Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5761 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 luty 2010 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tyle, że fachowiec rozpracuje elektronikę w JD. A dziewczyn chyba nikt do końca nie rozumie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:47
  •  

#5762 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 02 luty 2010 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie... tego nikt nie zrozumie...!!!! :) napisałem do niej, no wszystko ok! napisalem jej, ze ciezko ukrecic bez niej a ona: "no ja juz tez sie przyzwyczailam... dziwnie tak teraz nie?:)" i ja tego nie rozumie, najpierw chce przemyslen a pozniej ze przyzwyczajenie :)

#5763 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 02 luty 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zyczę ci jak najlepiej :) ale przykład z mojego zycia podobnie jak u ciebie wszystko az pięknie a po chwili ze musi to przemyśleć :blink:i tez pisałem bo nie szło bez niej wytrzymac oidpisywała wszstko fajnie wkoncu powrót do dawnego zycia i co długo niebyło jak się rozstaliśmy tzn zostawiła :) ;[ch.. mnie strzela jak mi takie cos robiła a robiła paę razy fakt częśc była moja wina bo ciągle coś zle robiłem ale za kazdym razem błe inny lepszy az do ost,. tak do nie pisała ze jej zle ita ze musiałem ją zostawić bo nie mogłem jej trzymac na siłe czemu nie ona zerwała? powiedzila ze wiecej ona nie zerwie czyli wszystko było namojej głowie :) ;[ku... zrobiłem to dla niej i załuje bo się kazało pózniej ze nie musiałem ale tak pisała sms ze do tego doprowadziła... chciałem doa niej jak najleopiej a teraz to nawet cześć w szkole nie ma :) i znowu się wku.. jasna cholera.chcesz dobrze wychodzi zle nie rób na siłe bo gdy ty chess ona moze niechcieć gdy ty nie bedziesz chciał ona moze chcieć musisz wyczuć moment i ja troche wiecej jak troche znać :) ja moja byłą znam od podstawówki a i tak się gubiłem... nikomu nie rzyczę takego zycia...

a tobie powodzenia zeby było jak najlepiej :)

#5764 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 02 luty 2010 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to jednak... nieciekawie! :) Jak narazie odpisuje i jest ok! A tak jak sobie mysle to mam wyjscie awaryjne wiec nie ma co sie dołowac chociaz i tak jestem przybity :)

#5765 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 luty 2010 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wazne mysleć teraz pozytywnie :) i pilnowac jak coś nie tak bedzie to się szykowac zeby nie było szoku jak cos nagle się stani bo naprawdę na łeb idzie dostać :) ale do przodu jezcze raz szczęścia :)kto wie moze i to na waszym weselu bedą ludzie pić :)

#5766 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 luty 2010 - 22:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i ja sie tego nauczyłem już. Nie mgoe sobie dać spokoju z Patrycją. Puki nie przestane walczyć będe zwycięzcą :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5767 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 luty 2010 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ci zalezy to daj jej czas niech spobie pomysli o tym i bedzie dobrze spotkacie sie 14 i pewnie juz bedzie mial to przemyslane wiec troche cierpliwosci. poczekaj spokojnie i bedzie dobrze jak laska pisze ci ze tez sie przyzwyczaila do twojej obecnosci przy niej to juz jest cos

@Filipoo powiem ci ze jakbys ja kochal i by ci zalezalo to bys nie dal jej odejsc tylko bys wziol ja na spokojnie pogadal o wszystki wyjasnij co trzeba albo jak jest kryzys bys dal sobie na wstrzymanie przez pewien czas, z doswiadczenia wiem bo z moja sie nie raz kloce i nie raz brakuje prawie tyle co nic aby ktores z nas powiedzialo ze to koniec ale nam zalezy na sobie i zawsze staramy sie ze bylo dobrze..

#5768 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 luty 2010 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 próbowałem juz tak znamy się od podstawówki wiele razy próbowaliśmy nie wychodziło ludzie mnie oczerniali itd mawet jej mama zmieniła o mnie zadnaie ale jakoś je naprawiłem i było oki i nie chciałem zeby było jak kiedyś. była mozliwośc ze mozemy udawać czyli bez pocałunków itd a to nie byłby związek tylko  takie trzymanie przy obie co mi po moim szcesciu jak ona nie była szcześliwa???wszystkie mozliwe wyjscia  były juz wypróbowane :)

#5769 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 02 luty 2010 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, a teraz przerwa,wstańcie od komputera i zróbcie sobie po 20 pajacyków dla przewietrzenia mózgów...

#5770 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 02 luty 2010 - 22:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to ja wole zupke na szybko zamiast pajacyków :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5771 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 02 luty 2010 - 22:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może być byle mózg się przewietrzył, albo na golasa wybiegnij na dwór i zrób rundę wkoło domu :)

#5772 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 luty 2010 - 14:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolo no wiesz jak mieszka sie na wsi to mozna biegac na golasa sobie w nocy bo pewnie nikt by cie nie zobaczyl gorzej w miescie jak bys mial w kolo bloku biegac :) w dodatku ja mam nie daleko komisarjat haha .. jeszcze by mnie zgarneli :) ..

a czesio mowies kiedys cos o JP 100% a słyszales moze nowa nute Firmy-jestem porzadny?? jp-jetem porzady a nie jak wielu krzyczy jeb.. policje

#5773 Share raf9411

raf9411

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się Sportem, ale przedwszystkim rolnictwem

Napisany 03 luty 2010 - 15:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolo fajne masz pomysły...heh :)
A wracając do sprawy ja dzięki pomocy kolegów z AF jestem szczęśliwy i dobrze mi się układa

Życzę tego i wam chłopaki :)

#5774 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 luty 2010 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja przd chwilą z urodzin koleżanki wróciłem. Wchodzimy z kumplem do pokoju do internatu a tam 5 lasek o w morde :) Ale sie działo. Ale one wszystkie miały wieeeeeelką potrzebe i chęć :)

#5775 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 03 luty 2010 - 18:50

Panowie, a teraz przerwa,wstańcie od komputera i zróbcie sobie po 20 pajacyków dla przewietrzenia mózgów...

szacun. tak trzymaj!
10/10! :)
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#5776 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 luty 2010 - 19:22

Może być byle mózg się przewietrzył, albo na golasa wybiegnij na dwór i zrób rundę wkoło domu :)

tyle ze nie mam jak w około domu bo płty mam od ogródków i siano kiszonke ustawiona przy ogródku sstoją jeden na drugim to nie przeszkocze :)

#5777 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 luty 2010 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jak nie masz przejścia w koło domu to zatocz "banana" :) haha :)

#5778 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 03 luty 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :) :):blink: :) :):) :) :):) :):lol:zamiast tego najleepsza jest zupka na szybko mówi super sprawa :)

#5779 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 luty 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chińska w cy minuty :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5780 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 03 luty 2010 - 21:06

No jak nie masz przejścia w koło domu to zatocz "banana" :) haha :)

Banana? hmm przypomniał mi się @banan575 jak to dawno było...
Jak ta zima mnie wkurza. Niby do dziewczyny mam tylko ok 3 km ale pokonać zaspy do pasa to takie łatwe nie jest ;D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)