Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5521 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio widziałem twój jeden filmik do którekogo przypadkiem znalazłem link tu na forum super filmik  :)czas zniw wakacji to jest zycie  ;) ale i tez przeczytałem wszystkie komentarze to mnie taka ku.. wzieła na tych miastowych ze szok najlepiej to było by im odciąć dostep do tego co my ( wiesniaki jak to oni mówia) wyprodukowaliśmy i wtedy by im się oczy otworzyły... kozaki tylko w gębach i grupach. policja jaka jest taka jest mi krzywdy nie zrobili ale powinni sie troche wziąść i co niektórym mieszczuchom NIEKTÓRYM skrzydełka poskracać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 05:27
  •  

#5522 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja dziś przez pomyłke sobie nadziei narobiłem ale tylko tyci tyci :D Bo mam 2 Patrycje w fonie jest Patrycja. to jest właściwa i Patrycja ;) Widzicie chyba różnice malutką :D kropka. I pisała czy bym jej fajki przywiózł bo ona siedzi z koleżanką jest chora. Zaskoczony nie zwracałem uwagi na to. No i nie wiem tak musiało być. Romet nie odpalił tylko tak na wolnych ledwo chodził. Do kumpla dzwonie czy mnei zawiezie on że nie może. No to idziemy z lacza, no nie mgoe takiej szansy zmarnować. Ide i pisze o której będe no ze tak za 20 minut no to wyjdzie no ok ja ide kawalek na skróty patrze widze 2 osoby :D ale to by za szybko było 6 kilosów w 10 minut niecałe. Patrze i wiem wszystko patrze w fona no tak ta patrycja ale nie żałuje nie żałuje. Było 100 razy lepiej niż z tą głowną Patrycją w najlepszy dzień. no i jeszcze Magda byla. Tak że nowa znajomość. cieszymy sie życiem B)
Mój Wladimirec podbija świat

#5523 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

UrsusCzesio widziałem twój jeden filmik do którekogo przypadkiem znalazłem link tu na forum super filmik  :)czas zniw wakacji to jest zycie  ;) ale i tez przeczytałem wszystkie komentarze to mnie taka ku.. wzieła na tych miastowych ze szok najlepiej to było by im odciąć dostep do tego co my ( wiesniaki jak to oni mówia) wyprodukowaliśmy i wtedy by im się oczy otworzyły... kozaki tylko w gębach i grupach. policja jaka jest taka jest mi krzywdy nie zrobili ale powinni sie troche wziąść i co niektórym mieszczuchom NIEKTÓRYM skrzydełka poskracać...

Nie oceniaj wszystkich z miasta po kilku baranach, szczerze mowiac to ci to tak gadaja na ludzi ze wsi i wogole to tak naprawde jak bys mu dal tydzien roboty swojej w zniwa to te kozaki z silowni by wymielki po 2 dniach jak nie szybciej, sam jestem z miasta ale wiem co to znaczy praca na roli,a co do kozakow w grupach to sa zwykle leszcze co tylko z kolegami potrafia cos zdzialac ..

#5524 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 17:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i nie mówie o wszystkiech napisałem duzymi literami ''NIEKTÓRYM'' ;)

#5525 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 25 styczeń 2010 - 17:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja ostatnio miałem dziwna przygodę ;) Kiedyś pisałem o takiej fajnej dziewczynie i korzystając z okazji jak byłem wczoraj na snowboardzie, cykłem fotke i wysłałem jej z pozdrowieniami mms'em. To samo zdjęcie dodałem na n-k, które ona zauważyła, i napisała komentarz: Dzięki za mms-a, ale na tym zdj. jestes bardziej widoczny. Kiedys dostałem od niej kosza. No ale po koleźeńsku, bo tak niby miało być wysłałem jej pozdro a on takie coś :D Dziwna jakaś on jest...

#5526 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 17:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heheh bo tak to jest z kobietami. Bardzo skomplikowany mechanizm. ;) Szybciej rozpracujesz nowiutkiego JD z masą elektroniki niż kobiete

#5527 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 25 styczeń 2010 - 18:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kobieta jest do grobowej deski nieobliczalna ;)

#5528 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 18:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu, słuszne spostrzeżenie, prędzej sam zrobie kapitalke JD 8530 niż zrozumiem co do końca myślą dziewczyny

#5529 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Był u nas dziś jeden kurator w pewnej sprawie nei do mnie i tak mam o mnie mu gadać zaczeła że tkai wściekły chodze że to przez miłośc mama że ta pierwsza to jest najgorsza. A on tak tak wtedy sie tną. A ja wkońcu. Nie pierwsza nie pierwsza bo 3. To powiedział eeee to ty już zatwardziały jesteś tobie sie nic nie stanie i ma racje :D Im więcejrazy tym inaczej się przechodzi :D A jak bym teraz po raz pierwszy sie zakochał było by gorzej napewno. Więc albo zaczynamy szybko albo późno nie ma w środku ;)

#5530 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 25 styczeń 2010 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiek to ty doświadczony już jesteś przez życie, jednym słowem masz już spory przebieg ;) :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5531 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No czy przebieg duży to nie ale moge powiedzieć ze dotarty jestem o ;)

#5532 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 prawie jak władymirek? ;)

#5533 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tylko uważaj czesiu żebyś czasem nie został zatarty ;) zaczynasz szaleć widzę :D
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#5534 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zachowam dystans... ;) Jak zima odpuści to się zacznie robota czyli wszystko będzie coraz piękniejsze :D

#5535 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i niech szaleje póki moze :lol:do póki młody jest :)a tak to podziw troche juz wie jak to w zyciu bywa ;)

#5536 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu trzymaj prawidłowe ciśnienie oleju i nie przegrzewaj się. ;)

#5537 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj to mi ciśnienie skoczyło. Tutaj ważne spotkanie niby a środek lokomocji nie pali ;) Ale okazało sie że to nie to o czym myślałem a 2 co z tym isę wiązało, daleko nie miałem. Kontakty mi się pokiełbasiły w telefonie. Ale bym chciał widzieć jej mine. ,, No no ty chora jesteś, to leż, kupiłem te faje co chciałaś" A to nie ta :D :D Tak to jest jak sie ma 4 Patrycje w fonie.... bez pierwszej litery nazwiska. Od razu wszystkim dopisałem :D Całe szczęście że nie odpalił i że z buta szedłem dla zdrowotności

#5538 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chyba sie pogubiłem o jakich leszczach i kozakach piszecie bo niewidze nic takiego w tym temacie?????????????

Ps. sprawdziła sie a samochod ten co w profilu w niedziele zastanawiałem sie jak wyglada ta maska ale nie było tak zle po tych szpilkach hehe

#5539 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 20:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 o kozakach JP 100% ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5540 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów