Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5861 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 07 luty 2010 - 23:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no prawda, prawda....
może ja to źle zrozumiałem, bo myślałem że ty chcesz go kupić "dla żartu" i własnie nim poderwać tą dziewczynę, ale jeśli normalnie do jazdy to spoko.

Ona Cię zna??
Po prosu ją zagadaj, poznajcie się lepiej i jej po prostu powiedz że na dzień dzisiejszy jeździsz Fiatem 126p i zobaczysz jej reakcje, jeśli jest obojętna to znaczy że wszystko jest OK.. A jeśli nie to znaczy że jest materialistką której nie szukasz
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:13
  •  

#5862 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 luty 2010 - 23:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz, ja jeszcze nie wiem kto to będzie, dopiero przypuszczam. Ale Malucha takiego mam na oku i przez to pytam czy macie takie doświadczenia i jak sobie z tym poradzić?
Bo chyba nie udawać kogoś innego - bogatego? Przecie nie będę podjeżdżał taksówką i jeszcze płacił za kurs tyle co bym maluchem Polskę przejechał tylko po to aby kobicie pokazać(udawać), że jestem bogaty...

#5863 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 07 luty 2010 - 23:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 od tego zacznijmy aby nie udawać i nie kłamać!!
To jest podstawa....

Jeśli ta osoba po dowiedzeniu się że jeździsz słynnym maluchem będzie rozczarowana a co gorsza nie będzie chciała utrzymywać z tobą kontaktu to oznacza własnie że jest "blacharą" dla której liczą się pieniądze :unsure:

#5864 Share mikolajkominek

mikolajkominek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 08 luty 2010 - 00:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Szkoda tylko, że takich dziewczyn o jakich piszesz jest najwięcej
Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

#5865 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 08 luty 2010 - 10:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, więc co radzicie robić, jestem w kropce .

#5866 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 luty 2010 - 10:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja u Asi ostatnio byłem ciągnikiem :unsure: Wczesneij bywałem rowerem albo ciągnikiem jeśli jechałem prasować.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5867 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 luty 2010 - 11:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolo moze Ci swojej bryki pozycze napewno by laska była by Twoja heheheheheheh

#5868 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 luty 2010 - 12:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jaki koszt wypożyczenia?

#5869 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 luty 2010 - 13:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wypozyczenie roznie ja za dobe placielm 100 i bak mial byc pelen jak go odstawialem.

kolo a po co masz mowic czym jezdzisz co? jak sie spyt to jej powiedz ze BMW (bardzo Malym wozem) moim zdaniem to nie powinno laski intersowac czym jezdze tylko to jaki jestem i wogole a ze przyjade maluchem albo BMW to juz bez roznicy ona nie musi ze mna jezdzic a powinnas sie cieszyc ze nie jestem uzalezniony od autobosow czy pociagow czy jeszcze czegos innego.

chyba ze planujesz przez misiec jezdzic maluchem i ja sprawdzic jaka bedzie rekakcja jej na malucha a jak sie okaze ze jest normalna a nie jakas blachara to pozniej zajedziesz czyms innym.

No a mi sie udalo znalesc prace fakt kokosow nie bedzie bo 1000 na reke i jutro pierwszy dzien o 5 trzeba wstac ;) .. i moze za pol roku samochod bedzie :unsure:

#5870 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 luty 2010 - 14:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stan fizyczny dizś super nie ma kaca nawet :P Jestem zdrowy, tylko troche mnie boli sobota bo ni pić ni się bawić :P Wczoraj to ostre pićku było. No tak tutaj polewali tam polewali i tak doszło że halny wiać zaczoł ;) No tak alenie przyjechała to co mi pozostało... :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5871 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 luty 2010 - 15:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli jadę moim nowym nabytkiem na podryw :unsure:
A co tam maluch też auto.

#5872 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 08 luty 2010 - 17:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego kolo99 ja Olę podrywam na Syrenę 105L i co dziwne podoba jej się ten samochód :P :P . Zdziwiłem się co nie miara ;) . Aktualnie pyta mnie kiedy skończę ten remont bo chce żebym ją przewiózł po okolicy :P . Taka dziewczyna to skarb :unsure: . Nie zraża się takim gratem i akceptuje moje zainteresowanie :P B) .

#5873 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 luty 2010 - 17:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Syrenka to jest auto już zabytkowe. Sprawna syrenka to może być sporo warta.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5874 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 08 luty 2010 - 18:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aby koła się kręciły i do przodu ;)

Jak się miało WSK albo CZ
na dyskotekę lub do dziewczyny się dojechało a z powrotem pchać :unsure:

#5875 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 luty 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 łatem to ja rowerem jak bylem mlody to jezdzilem do laski tylko byl maly problem wracalem po ciemku juz i przez las kawalek spory drogi, raz mi sarna przede mna wyleciala to 5 minut mi zajelo wyjazd z lasu dobrze ze fotoradarow nie bylo haha

WSK tez dobry sprzet tylko ta co mial kuzyn to troche kopcila delikatnie mowiac

#5876 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 08 luty 2010 - 19:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Syrenka to jest auto już zabytkowe. Sprawna syrenka to może być sporo warta.

No Andrzeju pewny bym nie był to co napisałeś :unsure: . Fakt że moja przed kupnem stała 8 lat pod drzewem ale to nic. Paliwo w gaźnik 5 m i Syrena chodzi. A dałem za nią hmm... 250 zł :P . Zarejestrowana co najważniejsze. Aktualnie ma nowy silniczek i czeka na lakierek ;) .
No a rower w lato to normalne :P . Po robocie taki lekki trening nie zaszkodzi :P .

#5877 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 08 luty 2010 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo oleju za dużo wlał i dlatego kopciła ;[

latem łatwiej jest jeździć do dziewczyny niż zimą ;[
Quadem jeśli ktoś ma ale można zamarznąć :)

#5878 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 luty 2010 - 19:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no oleju bylo ok z tego co pamietam tam jest na jakies srubki 3 jako miarka o ile sie nie myle i jak bylo na srodkowej do bylo ok jak sie z niej wylewalo, a to ze kopcila to nic maks 50 mozna bylo jechac nia ;[ ... i tak w stog potrafilem w nia wjechac bo jej nie utrzymalem..

no ja w te wakacje chcialem do swojej rowerem po mykac sobie jakies 30km w jedna strone mialem od kuzyna ale zrezygnowalem bo dojechac bym moze i dojechac a gdzie tu jeszcze wrocic do domu

#5879 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Patrycja chora, jutro ją grzac jade. Jak powie że się odwdzieczy to za 2 dni bede na golasa po śniegu biegał ;[ i będe czekał na okład wiadomo młodej piersi ;[
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5880 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie ma to jak motocykl ;[
Młody i głupi człowiek jest ale zajawka na motocyklu jest dobra ;[

Obecnie mam Zippa Manic 125 i jest spoko, na moje potrzeby wystarczający ale myślę nad zmianą na większy :)

Teraz tak myślę kupić jakiś samochód na dyskoteki??
Jakiś za grosze, bo wiadomo jak to bywa a mi szkoda tego co mam :)

jakiegoś kadeta czy coś??