Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5061 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:07

Tylko w wielkim mieście nie szukaj bo tam na pewno nie znajdziesz B)

moze Toruń to nie jest za wilkie miasto ale nie jest takie male i znam pelno lasek ktore jeszcze nic po prostu trzeba umiec szukac i znac pozadne osobniki plci przeciwnej B) ..
Ja nie mam problemu mam swoja i jestem z niej dumny i bardzo z nia szczesliwy B)..

a co do tej laski ze kolesiowi powiedziala ze nie jest on jej pierwszym to swiadczy o tym ze jest z nim szczera chyba nie? a co lepiej by bylo jak by koles sie dowiedzial w noc poslubna ze ona nie jest dziewica co?? szczerosc w zwiazku to podstawa..

kolo mojej dziewczyna mieszka taka modelka ze teraz bedzie rodzic 6 dzieciwko i ta 6 ma 3 ojcow to znaczy pierwszy ma chyba 2-3 drugi podobnie 2-3 a ten aktualny ma tego co sie urodzi, zeby to chociasz ladne bylo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:24
  •  

#5062 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja z Patrycji będe dumny, jeżeli sie nawróci.... ,, czekam na Ciebie i będę czekał, bo człowiek jest po to by kochał człowieka..." B) Ale jestem dumny z jej szczerości. Ma racje. że jak by psozła ze mną, to po było by jeszcze gorzej a i tak ledwo żyje. Nie moge jej niz zarzucić. Tylk oto że ma serce z kamienia. ale jednak wolał bym żeb yszła. Bo tak bede siedział i wlewał w gardło i mysalł tylko o Niej. A tak byśmy sie bawili lecz ja z myślą że to osoba którą kocham z nie moge być z Nią B)
Mój Wladimirec podbija świat

#5063 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:12

moze Toruń to nie jest za wilkie miasto ale nie jest takie male i znam pelno lasek ktore jeszcze nic po prostu trzeba umiec szukac i znac pozadne osobniki plci przeciwnej B) ..
Ja nie mam problemu mam swoja i jestem z niej dumny i bardzo z nia szczesliwy B)..

a co do tej laski ze kolesiowi powiedziala ze nie jest on jej pierwszym to swiadczy o tym ze jest z nim szczera chyba nie? a co lepiej by bylo jak by koles sie dowiedzial w noc poslubna ze ona nie jest dziewica co?? szczerosc w zwiazku to podstawa..

kolo mojej dziewczyna mieszka taka modelka ze teraz bedzie rodzic 6 dzieciwko i ta 6 ma 3 ojcow to znaczy pierwszy ma chyba 2-3 drugi podobnie 2-3 a ten aktualny ma tego co sie urodzi, zeby to chociasz ladne bylo

Bo to jest dziewczyna w sam raz na raz. Tylko czemu tak płodna jest???

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5064 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio a mam pytanie ta Patrycja cala to by byla towja pierwsza dziewczyna czy juz miales kiedys jkas inna??

Andrzej tego nie wiem czemu a najlepsze jest to ze jednego dzieciaka ten pierwsyz koles jej zabral a ona mieszkala w jednym pokoju z tymi dzieciakami czyli ona i 4 dzieciakow w pokoju i na oczach dzieciakow sie kopulowala z tym co jest teraz, a pozniej dzieciaki przychodzily tam do mojej laski i jej kolezanek a nasza mama w nocy tak robila i pokaz kamasutry to jest glupota co?

#5065 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no cóż. uczy dzieci od małego co jest do czego... nei zdziw sie jak za 10 lat zostanie babcio.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5066 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Takie to trzeba sterylizować B) Bo to jest chore i jaki on im byt zapewni B)
Jak mu powiedziała, że nie jet pierwszym to dobrze zrobiła i kolo powinien być jest wdzięczny, że jest względem niego szczera. Niektóre twierdzą, ze są dziewicami szalała szalała B)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#5067 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 10 styczeń 2010 - 22:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Idę się wyciszyć przy disco polo, bo już mam mętlik w głowie przez to forum B)

#5068 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 11 styczeń 2010 - 10:13

A zdradzisz nam jaki ty masz poglądy na temat sexu przed ślubem?? O doświadczenia nie pytam. B)

heh mam normalne poglądy.według mnie jest dopuszczalny jeśli ma się przekonanie do drugiej osoby,że będzie ze mną.
jednak zdarza się że po paru latach coś trzaśnie i jest koniec związku.ja np. nie skreślam kogoś za to że już jest po,bo poprzedni jego związek był pomyłką.
co innego jeśli ktoś się ciągle puszcza i tylko zalicza dotyczy to i kobiet i mężczyzn.wtedy ten ktoś jest dla mnie dziwką zarówno damską jak i męską.

i racją jest to że najlepszy jest celibat.nie ma wtedy żadnych wpadek i późniejszych narzekań na partnera.bo zauważyłam u wielu osób,że jeśli brali ślub z przymusu lub musieli bardzo tego żałują.

na szczęście mnie to nie dotyczy,bo mojego stylu życia się nie wstydzę B)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#5069 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 10:21

i racją jest to że najlepszy jest celibat.nie ma wtedy żadnych wpadek i późniejszych narzekań na partnera

Nie do końca jest to prawda. A co zrobić jak po ślubie ludzie dopiero zaczynają swoje pierwsze igraszki i dopiero się okazuje że do siebie nie pasują pod tym względem. Takie przypadki też się zdarzają.

#5070 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 10:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to też poniekąd racja,ale ważne jest aby siebie dobrze poznać i nie ukrywać niczego.i najpierw trzeba ze sobą trochę pochodzić,żeby później nie było niespodzianek.

powiem jeszcze coś innego.dla mnie jescze gorsze od seksu przed ślubem jest wspólne mieszkanie.
z jednym moim chłopakiem zerwałam dlatego że później się przyznał ile miał panien i każda nocowała u niego w domu lub on u nich.to mnie zniechęciło.teraz jest po rozwodzie,płaci na dziecko i co z tego ma?

wszystko z umiarem i z głową a będzie dobrze B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5071 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 10:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co jest złego ze wspólnym mieszkaniem? Według mnie właśnie przeciwnie, dobrze jest z kimś pomieszkać razem, poznać nawyki drugiej osoby jak się zachowuje podczas różnych sytuacji. Wtedy mamy bardziej realny obraz naszej drugiej połóweczki. U mnie często nocuje dziewczyna i ja nie widzę nic w tym złego B) .

#5072 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 11 styczeń 2010 - 11:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @frutis tylko dlaczego statystyki mówią, że więcej jest rozwodów u osób, które mieszkały ze sobą przed ślubem? Jakoś nie sprawdza się to co duża grupa ludzi chce nam wcisnąć, haha. Słabo się wtedy sprawdzają, albo sprawdzają siebie nawzajem tylko "od głębnie" haha

#5073 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 11:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 heh bo wiesz takie badanie często są mylące czasami bywa tak że nie jest to przyczyna tylko skutek osoby które ze sobą mieszkają być możę inaczej podchodzą do pewnych żęczy i postanawiają zamieszkać razem a inne inaczej i nie mieszkają razem przed ślubem a to żę później sie rozwodzą przyczyną może być uinne nastawienie lub poprostu inne charaktery chierarchia wartości itd. i w tym przykładnie to mieszkanie byćmoże jest skutkiem tego nastawieniea a nie mieszkanie razem jest przyczyną późniejszych rozwodów. Jak sie skrzynia biegów rozleci to nieznaczy że ona musiała być kiepska być może był kiepski olej lub jego brak. Przyczyna skutek często jesdno z drugim jest mylone lub niedostrzegane B)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#5074 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak pomieszkaja ze sobą troche to lepiej będą wiedziec czy pasują i czy nie do siebie. Tak jak mój brat. Tylko że on weekendami mieszka i teraz ślub w lutym B) 3 lata młodszy od niej B)

#5075 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolo99Ja nie patrze na jakieś tam statystyki, bo co one mnie obchodzą. Jak kolega Andrzej24871 zauważył przyczyn może być bardzo dużo o których się nie mówi i nie są brane do jakiś tam statystyk.

#5076 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:20

A co jest złego ze wspólnym mieszkaniem? Według mnie właśnie przeciwnie, dobrze jest z kimś pomieszkać razem, poznać nawyki drugiej osoby jak się zachowuje podczas różnych sytuacji. Wtedy mamy bardziej realny obraz naszej drugiej połóweczki. U mnie często nocuje dziewczyna i ja nie widzę nic w tym złego B) .

Myśle tak samo jak ty w tej kwesti, juz kiedys byla na ten temat dyskusja wystarczy sie cofnac jakies 10 strony w tyl albo moze i wiecej B)

Ja tez nie raz nocuje u swojej albo ona u mnie, ale to nie to samo co mieszkanie razem. Sam planuje zamieszkac z moja dziewczyna a slub nie zajac zdarzy sie chociasz mysl zeby rok pomieszkac razem i myslec o slubie. jej siosyta byla z kolesiem 4-5lat zamieszkali ze soba po 2 miesiacach bylo koniec zwiazku koles sie okazal jakis dziwny wszystkiego jej zabranial i wogole narwany jakis.

@kolo99 nie wierz nigdy w statystyki one klamia B)

@karolcia nie ma czegos takiego ze ktos bierze slub z przymusu lub ze musi to jest dobrowolne i nikt nikogo nie ma prawa zmusci, teraz co powiedzmy pojdziesz na impreze wpadla bys z jakimis kolesiem poznanymgodzine wczesniej i co bys brala slub? chyba nie?? a co do celibatu jesli zalazy oboju na sobie a nie tylko na doznaniach lozkowych to poczekaja smialo do slubu albo tak raz na jakis czas do czegos dojdzie ale wszystko z glowa i bezpiecznie a po slubie zaczna szalec w sypialni a nie teraz dawaj do lozka i jazda a po slubie nie bedzie dla niego nic przyjemnego z tego wspolzycia malzenskiego

#5077 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W tych statystykach trzeba by wziąć pod uwagę jeszcze jedno rzecz. Czy ślub był bo chcieli czy był bo wpadli. Bo jak mieszkali razem no o wiadomo ze spali razem wiec ryzyko wpadki jest. Jak mieszkajokazde osobno to nei majo tak często okazji do zabaw łóżkowych.

bullet_black.png

#5078 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heh tylko że ja nie pójde do łóżka z kimś dopiero spotkanym.żeby z kimś być lub wziąść ślub najpierw go poznaje swoimi sposobami jaki jest.o wpadce nie ma mowy.
a większość jeśli wpadnie to bierze ślub,bo co by ludzie powiedzieli czy coś.

mieszkanie na tzw. kocią łapę to życie bez zobowiązań,bo jeśli coś nie wypali to można zawsze zwiać i szukać szczęścia w innych ramionach.a prawdziwe uczucie polega na tym,aby się wzajemnie wspierać,dążyć wspólnie do celu i być oddanym tylko sobie,a nie sprowadzać wszystko do sypialni chociaż i to jest ważne.

#5079 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak więc z kociej łapy i po ślubie "jeśli coś nie wypali to można zawsze zwiać i szukać szczęścia w innych ramionach" Z tą różnicą że po ślubie zajmie to troszkę więcej czasu bo trzeba trochę papierków pozałatwiać. Wniosek z tego taki że jeśli dwie osoby się kochają to żadna legalizacja związku nie jest im do szczęścia potrzebna B) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5080 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No zawsze można iść tylko do cywilnego. Ja tam tego nie uznaje za bardzo. To to tam taki ślub o. Rejestracja bardziej. Kościelny to juz jest powazna rzecz. I ot taki wezme o ile będzie kiedykolwiek z kim... B)