marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

19Damian89    0

To sie ciesze ze udalo mi sie ci pomoc i oby bylo ok wszystko z Patrycja, tylko powiedz kiedy slub to zbeirzemy ekipe z AF i wpadsniemy na butelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no Bizonem zrobisz brame to napewno cie zauwaza :D haha a gdzies na Af do kogos na slub ktos pojechal dwoma MFami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Pamiętam, coś było z Fergusonami. Hehe, mogę się spóźnić, w kościele cisza a tu ryk Bizona na full gazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

andżej, sam sie weś.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Noo Andrzej :D zgadzam się :) Typowe buractwo

A co ty chcesz do zenka?? pilnuj lepiej swojego nosa..


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No pilnuje. Ale takiego burackiego zachowania nie spotkałem jeszcze. Jak podoba mu sie jak dziewczynę zostawia i ona prosi wróć :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czasami mam wrażenie, jakby dziewczyny tylko na to zasługiwały. Ale nie, to nie jest dobre wyjście, nie popieram takiego chamstwa. W dodatku wydaje mi się, że to jest pisane tylko dla rozbudzenia dyskusji - nie sądzę, żeby robił tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

na moje oko to było tylko napisane dla zabicia czasu :D może sie myle żeby ktoś znowu nie miał jakiegoś ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

Rafal180a TY co adwokat zenona??? lepiej sam pilnuj swojego nosa a nie rzucasz się w tym temacie jak byś nie wiem kim był... sam wyluzuj a nie inym zarzucasz że są sztywni takie pierdoły jak tu piszesz to idź i ojcu poopowiadaj może złapie pasa i zrobi z tobą porządek

 

lordhagen popieram Cię mądrze napisałeś a zenka chyba znasz i wiesz że lubi pajacować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Rafal180a TY co adwokat zenona??? lepiej sam pilnuj swojego nosa a nie rzucasz się w tym temacie jak byś nie wiem kim był... sam wyluzuj a nie inym zarzucasz że są sztywni takie pierdoły jak tu piszesz to idź i ojcu poopowiadaj może złapie pasa i zrobi z tobą porządek

 

lordhagen popieram Cię mądrze napisałeś a zenka chyba znasz i wiesz że lubi pajacować

nie rozśmieszaj mnie...


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

ło o co tyra je ta zadyma ,przyz ty kobity to sie hopi yno kłucimy tako moje zdanie na tyn tymat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

"Weś" to lepiej Ty się za naukę(masz słownik ortograficzny? To sprawdź to słowo, jeśli umiesz korzystać ze słownika), buraki to jesteście Wy skoro nawet nie zrozumieliście o co mi chodziło. Pan moderator potrafi doskonale obrażać inne osoby pozostając "nietykalny"(do czasu mam nadzieję).

 

 

 

A Ty masz szczęście, że miałem dzisiaj ciężki dzień, bo w ładne przymiotniki przybrałbym Twoją wrodzoną inteligencję...

 

Idę spać, dobranoc, do jutra!

 

Ps. @lordhagen jako jeden z nielicznych zrozumiał o co chodziło... To świadczy o poziomie tego tematu...

 

Ja Twoją moge przybrac od początku jak sie wypowiadasz. Taka prawda cieszyć sie jak zostawiasz kobiete hahaha Nie no.... :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Rafal180 dziękuje teraz już jestem pewien ...

czego jestes pewien?? ?? nie wstydź sie powiedz nam wszystkim


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

witom kolyge @rafał180 jako to sie dzisiaj dzieje w tym temacie rozruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu, nie żebym bronił kogokolwiek tu, nie wnikam w prywatne sprzeczki, ale to była ironia, żart, jak zwał, tak zwał. Żeby pobudzić dalszą dyskusję w temacie. Przecież nikt się z czyjegoś nieszczęścia nie cieszy, a jeśli już, to raczej nie chwali się tym z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

Rafal180 potrafisz tylko kogoś od głupków wyzywać??? zaczekam na moda mam nadzieje że zrobi z tobą porządek bo nie życzę sobie żeby ktoś wyzywał mnie od głupków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Rafal180 potrafisz tylko kogoś od głupków wyzywać??? zaczekam na moda mam nadzieje że zrobi z tobą porządek bo nie życzę sobie żeby ktoś wyzywał mnie od głópków

to jak mam do ciebie mówic??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ja też witam po długiej przerwie nie pisania i o zdrowie i aktywność w uwodzeniu pytam ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

A SYCKO GRO HEJ BANIA BYDZIE DZISIOJ AAAA NA OO DOBRY DJ TU TO GRO ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O matko z córką...widzę,że się tu pozmieniało trocha ;[ u mnie nic tylko kolejna choroba mnie przeleciała :( ino nie godojcie nikomu ;[ a jakieś konkrety jak z babami idzie podryw czy coś tego typu ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj