet_black.png

#5919 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 10 luty 2010 - 16:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie jak Andrzej mówi w policzek owszem a nie w usta
http://demotywatory....tez-sie-balismy ;[ ;[ ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5920 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dawno mnie nie było widzę że trochę się działo;p Damian gdzie robote znalazłeś ja sobie na ferie załatwiłem jak mrozu poniżej -5 nie będzie