Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4921 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 07 styczeń 2010 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no wiecie ja tam sie nie łamie bo życie toczy sie dalej:) poprostu troche ze soba przezylismy i jak czlowiek tak soie powspomina to jakos na duszy ciezko:P ogolnie fajna dziewczyna tylko troche porywcza a ja tez nie jestem bez winy... no ale lepiej rozstac sie w zgodzie i potrafic sobie spojrzec prosto w oczy... moze jeszcze do siebie wrocicmy kto to wie...

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:18
  •  

#4922 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No picie heh ja juz nei tkne do nwoego roku tylko okazyjnie kieliszek wódki na sylwka i mnei to nei schodzi. Nie piję. ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4923 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No pewno, że wrócita do siebie.
Przykładowo moja suka po wypuszczeniu z kojca 3 noce jest na podwórku, a 4tą noc spędza po za podwórzem. Ale zawsze wraca. No tylko czasami z innymi kawalerami ;/ ;)

Edit:
Nie pijta ze smutku, żebyśta tak nie skończyli:
- <<<Dlaczego pijesz? - spytał Mały Książę.
- Aby zapomnieć - odpowiedział pijak.
– O czym zapomnieć? - zaniepokoił się Mały Książę, który już zaczął mu współczuć.
- Aby zapomnieć, że się wstydzę – stwierdził pijak, schylając głowę.
– Czego się wstydzisz? - dopytywał Mały Książę, chcąc mu pomóc.
- Wstydzę się, że piję – zakończył pijak.>>

#4924 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 07:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ma co pić ze smutku, potem sie w alkoholizm wpadnie albo coś... ;)
Lepiej odpalić Bizona albo Ursusa i pełna p...zda maszyna gwizda. To naprawde pomaga sie odprężyć, a przynajmniej mi. ;D

#4925 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 08 styczeń 2010 - 09:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Fajny pomysł, tylko że przy -17 Bizon raczej nie odpali :P
Zawsze można podriftować autkiem, w najgorszym przypadku skończy się polem ;) ale pomaga. :D
A moja dziś jedzie do Bydgoszczy na 3 dni <studia>, ostatnio coraz częściej mówi o nas, o weselu to chyba dobrze :D ale nie ma co się cieszyć za na zapas bo dziś jest fajnie a jutro może się wszystko zawalic.

@Cichy007 Ja się z Anią rozstałem przed świętami, po roku chodzenia, ale los chciał że spowrotem się zeszliśmy i narazie się układa. :) Tak że nie martw się może i w Twoim przypadku to jeszcze nie definitywny koniec.
Pozdrawiam :)

It's My Life...

JD...

#4926 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 14:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O co do bizona dzis gosć wystawił Bizona i nie wiem co robił ale cały czas stał i chdoził jak w GS byliśmy jak wyszliśmy przypi** mu na obroty ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4927 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 15:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Ziemek moze mowila ci o weselu zeby jzu zaczol odkaldac na wesele haha.. no roztanie czasem pomaga i daje do zrozumienia wiele spraw wtedy zauwazamy czy ta duga osoba byla dla nas kims szczegolnym za kim na teskno i kogo nam brakuje.

Ja wkoncy jutro zobacze sie ze swoja ;):P

a co do driftu i konczenie na polu tu macie dobry filmik

#4928 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 08 styczeń 2010 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj sie z nia widzialem... musialem isc do szpitala po zaswiadczenie o zdolnosci do podejscia na kurs prawa jazdy i siedziala ze mna w poczekalni ale twarda była nie dala sie pocalowac:P a pozniej ja juz wszedlem i sie pomylila zamiast do kolezanki to do mnie wyslala takiego esa "Ha! nie może bezemnie wytrzymac!;)" odrazu zmienilem postwae na tego co jednak moze bezniej wytrzymac:D no ale co z tego jak ona nie potrafi dostrzec swych bledow w tym wszsytkim

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#4929 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I teraz bedzie każde zgrywać silniejszego że może żyć bez drugiego. Tak rozpadł się związek mojej siostry po 4 latach.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4930 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 08 styczeń 2010 - 22:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Poczułem silną potrzebę, to uczucie nie do opisania, CHCĘ SIĘ OŻENIĆ!! Ale jest problem, nie mam dziewczyny.
Kandydatka na żonę, musi być:
- silna
- szybka
- zwinna
- może być troszkę rozgarnięta
- nie może być przemądrzała
- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia
- biust 3 albo 4
- najlepiej bizneswomen
- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle
- jak przypomnę sobie co jeszcze biorę pod uwagę to dopiszę, zastrzegam sobie prawo do edycji;)

Jakbyście znali podobną dziewczynę do tej opisanej przeze mnie to proszę o namiary. Ale proszę jednocześnie nie podawać moich zanim nie zapoznam się z czym mam do czynienia. Wiecie, muszę sam najpierw się przyjrzeć czy jest sens zaczynać;) Rozumiecie o co chodzi:)

Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej, kiedy ona tu będzie obok mnie:)

Pomożecie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4931 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 Ten temat to nie koncert życzeń ;)
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#4932 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Strasznie jesteś gruboskórny, jak ma mi ktoś pomóc jak nie będzie wiedział czego szukam? Czy nie wolno mi tutaj udzielić jakiejś dorady? No moze to jakoś tak wygląda, ale ja nie wymagam, aby kobieta wszystko spełniała...

Jak nie chcesz nie musisz mi pomagać, najpierw sobie znajdź jeśli jeszcze nie masz.

#4933 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 DO Kolo99

Drogi kolego po przeczytaniu twojego jakże rozpaczliwego ogłoszenia postanowiłem nie być obojętny wobec cierpienia kolegów z AF.Przejrzałem tysiące ogłoszenień matrymonialnych i chyba znalazłem osobe która może spełnić twoje najskrytsze pragnienia. To ta kobieta

Dokłane sprawdzenie twoich postulatów

- szybka--->szybka jak widać na załączonym filmie;]

- zwinna---> zwinna niczym gepard

- może być troszkę rozgarnięta--->ukonczyła szkołe WSWG (Wyższa Szkoła Wożenia Gówna, która upoważnia do przejęcia gospodarstwa i staranie sie o środki z UE)

- nie może być przemądrzała--->jest milutka że do ranu przyłóz.

- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia--->jak widać jest akurat;]

- biust 3 albo 4--->cyce jak dzbany

- najlepiej bizneswomen--- to napeno też

- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle---koło od Bizona bierze pod pache;]

Proszę rozważ moją propozycje,przemysl wszystko dokładnie!!
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4934 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dzięki @Rafal180, ale nie jestem pewien, czy ona ma to coś w sobie. Masz jakieś namiary, żeby ją sprawdzić?
Czy oby na pewno ona jest "wolna"?

#4935 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Poczułem silną potrzebę, to uczucie nie do opisania, CHCĘ SIĘ OŻENIĆ!! Ale jest problem, nie mam dziewczyny.
Kandydatka na żonę, musi być:
- silna
- szybka
- zwinna
- może być troszkę rozgarnięta
- nie może być przemądrzała
- nie może być niska, ale znowu nie za wysoka, chociaż średnia
- biust 3 albo 4
- najlepiej bizneswomen
- jakby umiała wymienić dętkę w kole R38 to nie byłoby źle
- jak przypomnę sobie co jeszcze biorę pod uwagę to dopiszę, zastrzegam sobie prawo do edycji;)

Jakbyście znali podobną dziewczynę do tej opisanej przeze mnie to proszę o namiary. Ale proszę jednocześnie nie podawać moich zanim nie zapoznam się z czym mam do czynienia. Wiecie, muszę sam najpierw się przyjrzeć czy jest sens zaczynać;) Rozumiecie o co chodzi:)

Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej, kiedy ona tu będzie obok mnie:)

Pomożecie?

Cytat tygodnia :P

Nie no, wystrzeliłeś z tym jakbyś do jakiejś agencji towarzyskiej dzwonił :D Domniemam, że masz 11 lat?

KS Falubaz

#4936 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaja sobie ze mnie robisz? Mam 15 skończone...

#4937 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Matey to niegrzeczne robić sobie żarty z człowieka który pragnie Miłości,nie wiem może masz serce z kamienia!!

kolo99 ona jest wolna namiary podam ci na PW, jak widziz idealna na gospodare, swoja siłe zawdzięcza temu ze jak była mała to wpadła do kotła z sokiem z gumi jagód.Więc spokojnie możesz homonto na łeb zakłądać i pole orać.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4938 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no oczywiście, już rozpoczynam poszukiwania, dam znac o postępie! :P

kolo99 ona jest wolna namiary podam ci na PW, jak widziz idealna na gospodare, swoja siłe zawdzięcza temu ze jak była mała to wpadła do kotła z sokiem z gumi jagód.Więc spokojnie możesz homonto na łeb zakłądać i pole orać.

podnieście mnie z ziemi :D ;)

przepraszam, jakoś te emoty mi sie same wciskaja, a sugerowalem sie Twoim nickiem :D Więc jak masz skonczone 15 lat to już tuż tuż do ślubu

KS Falubaz

#4939 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no załamujecie mnie, ja potrzebuję rzetelnych informacji, a nie robienia sobie żartów. Czy człowiek pragnacy przeżyć piękna miłość musi byc traktowany jak 11to latek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4940 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 23:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zapominałeś o przedziale wiekowym i czy dziewica czy może nio już nie być.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png