Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5561 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja kwiatkiw w mrozy woziłem fakt nie w takie ale były. chociaz prawka nie miałem  ale auto tak pod miasto podjechałem a kwiatki mi kumpel dowoził i jechałem  :)tylko się nie spiesz wszystko pomalutku ze spokojem wszystko w swoim czasie  ;) pametaj co się szybko zaczyna lubi sie szybko kończyć...

pogadaj z kumplem który miałby prawko lub bratem czy siostrą jak masz czy by nie mogli cię gdzież zawież :D 5 min na mrozie kwiatki przezyją

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 22:07
  •  

#5562 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz się za nio brać a nie powiedzieć te 2 słowa. Ja powiedziałem je Asi za szybko i jest teraz z innym...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5563 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Zimne piwo i gorące dziewczyny... :D XD

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no tylko trzeba jeszcze wiedzieć jakie kwiaty lubi ta dziewczyna i czy w ogóle lubi.. :D żeby nie załapać minusa na samym początku ;) jedno jest pewne-kwiaty dla teściowej jak najbardziej, żeby się podlizać he he... :D
Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

#5564 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bardziej brać to nie znaczy ze masz jej wszystko dac co masz. dzisiaj opór słodkości jutro tez zabraknie ci pomysłów a ona bedzie chciała jeszcze i co zrobisz??zenek spokojnie zycie nie zając nie ucieknie tym bardziej ze młody jesteś  :D

dla teściówki pózniej :D musisz z nią pogadać ale zawsze gest sie nawet liczył za takie coś minusa nie powinniem mieć ;)

#5565 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak kwiaty dla teściowej do dla teścia dobra flaszka ;) Bo chyba dla teścia kwiatów nie da

#5566 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A dla teścia flaszka. Ale to dopiero potem.
Byle nie żółte tulipany - symbol rozstania.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5567 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja bym kupił Patrycji róże ale wiem że Ona nie lubi. Ona lubi słoneczniki, tulipany. Tak że zaczne hodować słonecznik na ziarno ;) :D
Mój Wladimirec podbija świat

#5568 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego dobra rada ode mnie, nie śpiesz sie wcale z tym. Poczekaj, aż będziesz na 100 procent pewny, że ona odwzajemnia twoje uczucie. Ja sie pośpieszyłem, powiedziałem zbyt wcześnie, teraz już nic się nie zmieni, nie licząc tego, że nasza przyjaźń sie rozpadła. Tak. Dziś powiedziałem coś głupiego, ona zaraz foch że wszystko tylko na nią. I od tamtej pory zniknęła atmosfera, skończyły sie przyjacielskie rozmowy. Teraz tylko jak coś pytam to odpowie, a to i tak jakby zapomniała zredukować pod góre. Ledwo ledwo. Ale ciul tam, jakiś czas sie poobserwuje co będzie dalej, jeśli wróci do tego co dawniej, to jest ok, a jeśli będzie dalej skokała, to niech se szuko nowego przyjaciela, bo ja nie będę sie do czyichś humorów wiecznie dostosowywał.

#5569 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ba... :D o teściu nie wolno zapomnieć.. ;) a brać się trzeba tylko nie możesz Jej we wszystkim ustępować... czasem trzeba być twardym a nie miękkim jak to mówią :D zenon nie bądź condom- nie pękaj :D
Ridge zagrał w 2000. odcinku Mody na sukces. TurboDymoMan zawstydził Ridge'a, zagrał w 3000.

#5570 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ,,Kto przestaje byc przyjacielem, nigdy nim nie był."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5571 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiesz zalezy kto jak uwaza moja była lubiała i zółte dostała parę razy ale rózą nie pogardziła wiecej róz dostała jak tulipanów i przed koncem tez róze a i tak się rozstalismy :D ;) B):D :(:D

#5572 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zostaw te flaszkę w spokoju ;) z tym to muszisz naprawdę poczekać :)lepiej przystopujmy bo jeszcze coś bedzie nie tak :D

#5573 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ma być dobrze to nawet żółte tulipany nie rozwalą tego.. z flacha najlepiej żeby była dobra... Żubrówka może być... ja osobiście polecam Finlandię mandarynkową ;) super sprawa... tylko nie wyskakuj z wódką od razu żebyś teścia nie przestraszył i nie zraził do siebie :D

#5574 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty do teścia z dolnej półki wyjeżdżasz. Z tych co podałeś to według mnie to żubrówka. No ale zajdź do sklepu i weź jakąś konkretną zainwestuj te 30 zeta na lepszą flaszkę chyba nie zbiedniejesz za te 10 zeta ;)

#5575 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No Finlandia może być. Ale teściów musisz poznac bo jak abstynent? Moze pali. Kup cygaro ;) Po Finlandii nie ma kaca podobno :D

#5576 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z bolsikiem moze gadać ;) ale nie teraz troche wiecej jak ciut za wczesnie :D

#5577 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Polecam Żubrówke. Wspomnienia miłe nie są, chwalić sie za bardzo też czym nie ma, ale to była moja pierwsza, po której nie musiałem sie zastanawiać ,,co oni wszyscy z tymi zgonami alkoholowymi''. Sentyment... ;)

#5578 Share przemek19900427

przemek19900427

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 po Finlandii jest ochota na następną ;) ale nie zapominajmy, że chodzi tu przede wszystkim o dziewczynę bo co z tego, że zdobędziemy poparcie teściów jak ukochana nie będzie do nas przekonana?? ale nie zaprzeczam, że dobre zdanie teściów jest przydatne :D

#5579 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co do flachy to polecał bym Finlandię albo Pana Tadeusza, a jeszcze lepiej byłoby gdyby teściu miał na imie Tadeusz. ;)

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5580 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No finlandia dość kosztuje. Ale drożesze są tak że nie przejmuj się. No tak co ze ja mam poparcie jak mnie nie chce tak samo ona u moich ma ale mnie nie chce no i taka robota