Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5241 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze myślisz, nie rozmawiaj z nią, sama jeszcze przyjdzie błagać Cię na kolanach.
Czesio, a po jakie g.... rejestracja? haha :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:08
  •  

#5242 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:38

a powiedzcie co mozna sie ubrac na 18 jej kolezanki? tylko jakies normalne propozycje :)

No co za pytanie garniturek musi być!! ja zawsze tak chodziłem,pokaż ze masz klase!
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5243 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też zakładałem zawsze gajer na takie okazje, przez ubiór pokazujesz szacunek dla osoby, która Cię zaprosiła!

#5244 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 i pamietaj włosy na żel!! no i buciki wypucuj bo podobno po butach i głowie sie poznaje prawdziwego chłopa! :)

#5245 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 walczyć o miość która nie jest odwazjemniona a nwett jak nikt z niej nie kozysta to predzej się do grobu doprowadzicie tym bardziej ze młodzi jesteście tak jak ja trzeba podjac jakąs decyzje. ja się dosyć nacierpianeł przez kupe lat i wczoraj sobie powiedziałem koniec ona mi wprost powiedziała koniec na zawsze w ogóle jakby była bez serca nigdy jej takiej nie znałem wiec musze się zmusić bo nic dobrego z tego nie będzie :)

a co do ubioru to popieram gang musi być :)jeszcze nie było zeby ktoś w gangu zle wyglądał :)

#5246 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko adidasów do garniaka nie załóż :) Poznasz pana po cholewach jego!
Rafał, no chyba nie jest taki ciemny, żeby nie wiedział, że włos na żel trzeba postawić :)

#5247 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 he he ja jednak na 18 polecam po normalnemu;p

#5248 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po "normalnemu" to możesz iść do remizy na zabawe!! Człowieku 18stka jest raz w życiu więc nic ci sie nie stanie jak wskoczysz w garniak!!

#5249 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prosilem o normalne propozycje chlopaki.. co do gajerka to nie moj styl i wlosy na zel tym bardziej odpadaja (nawet za krotkie wolosy mam), a co do adiadow to najlepsza opcja, ja ide na luzina imprezke a nie na jakas sztywna, myslalem predzej o jakis dzinsach koszula biala i sweterek i by bylo ok.

a co do adiadow i gajerka to kumpel zalozyl spodnie na kant koszule i adidasy na rozpoczecie roku haha ..

No chlopaki tylko w nalog nie wpanijcie od tego picia po kieliszku co jakis czas .. i lepiej nie topic smutkow w wodce bo ja przez to egzamin oblalem na prawko za peirszym razem ..

#5250 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 My nie pijemy my nie pijemy.... Tylko dlaczego jest tyle związków, małżeństw gdzie tłuką sie jak świnie. A tutaj człowiek chce w spokoju z to jedną jedyna być na tym gospodarstwie, życ razem i wogóle....
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5251 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @19Damian89 nie mów ze poszedłeś wyginty na egzamin?? :)

#5252 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:22

Dobrze myślisz, nie rozmawiaj z nią, sama jeszcze przyjdzie błagać Cię na kolanach.
Czesio, a po jakie g.... rejestracja? haha :)

A co jo bede sie płaszczył przed dziewuchą, mam troche godności jeszcze, jak mnie nie pokocha to przecie jej nie zmusze ;D ale co mi szkodzi spróbować

Czesiu moge Ci załatwić starą blache od przyczepy z lubelską rejestracją bo kiedyś ojciec znalazł i do dzisiaj gdzieś mam. Troche nielegalnie ale bez rejestracji z własnym wkładem finansowym sie obędzie więc ok.

#5253 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Rafal180 nie no ale jakos caly tydzien przed pilem z kumplem po cwiartce a jak mialem jazdy przed to zawsze po jazdach do sklepu i dajesz a na egzamin poszedlem lekko zmeczony ale nie zeby mnie jeszcze trzymalo czy cos w tym stylu po prostu zmeczenie troche nie wyspany ale dobrze ze teorie zaliczylem a na prkatyce bylo ciezej kilka bledow ciezko bylo sie skupic no i znaku sie nie zobaczylo i koniec egzaminu .. w szkole tez nie bylo lekko na kacu dopiero na 7 lekcji zaczelem kontaktowac a tak to spalem cale lekcje prawie ..

a cod o tej 18 to u siostry bylem w dresach a do kolezanki mojej dziewczyny mam isc w gajerku

Czesiowi chodzilo chyba raczej z ta rejstracja o slub cywilny .. tylko nie wiem czy wiesz Czesio ze teraz takich rzeczy nie ma chyba ze bierzesz sam cywilny ale jak bierzesz koscielny to nie masz wczesniej cywilnego jak to bylo kiedys .. ksiadz to zalatwia podpisujesz cos u ksiedza i jest ok .. nie smigasz dwa razy

#5254 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 w dresach na 18stke?? :) to mogłeś jeszcze pałke zabrać hahaha

#5255 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ot ja jeszcze jestem za czasów rodziców... :)
Mój Wladimirec podbija świat

#5256 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba było tak od razu mówić, że mamy Ci polecić firmę jaką założysz na imprezę. Ja polecam Ci Reebok lub Nike.

#5257 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rafał nie no bez przesady a jakos zapomialo mi sie przebrac ale chociasz wygodnie bylo, a w koszuli czy w garniaku po godzinie bym wychdozil z siebiebobym nie to denerwowalo .. nie no mi chodzilo o cos eleganckiego ale luznego a nie zaraz garnitur albo dresy . to bylo u siostry wiec wiesz i tylko rodzina byla wiec tam byla luzna atmosfera zeby nie zima to moze bym i w krotkich spodenkach latal haha

#5258 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej załóż dresy i lakierki to najlepsze połączenie!!no i nie zapomnij o białych skarpetkach do czarnych lakierów bo to podstawa udanej zabawy!!

#5259 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 17 styczeń 2010 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to jsakes jeansy i koszula to by mogło byc, luznie ale wiesz nie mozesz w dresie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5260 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sam już nie wiem jak doradzać ludziom. Ja się staram piszę co myślę, a ktoś kto potrzebuje porady komentuje moje propozycje, to po co się pytać na forum o takie rzeczy?

Jak dla mnie to możesz założyć 2-filcan gumianu (dwu filcan gumianu) potocznie - wyjściówki, albo 2-gumian trampczanu haha :) :)