Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5541 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bezeta Ty siedziałeś w aucie, czy robiłeś zdjęcie?

Ps. Właśnie co to są te kozaki JP 100%...
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:18
  •  

#5542 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jacy oni są hardzi w opisach sobie ustawią JP 100% i się cieszą. Kozakami by byli jak by przedzwonili, przedstawili się podali adres i krzykneli JP ;) Tak to jest kozak co niczego sie nie boi
Mój Wladimirec podbija świat

#5543 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:16

a mozesz jasniej

To oznacza jeb*** policje (przynajmniej ja tak to widziałem odczytywane). Dzieciaki się chwalą tymi napisami ale jak by przyszło co do czego....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5544 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak to sie tak odczytuje. Gosc na polaku Pani od polaka to tłumaczył ;)

#5545 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chyba ze Pokolenie JP to wtedy znacze ze Pokolenie Jana Pawła II ;) haha moze roznie tlumaczyc jak kto lubi ale bardziej popuralne jest to co podal Andrzej

#5546 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenek to znaczy że chętnie zdarła by z ciebie ubranie! ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5547 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ty tylko o jednym ja nie wiem glodnemu chleb na mysli..

a jej chodzilo o to zeby sie tak nie czail bo pewnie zauwazyla ze cos do niej .. ze ci sie podoba ale sie czaisz .. i masz byc po prostu odwazniejsz i wiecej gadac i sie nie czaic

#5548 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmm zapała o co ci chodzi ;) Próbuj dalej i nie tylko do szkolnego zaproś na kebaba albo coś takiego na miasto.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5549 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Troche prostego żarełka a potem na kolacje ;) Ot kiedy to mnie spotka :D

#5550 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gadanie najlepiej zaproś ja na bigos z frytkami ;) Albo odrazu na kolacje ze śniadaniem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5551 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:36

ale to co chcesz powiedzieć, że mam ją nadal zapraszać np. teraz na pizze? Nie wyjdę na głupka jakbym ją zaprosił znowu gdzieś do jakiejś knajpki?

Do szkolnego to każdy może. Wyjście na miasto pokaże ze masz wobec niej jakieś plany. Sama cio powiedizała zebytak sie nie bał. To jest właśnie wskazówka żebyś poszedł odważnie.

rafał jak masz tak pisać to nie pisz wcale.

bullet_black.png

#5552 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zenek najlepiej bedzie jak powiesz jej to po zjedzeniu kebaba ;) Pamietaj zachowaj spokój :D

+10% za głupie posty

Edytowany przez andrzej2110, 25 styczeń 2010 - 21:44.

#5553 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale gdy bedziesz tak myślał to nie ruszysz z miejsca jak nie zaryzykujesz to nie bedziesz wiedziała a pózniej się okaze ze mogłeś próbować bo by się udało i co  :D to nie jest głupie dobrze ci koledzy radzą nie koniecznie coś zjeśc ale to sie przydaje gdy polak głodny zły jest  :D wieć lepiej zołądki pełne mieć  ;) jakieś piwko wypijcie i gdka lepiej bedzie szła pomyśl o jakimś kinie  tak jak pisali moi poprzednicy laska załapała ze ty coś do niej a to juz jest plus jedno masz z głowy  :D bo gdybyś jej nie pasowałto by z toba nigdzie nie chciała iść  B)( patrzymy pozytywnie na to wszystko)  :)tylko do przodu i nie wachaj się bądz sobą bo co ci z tego ze teraz pokazesz jaki jesteś a pózniej się zapomnisz i bedziesz soba a ona to zauwazy i juz klapa. wieć badz soba i do przodu powodzonka  :)

ja bym ci radził  znależć odpowiedni monent nie przy jedzeniu :) moze romantyczne spotkanie spacerek??? :)kwiatki w dłoń i cheja :(

#5554 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:50

A kiedy waszym zdaniem będę mógł powiedziec jej: kocham Cię? bo ja już jestem chyba pewien że to do niej czuję w końcu to już ok pół roku ;) jak się jej przyglądam

Nie prędko. Jak jej to powiesz to jesteś przegrany.
Najpierw jo poznaj, daj jej odczuć ze myślisz o niej poważnie a nie tylko do łózka zaciągnąć jak niektórzy tu ci radzą...

A jeszcze
Przez żołądek do serca:)

bullet_black.png

#5555 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sztuczne dla dziewczyny?? To ma być sztuczna miłość??

bullet_black.png

#5556 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem co to za polityka żeby w temacie HP dostawać bana heh.Radze jak umiem a po to chyba jest forum żeby móc rozmawiać na różne tematy i wyrażać swoje poglady na dane sprawy w tym wypadku sprawe @zenon1z2gor. Więc szanowny moderatorze @andrzej2110 jak ci ulży to wpakuj mi jeszcze 10%!!

#5557 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zrób tego błędu co ja. Wstrzymaj się jak najdłużej. Ja na jednej katolickiej stronie przeczytałem wypowiedź jednego księdza. Chodź by nie wiadomo co się działo nie możesz powiedzieć. To musi być taki moment gdy będziecie blisko siebie gdy cos zacznie się dziać będzie coś poczynać Ty też, wtedy będziesz wiedział że to ten moment że i Ona czuje to samo co Ty, wtedy dobrze jeżeli powiecie to równocześnie. Pamiętaj. Kto pierwszy mówi kocham, przegrywa.... Nie masz jej mówić ale okazuj. ;)

#5558 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, technika rolnicza, muzyka

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rafał180 Ty tak nie cwaniakuj, bo sie kiedyś na tym przejedziesz.

#5559 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak  sztuczna miłośći to sztuczne kwiatki  :D zywuteńkie tylko i wyłącznie a jakie to muszisz ją podpytać zawsze było ze czerwona róza  :D a mi się trafiła ze tulipany wrecz kochała  ;)

popieram czesia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5560 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rafał dostałeś ostrzeżenie a nie bana (przynajmniej narazie ;) )

bullet_black.png