Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5741 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zimne piwo i gorące dziewczyny... :D XD

Napisany 01 luty 2010 - 16:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehhhh.... no ja bym Ci laskę załatwił, ale to troszkę za daleko :/ tak to już jest z tymi babami... człowiek się stara, robi co może, na rekach nosi a one jak się uprą to nie i ch** :) współczuję
Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:14
  •  

#5742 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2010 - 16:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli wiem jak wszyscy robią mnie w ch** :) A ja pamiętliwy jestem :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5743 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zimne piwo i gorące dziewczyny... :D XD

Napisany 01 luty 2010 - 16:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale jeszcze mogą przyjść do Ciebie w łaskę... zima jest, można wpaść w zaspę gdzieś albo zakopać się na drodze i wtedy ktoś musi pomóc :)
Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

#5744 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2010 - 17:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hah wtedy to ja im zderzaki powyrywam :)

#5745 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 01 luty 2010 - 17:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gorzej jak podłużnice wyrwiesz :) .

#5746 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 luty 2010 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio no ta co sie uopiekuje matka no to rozumiem nie ale tamte no coz zdarza sie i tak..

ja bylem na tej 18 i laska w ten sam dzien napisala ze nie przyjdzie bo jej mama nie puscila smiech na sali juz laski gadaly zeby sie nie zdziwla jak do niej nikt nie pojdzie

#5747 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2010 - 17:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak ale ile jest w tym prawdy? Nie wierze jej tak do końca Ona lubi kręcić... a Patrycja szczera do bólu :) I tak wyrwe zderzaki... :) Nie moja wina że takie próchno...

No ale wiem w 100% że prawda z tą nogą złamaną. Ale ciesze sie że nie oszukała mnie :) No to rozumiem

Edytowany przez UrsusCzesio, 01 luty 2010 - 19:43.

#5748 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to tej laski nie skresiaj co ma jej mama zlamana noge :. bo to nie jej wina pewnie by z checia poszla no ale sam rozumiesz..

#5749 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No by poszła. Tylko ja chcialem tylko wesele, dwa razy nie wchodze do tej samej rzeki. Ja chciałem szybciej jej powiedzieć. Ale tak wyszło że jej nie było 2 tygodnie :) I to też troche nie ma co ubrac i takie tam. No ale dobra, będe sie alkoholizował jedynie trochu :)

#5750 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W lecie można bardziej przeboleć brak towarzyszki na weselu. A to sie wyjdzie zapalić, a to sie posiedzi na dworze, pogada, a tak, trzeba tańcować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5751 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No boli boli ale nic nie poradze a nie wezme byle kogo.. To są 2 osoby z którymi chciałym być i zarazem zaakceptowane przez teściów :)

#5752 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 02 luty 2010 - 09:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio jeszcze się ułoży zobaczysz :) życie płata różne figle. Ja też byłem zdania że nie będę próbował podrywać tej dziewczyny z którą chodziłem a nie wyszło. No i co? Znów się w Niej zakochałem niestety :) . Aczkolwiek sytuacja raczej kolorowa nie jest bo nie wiem jak do Niej zagadać :) . Ja z tych chłopaków co język wtedy lata gdzie chce i odmawia posłuszeństwa :) . Aczkolwiek nie wiem czy ma chłopaka bo nie interesuje to ale chyba nie ma bo kolega z klasy do Niej startował ale sobie dał spokój bo jak to mówił cytuję "Ja to tylko tak dla jaj bo prędzej czy później i tak się to rozsypie" w sumie może i miał rację ale mam jakąś pewność że jest wolna i można do Niej startować :) .

#5753 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio ja moge isc z toba :) haha .. nie no zart :) ..

#5754 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ,,kuzyn" chciał iść mówi nie bierz Patrycji ja pójdę z Tobą, najpeirw pod karawatem a potem za dziadów się przebierzemy lepiej polewają :) :)

#5755 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 02 luty 2010 - 18:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i w mojej sprawie z leksza h.. bombki strzelil :) Chlopaki wszystko ładnie pieknie, w sobote kino, dyskoteka... w niedziele spotkanko a dzis oczy otworzyłem. Napisała mi, czy mozemy sobie odpuscic przez te ferie??? Ja z leksza nalegałem, ze nie ale ona jednak napisala, ze musi to wszystko przemyslec i odpoczac od tego ale jakiegos tam esa napisze no i na 14 lutego napewno nie odmowi. Zaznaczyła, że wszystko co do tej pory bylo i jest napewno sie nie zmieni. Ku.... mnie zatkało jak mi to napisała, nie dosc, ze czlowiek sie stara to wszystko sie w gow.. obraca :) Nie chce jej pisac jak jakis idiota bo po co mam naciskac ale az swędzi zeby napisac. Jedynie co mnie podnosi to to, ze napisala, ze bedzie od czasu do czasu pisac i raz mozemy sie spotkac no i 14. Kurna ja juz nic nie rozumie :) wszystko kolorowo i tu takie cos. Moze za mocno ją naciskałem i to dlatego?!

#5756 Share raf9411

raf9411

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się Sportem, ale przedwszystkim rolnictwem

Napisany 02 luty 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niektóre tak mają że muszą sobie wszystko przemyśleć. A zależy Ci na niej ?? Jeśli tak to do niej napisz, moim zdaniem na idiote nie wyjdziesz.

#5757 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 02 luty 2010 - 19:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No zalezy zalezy... :) nie chce naciskac ale jakos chyba wkoncu do niej napisze :)

#5758 Share raf9411

raf9411

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się Sportem, ale przedwszystkim rolnictwem

Napisany 02 luty 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Napisz mówie Ci :)

#5759 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 luty 2010 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ech. Tak to już jest z dziewczynami. One są jakieś niezrozumiałe. Człowiek się stara i mu nie wychodzi, a znam kilku, którzy wcale sie nie starają, a mogą mieć większość dziewczyn w okolicy. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5760 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 luty 2010 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja mówie Jd z elektroniką sie chowa :)