Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#5001 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 01:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej byłoby zapakować ich wszystkich w dużą, radziecką rakietę i wystrzelić na księżyc B) , przynajmniej nie demoralizowaliby normalnych ludzi B)

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 02:21
  •  

#5002 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 12:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jużwiem na czym stoje dokładnie. Była bardzo poważna rozmowa, były łzy i wszystko... B) Niestety. Z Nią juz sie nie ożenie ;( Wiem, że hcciała coś powiedzieć jeszcze ale nie mogła, nei chciałem juz nalegac i tak troche za mocno naciskałem z tym weselem. Ma racje, bo jak by poszła to mogło by byc jeszcze gorzej... Ale tak mam zje** wesele. A tak chociaż bym wesele miał super. Ale cóż. 3 dni picia. B) Zrywam obietnice noworoczną. Bo nei wyrobie jak isę nie napije
Mój Wladimirec podbija świat

#5003 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2010 - 12:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @UrsusaCzesia rozterek ciąg dalszy. Dodany obrazek Masz już kolejną na oku? Dodany obrazek

#5004 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 12:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wogóle nei mam chęci myśleć o następnej. Dzięki mnie ten temat najlepiej żyje B) I tak szybko nie bedzie. Jeszcze dzis mi ise śniło że budze się do roboty mam jechać na pole a patrze a obok mnei Ona śpi B)

#5005 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 13:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no Panowie przesadzacie z tymi swoimi teoriami na temat homoseksualizmu i sposobów jego leczenia czy też tempienia. gdzie wasz szacunek dla drugiego człowieka??? pomyślcie trochę jak wogule możecie tak pisać "wywieźć do lasu i zakopać" no opanujcie się macie po 12 lat czy co?

#5006 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 10 styczeń 2010 - 13:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @damian18 wyluzuj to są wszystko żarty, no chyba, że czujesz się urażony...

#5007 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 14:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie czuję się urażony.. tylko wiesz takie posty za dobrze nie świadczą o użytkownikach tego forum... żarty jak najbardziej ale w dobrym guście;p

#5008 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie nie, coraz gorzej ze mną. B) Psycha totalnie siada. Sie wykoncze bedzie święty spokój. Kochac łatwo ale być kochanym to.... To jest jak z jazdą samochodem. Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:
,,Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci." Moze i lepiej gdyby tak sie stało? B) Ehhh.....

#5009 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 gadasz co najmniej jak połamany...

#5010 Share Andrzej80

Andrzej80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:39

Nie nie, coraz gorzej ze mną. B) Psycha totalnie siada. Sie wykoncze bedzie święty spokój. Kochac łatwo ale być kochanym to.... To jest jak z jazdą samochodem. Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:
,,Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci." Moze i lepiej gdyby tak sie stało? B) Ehhh.....

Przez te baby to tylko same problemy B) .Mój kumpel ma jeszcze gorzej niż Ty ,bo jemu panna z którą miał się żenić powiedziała ,że nie będzie dla niej pierwszym.Ten to ma doła,chodzi zbity jak pies,a ja nie wiem co mu doradzić .
Także głowa do góry ,ludzie mają jeszcze gorzej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5011 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I też sie czuje. plecy bo sie wywalilem jak biegłem do kumpla a sie śpieszyłem i na lodzie w gumiakach. No i serce.... @kolo99 jedno Ci zycze, żeby Ci sie udało.... Byś znalazł tą jedyną która Cie zechce. I pamiętaj!! Weź taką, z którą będziesz gotów wpaść i nie zalować. Ja niestety stracilem takową.... B)

To też masz racje. Andrzeju80 Ale każdy jest inny i każdy inaczej inne rzeczy przeżywa. B) Po takim ,,ślubie" u mnie był by pogrzeb...

#5012 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:42

nie no Panowie przesadzacie z tymi swoimi teoriami na temat homoseksualizmu i sposobów jego leczenia czy też tempienia. gdzie wasz szacunek dla drugiego człowieka??? pomyślcie trochę jak wogule możecie tak pisać "wywieźć do lasu i zakopać" no opanujcie się macie po 12 lat czy co?

Szacunek do drugiego czlowieka mam a tych osob nie uwazam za ludzi tylko jakies wybryki natury takie sa moje poglady tobie nie musi sie to podobac ani nie musisz sie z tym liczyc kazdy ma inne podejscie do roznych spraw.

Czesio no co ty nie zalamuj sie mlody jestes jeszcze cale zycie przed toba przyjdzie wiosna wjedziesz w pole i zapomnisz o niej bo bedziesz zajety robota a nie mysleniem o nij .. wiec nie zalamuj sie znajdz sobie jakies zajecie i nie bedziesz myslal o niej tylko o pracy B)

#5013 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odśnież podwórko to Ci przejdzie. B)

#5014 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 17:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki ale takie problemu u mnei są silniejsze od roboty. Ja dziękuje tylko że w żnwia mi Ania numeru nie odkręciła chociaz ja juz tak do niej przechodzilo mie ale zeszle żniwa to o matko równo zaczleiśmy z Nią B) Jak malowałem przyczepe to z nia gadałem dosc i był nastró. Ale w 2 dni pomalowana !! Dzis bym nei wiedział za co sie zabrać. B)

#5015 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 siemka kolego najlepszy sposób na smutek po ukochanej to inna laska B) tylko zeby ją znależć B) macie jakiś sposób zeby przestać kochać??? B) B) B)

#5016 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja uważam ze niektóre miłości nigdy do końca nie umierają. A przynajmniej u nie których...

PS Pytanie do niedoszłego ojca. Jesteś dalej z to dziewczyną??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5017 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i ta chyba nie umrze tyle juz było problemów a zawsze wracałem wracaliśmy do siebie ale ciągle coś nie tak jest a no i ona nie wie czy mnie kocha:(B)B) B)

#5018 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:02

Przez te baby to tylko same problemy B) .Mój kumpel ma jeszcze gorzej niż Ty ,bo jemu panna z którą miał się żenić powiedziała ,że nie będzie dla niej pierwszym.Ten to ma doła,chodzi zbity jak pies,a ja nie wiem co mu doradzić .

jak słyszę "przez te baby" itp. to mnie ściska.czy Wy wszyscy wsadzacie każdego do jednego worka?
wszystko zalezy od tego na jaką osobowość się trafi.ja np. mogłabym się wypowiedzieć o debiliźmie niektórych chłopaków i ich podejściu do dziewczyny.

to jakie powinny być te baby?
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#5019 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak, jak to się mówi: Męska solidarność B)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5020 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:07

Możesz jaśniej??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png