Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5181 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 10:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ursusczesio na dyskotece żony się nie szuka, tam tylko człowiek idzie dla rozrywki. Samą pracą też nie warto żyć bo po kilku latach załamiesz się, bo nie będziesz miał dla kogo tyrać. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 16:56
  •  

#5182 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 11:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja nie chodzie szukać nei nei ale mnei tak rozrywka nie kreci kpaujeta? ;) Takie na świeżym powietrzu latem ok. ale typu terminal club to mnei to odraża. Wogole sama ta muzyka.... Nie wspomne o towarzystwie. To ja wole o z kumplami w domu muzyka jaka sie podoba ilecimy z koksem browar na stół ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#5183 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 11:57

@ursusczesio na dyskotece żony się nie szuka, tam tylko człowiek idzie dla rozrywki. Samą pracą też nie warto żyć bo po kilku latach załamiesz się, bo nie będziesz miał dla kogo tyrać. ;)

A czemu nie mozna szukac tam zony? moze sie uda wiadomo rozrywka rozrywka ale mi sie udalo dzieki wlasnie imprezie znalesc dziewczyne z ktora jestem obecnie i jestesmy blisko 2 lata dalej i planujemy razem przyszlosc chociasz te poznanie sie bylo bardzo skomplikowane.

Czesio jestes mlodszy ode mnie ale myslisz na temat imprez tak jak ja mam juz dosyc jezdzilem przez 3lata prawie co sobote ale jeszcze na zadnej imprezie nie bylem w Toruniu zawsze gdzies po za gdzie nikogo nie znam przewaznie moj kuzyn mial tam kumpli, i co do ochorony to ci powiem ze ostatnio bylem w klubie w ktorym dawno nie bylem i ochrona jest caly czas w pozadku ale zaczeli wpuszczac ludzi z gimnazjum a za moich czasow zawsze bylo poprosze dowod i byla pelna kultura na imprezie a teraz takie 15 latek wypije dwa piwa i o 22-23 ma zgon i sie czolga po podlodze i jak sie czuca to ochroniasz mu sprzeda liscia na otrzeswienie, a co do sytuacji ze ci nakopia zdarza sie w toruniu bylo o tym glosno ale znam przypadek ze koles dostal od ochrony a za godzine wpadala taka ekipa ze ochrona sie chowala po katach ale jak jechac na impreze i sie lac a nie bawic to nie impreze to masz racje lepiej w domu sie spotkac w swoim gronie przy piwku posluchac muzyki pogadac i sie posmiac.

#5184 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze pierw sie dowiedz jak ona ma na imie postaraj sie ja lepiej poznac przebywac z nia wiecej czasu no i zacznij odzywac sie jak ona cos mowi to tez mow cos, chociasz jak mowisz ze ona ciagle gada to moze cie jakos osmieli.

#5185 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 yy..... czegoś nie rozumiem. W pierwszym poście piszesz:

nawet nie wiem jak ma na imię tak mnie onieśmiela

a w drugim:

A przebywamy ze sobą bardzo dużo czasu w szkole

ona siedzi dwie ławki przede mną, także kontakt ze sobą mamy, ale co z tego jak ja nie mam śmiałości.

to Ty z nią chodzisz do jednej klasy i dalej nie pamiętasz jej imienia?? O zgrozo!!!!

#5186 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O słodka katorgo ;)

#5187 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ona jest w towim wieku starsza mlodsza? jak gada z towim kumplem i jak gadaja o szkole to sie wtrac w rozmowe i powiedz co masz do powiedzenia, sprubuj z nia pogadac to nie boli a czasem moze ulatwic sprawe, niech ci Czesio powie zeby warto nie raz jest powiedziec co sie ma do powiedzenia niz czekanie na cud i moze samo sie powie, pstaraj sie sam z nia pogadac

#5188 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ot widze ktos o mnie mówi ;) Tak, przekonałem sie, powiedzieć co ise ma do powiedzenia i inaczej wszystko jest. Tylko u mnie to już jednak poszło baaardzo daleko. Tylko ze u mnei była szczera rozmowa tylko w 4 oczy. Ale zaczynałem może inaczj jak Ty, bo znałem ją od knapa malutkiego. wiedziałem jak ma na imie. A tak bardziej sie zpaoznlaiśmy przez przypadek, po zmianie szkoły i wcale nie w szkole, lecz po szkole ;) I po tej rozmowie Ona wie wszystko..... :P

#5189 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chcial bym Ci pomóc. Ale każdy ma inna sytuacje. Ja gdy już cos w Niej zoabczyłem, znajomość była bardzo dobrze nawiązana. A przedtem to nic sie nie bałem co będzie. Miałem kiedys taki przypadek jak u Ciebie bo nei znałem nic nawet imienia wiedzialem gdzie mieszka fakt ale nie sposób nie wiedziec gdzie mieszka największy rolnik indywidualny w powiecie.... ;)

#5190 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 17:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiesz co zrob poprostu spytaj sie jej po tych zajeciach czy by miala ochote pozniej pojsc na spacer z toba i tylko we dwoje, tylko wtedy musisz gadac a nie milczec poznasz ja lepiej i wogole i wteyd bedziesz wiedzial czy cos iskrzy czy nie jak tak no trzeba dzialac dalej ale pierw to ty sie z nia umow na spacer albo na jakies spotkanie tylko we dwoje zeby pogadac sobie i nie stresuje sie tak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5191 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 17:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i znowu Damian ratuje ;)

#5192 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 18:47

No ja nie chodzie szukać nei nei ale mnei tak rozrywka nie kreci kpaujeta? ;) Takie na świeżym powietrzu latem ok. ale typu terminal club to mnei to odraża. Wogole sama ta muzyka.... Nie wspomne o towarzystwie. To ja wole o z kumplami w domu muzyka jaka sie podoba ilecimy z koksem browar na stół ;)

Ta, ja też takich nie lubie, posiedzieć z MoTóRzystami gdzieś, wypić piwko lub dwa, pogadać, jest ok, ale iść do jakiegoś klubu, muzyka przypomina cięcie piłą łańcuchową elektryczną, światła migają jakby 20 kogutów na Bizona założyć każdy w innym kolorze i skakają jakieś kolesie w białych rękawiczkach. Nie dla mnie klimaty. ;D

#5193 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 15 styczeń 2010 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego zenon1z2gor  jak ci się laska podoba to musisz być otwarty nie krępuj się idz i gadaj najlepiej tak jak juz koledzy pisali apros na spacer lub do jakiegoś pubu wez nr tel podejdz uśmiechnij się strzel oczko :)a tak w ogóle czy moze ona tez na ciebie jakoś miło spogląda?? :)bo moze ty też się jej podobasz to wtedy łatwiej by było kumpli i kolerzanek popytaj toroszkę o ni :)kombinuj jak się da ;)

#5194 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 15 styczeń 2010 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie wygłupisz się moze uda ci sie zwrócic uwae na siebie zainteresuje się toba i wtedy bedziesz happy :)próbuj wszystkiego ;)

#5195 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 19:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma na co czekać, sama do Ciebie nie przyjdzie, ja już się przekonałem. Trza działać, ale z rozwagą, to im ma bardziej zależeć na nas, ni ma co się błaźnić przed dziewczyną i płakać, jak to smutno, że mnie nie chce. W końcu wiejskie chłopy jesteśmy. ;)

#5196 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmmm tutaj udziale skromnego głosu. Że tego bym nie praktykował. Ale to tylko moje zdanie. Bał bym się ze zaraz coś pomyśli. Ty musisz ja najpierw rozkochać w sobie potem dawać znak że kochasz. Na odwrót nie polecam... Niestety tak mi wyszło ;)

#5197 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 20:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 o i tu popieram Czesia musisz ją sobą zainteresować ale wiem że to się tylko tak łatwo pisze a trudno to wykonać;p

#5198 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No, wszystko w granicach rozsądku, jak zaczniesz przytulać się na 1 spotkaniu, to sobie coś dziewczyna pomyśli i będzie źle.

#5199 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na samym początku znajomości to trochę za szybko na łapanie za rękę, chociaż podczas wygłupów na dworze, jak panna powie ze zimno jej w ręce to możesz tak dla żartu złapać ja i ogrzać własnymi ;) Na samym początku takie niewinne wygłupy, a jak będzie się chciała z Tobą spotykać to już możesz powoli działać, tu pod rękę z nią iść, za rękę, przytuleni(jak kto woli) oczywiście na początku to tak w formie zabawy ;) później to już na poważnie :P

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5200 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 20:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tymi rękami to możesz próbować ale nie zbyt nachalnie.... Najwyżej Ci powie że za wcześnie albo coś w tym stylu.... Ale jeśli Ty z nią wogóle nie gadasz to może zrób tak żeby to ona wysłała Ci jakiś sygnał.... Może pomóż jej w czymś, albo daj jej okazję żeby zobaczyła jaki jesteś fantastyczny ;)