Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4981 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widze że sie robi tu ciekawie B) ja tam sie juz nie mam czym martwic hhi hi B)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:24
  •  

#4982 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja znowu mam zmartwienie, juto Ania przyjeżdża z Bydgoszczy i muszę po nią wyjechać, tyle że dziś mało która droga była u nas przejezdna... Brat do miasta jechał to najpierw przed nim ja ciapkiem turem drogi odśnieżałem, aż powiarówki dojechał. B) Masakra z tym śniegiem, u Was też tak sypie?

It's My Life...

JD...

#4983 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja cierpie na brak śniegu i jest plusowa temperatura i znieg topnieje B) buahahahhahaha
nareszcie u was sypie (nalezało sie wam) B)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#4984 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:59

Pan Andrzej podsumował moje słowa jednym słowem "tolerancja...", ale czy każde odchylenie, głupotę, wymysł ludzi o skrzywionej psychice trzeba tolerować? Dlaczego społeczeństwa nie tolerują morderstw, gwałtów itd., a mieliby tolerować homoseksualizm, który jest niezgodny z ludzką naturą, tak jak powiedziała moja poprzedniczka?
Mówiąc słowa - tępić lesbijki i pedałów - mam na myśli, nie poniżanie ich w jakiś sposób, ale pomoc dla nich. Przecież oni nie są zdrowi na umyśle, ich trzeba leczyć(!), a nie tolerować ich zachowania jako społeczne przyzwolenie na publiczne demonstrowanie swojej odmienności.

Homoseksualizm jest dobrowolny. Gej bierze geja, lesbijka lesbijkę.
Gwałt czy morderstwo jest działanie przeciw komuś, w brew jego woli.

No ja jutro rano muszę odpalić ferdka i na wstecznym sobie pojeździć. Nareście B)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4985 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Serio nie ma u Was śniegu?
Ja już mam dosyć... dziś cały dzień odśnierzałem i teraz dalej kurzy... Najgorsze jest to że przy drogach burty po metr śniegu i nie ma już go gdzie odwalać, a ja musze jutro jakoś golfem wyjechac... B)

It's My Life...

JD...

#4986 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pojedziesz ciągnikiem B)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4987 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 śniegu jest opór,zaspy,co możliwe to zawiane i samochodem na pewno nie wyjadę B)

ale temat się przeobraża.najpierw żale złamanych serc,potem homoseksualizm no i teraz temat uniwersalny-pogoda B)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#4988 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Światełko w tunelu, Ania przed chwilą pisała że w poniedziałek rano wraca, zawsze lepiej w dzień niż w nocy siedzieć w zaspie B) Jutro znowu cały dzień odśnierzam, może w końcu przestanie sypać...
Karolcia omega- tylny napęd, jak Ci już odśnierzą drogi to drift będzie. B)

It's My Life...

JD...

#4989 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzieś między żalem złamanych serc był jeszcze dosyć ciekawy temat - niedoszłego ojca B) . Ciekawa lektura B)

#4990 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lublin odśnieżony poniekąd, na główniejszych drogach B) Co Ci śnieg przeszkadza, jak Ci panna zmarznie to będziesz musiał ja ogrzać, więc co się przejmujesz. Ostatecznie to brat ciągnikiem przed tobą a ty z tylu samochodem
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4991 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A u mnie dziś 0 śniegu spadło B) jak jechałem ulicą rowerem to sie czułem jak na lodowsku B)

#4992 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Brat jak się dzisiaj hondą w zaspę władował to wszystkie 4 koła w powietrzu były, ledwo go wyciągnołem... panna panną, gorzej jak ja gdzieś w drodze stanę i trzeba będzie sobie samemu radzić... A z panną mogło by być ciekawie stanąć w zaspach. B)

It's My Life...

JD...

#4993 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie jak zwykle odśnieżyłem drogę samochód po mleko przyjechał a tu za jakąś godzinę jedzie spych z gminy z bez szczelnie podniesionym pługiem normalnie kretynizm i strata kas y.

co wyście się tak czepneli Homoseksualizmu a niech se robią co chcą nam nie szkodzą to nie wiem skąd w was taka nienawiść czyżby typowa postawa Polaka andrzej2110 dobrze pisze na ten temat

#4994 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 21:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kto ze mna sie chce napić? Musze no musze bo sie wszystko dziś spier** ale wiem ze na zawsze. Przynajmniej męki przejdą jakos.
Mój Wladimirec podbija świat

#4995 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 09 styczeń 2010 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lepiej pisz co się stało, moze Ci poradzimy, a nie wal w kielicha B)

#4996 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma co psiać.Trzeba sie napić. Jezeli każdy pomysł wydaje ci sie dobry to dopij wódke i idź spać.
Mój Wladimirec podbija świat

#4997 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 09 styczeń 2010 - 22:27

Homoseksualizm jest dobrowolny. Gej bierze geja, lesbijka lesbijkę.
Gwałt czy morderstwo jest działanie przeciw komuś, w brew jego woli.

Niech sobie jest dobrowolny, ale chorych ludzi nie brakuje i po co ich jeszcze pomnażać? Ja dziękuję jak sobie pomyślę, gdybym miał być "dobrowolnie" adoptowany przez gejów...

Jak czytam takie wypowiedzi jak Twoje to zastanawiam się czy bardziej chory jest taki "biedny" gej czy człowiek wydawałoby się normalny, a przyzwalający na szerzenie się takiego zboczeństwa.

#4998 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 00:18

Gdzieś między żalem złamanych serc był jeszcze dosyć ciekawy temat - niedoszłego ojca B) . Ciekawa lektura B)

Było ale niestety nie bede tata B) a juz sie cieszylem tak B) haha no ale dobrze ze to tylko falszywy alarm.. za 2 lata bedzie mozna myslec na powaznie o zakladaniu rodziny narazie troche za mlodzi jestesmy

Snieg u mnie nawal cala noc dzien i dalej sypie teraz .. wracalem nie dawno od swojej to znaczy ojciec po mnie przyjechal to na 40km zero odsnierzaki dopieru u mnie pod blokim ciagnik smigal po chodnikach i MPO szalalo po ulicach ale dosc sprawnie sie jechalo gdzie niegdzie bylo zawiane ale na krajowej 15 to dali ciala jak nic.. jutro palnuje jechac do kuzyna ale nie wiem czy dam rade do niego dojechac

A na leczenie homoseksualistow ja mam skuteczny pomysl zaraz by sie oduczyli, jak jest ta niby parada rownosci wsiasc ich jakos wszystkich wybic i wywiesc do lasu i nie bedzie wynalazkow ja rozumiem jak ktos sie urodzi chory albo po wypadku bedzie chory a nie tak to jest idjotyzm ktory trzeba tepic a nie dawac im prawa a tym bardziej dzieci

#4999 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 10 styczeń 2010 - 00:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tutaj akurat podałeś bardzo drastyczny pomysł B)
Ja proponuję tolerować ich odmienność tzn. szanować ich jako ludzi, ale nie zapominać o tym, że cierpią na pewne "dolegliwości", które trzeba starać się eliminować. A nie udawać, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnego problemu.
Trzeba o tym mówić lecz z głową, nie tak jak to ktoś wyżej gdzieś coś usłyszał i teraz powtarza nie do końca wiedząc co mówi. Nie można dać kierować sobą przez ludzi, którzy są niezrównoważeni psychicznie. Im można dać prawo do tego, aby nazwać homoseksualizm po imieniu - chorobą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5000 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 01:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja bym tego choroba nie nazwal bo na chorobe raczej nie decydujemy sie dobrowolnie a oni sami wybieraja ze wola ta sama plec, wiec to nie jest spowodowane jakas chroba ani czym co sie stalo przez jakies dzialania zewnetrzne, jak ktos ma taki problem to powinien sie udac do psychologa czy tma psychiary chociasz ci obaj lekarze maja ze soba wiekszy problem niz ich pacjenci. Derastyczny moze to sposob co podalem ale moze byl by skutecznieszy od ich szanowania bez przesady, jedziesz sobie w autbusie i jak koles z laska sie miziaja to nie raz wkurza bo by sobie darowali a wyobraz sobie jak ci pod nosem sie koles z kolesiem caluje, chociasz za nazwanie homoseksualisty pedałem mozna zaplacic mu od szkodowanie byla taka sprawa w sadzie B) ..

A dzis jak jechalem pociagiem do swojej dziewczyny to taka fajna laska siedziala na przeciwko mnie wysiadla 2 przystanki wczesniej wygladala na taka raczej pozadniejsza, ladna i wogole troche grube nogi mial B) no ale coz popatrzec mozna jak sie jest zajetym a o czyms innym nie ma co myslec w dodatku jak sie jest szczesliwym z ta osoba co sie jest B)