Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5121 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja miałem 70 pkt na 150 z egzaminu i od razu mi powiedziała że przyjęty jestem do szkoły nawet nie patrzała w sekretariacie. B) No troche sie poprawiło mi dzisiaj bo robota B) 3 godziny na 3 ciagniki maiło być odśnieżone u młodej pary ale jak odpalaliśmy ich 3P to sie pasek sfajczyl wiec tylko na 2 jechalismy. Ruskim z przyczepą, takie te zakamarki a 360 z tkaa skrzynią sie w zaspy wbijał. robota szła jak trzeba B) I było miło o niej nie myślalem nawet
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:54
  •  

#5122 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja myśle cały czas bo nie mam roboty żadnej, zimno jak w du...pie u eskimosa, ehh. Ale bedzie wiosna to sie dam na traktorzyste i bedzie fajnie.

#5123 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 12 styczeń 2010 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie dosyć już o tych dziewczynach, musicie sobie teraz mózg wywietrzyć, bo stęchlizną śmierdzi. Pogadajmy o traktorach, kombajnach, pługach, o ziemi ile kosztuje w Waszych rejonach itp. Ja Wam potowarzyszę B) B)

#5124 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 12 styczeń 2010 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Rzeczywiście śmierdzi tu stęchlizna, niektórzy to zapisali tu 1/3 tematu, bo czasami obsrewuje ten temat. Tu powinien być klub młodego kawalera,:( i porady psychologa czy seksuologa, ej zatrudnijcie takich na pól etetu.;) A za porade na temat nostalgii miłosnej i innych wymysleń skromna opłata, ale byłby biznes.:P No ale to taki moj żarcik. Od tego jest ten temat, alle się ciąąąąąąąąąągggggggnnnnnnnie;) Jakis rekord bedzie. Dłuzej niż "Moda na Sukces";)

Tu powinny być porady i pytania ?
Chyba tez umieściłem jakieś pytanie ale i tez rade potem jak co.

#5125 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak będzie rekordzik ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#5126 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Taki temat wiec gadamy o tym co jest w temacie no moze nie do konca i nie zawsze ;) haa ..Czesio ty masz dobrze bo masz zajecie a ja kisze sie w tym miescie i nie mam nic do roboty i tylko z nudow jakies glupie mysli po glowie chodza

#5127 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 12 styczeń 2010 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No słuchaj, nie zdrowo jest gadać ciągle o d*pie Maryni, bo tak jak sam napisałeś debilizm po głowie chodzi :/

#5128 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dokładnie, nawet jeśli coś w życiu nie wyjdzie trzeba żyć dalej...
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#5129 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak chcecie pogadac o ciągnikach to są inne tematy, ten został stworzony żeby pogadac sobie o du*** marynie, wyluzować się i troche się pośmiać i chyba ma najwieksze wzięcie na forum, bo już są dwie czeście zaraz pewnie kolejna...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#5130 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 22:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 " i chyba mam największe wzięcie na forum..." ;)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5131 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 23:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No może i kolega @aadams7 ma największe wzięcie na forum, ale ja tego ocenić nie mogę...
Z resztą, pierwsze słyszę, żeby Ciebie ktoś tutaj rozrywał w jakiś sposób...
Kolego Ty to chyba Narcyz się nazywasz...

#5132 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 23:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no to sie nazywa skromnosc ;) ..

a mi nie chodzi ze przez gadanie w kolko o jednym tylko ze od siedzenia w domu i nic nie robienia mam jakies glupie mysli w ktore i tak sam nie wierze

#5133 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to trzeba się ruszyć z domu: wyskoczyć ze znajomymi do kina albo do baru, w Toruniu macie przecież piękne stare miasto, zająć się czymś ;)

#5134 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to do k.... nędzy weź zacznij uprawiać jogging. Jak ja miałbym siedzieć całe dnie w chałupie to musiałbym już łykać całymi pudełkami psychotropy.
Ja nie rozumiem jak można siedzieć w domu i nie wymyślić sobie jakiegoś zajęcia, to trzeba być już chyba rasowym blokersem :/

@damian co Ty właściwie robisz na tym forum skoro mieszkasz w mieście? Na tej stronie na tym forum to tylko na ten temat zaglądasz? ;)

#5135 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 01:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ziema jest nikt sie nie wychyla nawet, starowka piekna czy ja wiem szlau nie ma czasem tam chodze na spacery jak jest u mnie dziewczyna gofry sa dobre na starowce ;) a co do znajomych to najlepszy kumpel sie ozenil i wybyl nad morze mieszkac i nie ma z kim kulturlanie pic, reszta powyjezdzala zostali sami mlodzi..

@kolo99 haha dobre zajecie to ja mialem ale ile mozna robic pozadki w szafach ;) haha .. zebym mial dziewczyne w poblizu to bym do niej zagladal, a calymi dniami nie siedze staram sie wychodzic chociasz na godzine polazic po osiedlu wiesz ale to tez sie nudzi jak sie zrobi cieplo to mnie nie ma w domu caly czas gdzies jestem przewaznie przed blokiem z ekipa, bym mial prace to tez bym nie siedzial cale dnie w domu tylko w robocie. a co masz na mysli mowiac rasowy blokers?

a co robie na tym forum przypadkiem mnie tu kiedys zaprowadzil bo czegos szukalem, i zamilowanie do rolnictwa zadecydowalo ze tu zostalem i nie udzielam sie tylko na ten temat bo i tez na zwiazane z rolnictwem chociasz osbiscie nie mam gospodarki ale co nie co wiem bo widze u kuyzna co i jak z jego gospodarstwa sa zdjecia w mojej glarii. Osobiscie sie zastanawiam nad zakupem gospodarstwa rolnego.

#5136 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 08:49

" i chyba mam największe wzięcie na forum..." ;)

No może i kolega @aadams7 ma największe wzięcie na forum, ale ja tego ocenić nie mogę...
Z resztą, pierwsze słyszę, żeby Ciebie ktoś tutaj rozrywał w jakiś sposób...
Kolego Ty to chyba Narcyz się nazywasz...

sorry koledzy tam się wkradł błąd chodziło mi że to ten temat ma najwieksze wzięcie na forum, moja wina poparta wrodzona dyslekcją...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#5137 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 09:08

Panowie dosyć już o tych dziewczynach, musicie sobie teraz mózg wywietrzyć, bo stęchlizną śmierdzi. Pogadajmy o traktorach, kombajnach, pługach, o ziemi ile kosztuje w Waszych rejonach itp. Ja Wam potowarzyszę :P ;)

Racja, ja rozumiem można się przejąć, chyba każdy sie w jakiś tam sposób martwi. Ja ze ,,swoją'' rozwiązałem sprawe pokojowo, myślałem zerwać kontakt - pomogło w poprzednim przypadku. Ale zostaniemy jeno przyjaciółmi i też będzie, nawet mi smutno specjalnie nie jest, może dlatego, żem 15/16 dopiero i wiem o miłości tyle, co krowa za sobą na łące pozostawi. No, nie przeczę, że były smutne momenty, nawet bardzo, ale sie przecież nie pójde powiesić. Jak zmieni zdanie, to będę się cieszył, a jak nie, to żyję dalej.
I chciałbym podziękować tutaj każdemu, bo rady, chociaż nie kierowane bezpośrednio do mnie, podniosły na duchu i pomogły. ;)

#5138 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 12:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no i takie podejscie jest najwazniejsze wiadomo ze nie jest to mile ani wesole, ale nie ma co sie zalamywac w dodatku jak jestes w tak mlodym wieku wiec masz jeszcze czas na powazna milosc..

#5139 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 13:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Racja. Teraz nauka, zabawa, a poważnie będę myślał mając 18+, a nie ledwo co wąs pod nosem 3 lata temu sie pojawił i sie za panny brałem ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5140 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 16:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiecie co ...takie osoby jak kolega trzeba podziwiać, ma zamiłowanie do rolnictwa pomimo tego,że mieszka w mieście...szacun dla @19Damian89...bo co jak co ,ale rzadko się takie osoby spotyka ;)